Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-chan-1

Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις

17:30
ΕΡΤ2
Ολυμπιακός - Μπαρτσελονέτα
Champions League

17:30
ΕΡΤ3
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Handball Premier - Ημιτελικά

18:00
ΕΡΤ1
Τρίκαλα - Κολοσσός
Stoiximan.gr Basket League

18:00
ΕΡΤ1
Κύμη - Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

18:00
ΕΡΤ1
ΓΣΛ Φάρος - Ολυμπιακός
Stoiximan.gr Basket League

18:00
ΕΡΤ1
Προμηθέας - Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League

18:00
ΕΡΤ1
Άρης - Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

18:00
ΕΡΤ1
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League

19:00
Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Παναθηναϊ

19:00
ΕΡΤ2
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Volley League - 3ος τελικός

21:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπαρτσελόνα - Βιγιαρεάλ
La Liga

22:00
Novasports 1HD
Γιουβέντους - Μίλαν
Κύπελλο Ιταλίας - Τελικός

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπόστον Σέλτικς - Φιλαντέλφια 76ερς
NBA Playoffs

Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΡΤΙΟ
CARGO
18/5/18

ΦΙΛΑ ΜΕ
THE KISSING BOOTH
11/5/18

ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ​
CATCHING FEELINGS
18/5/18

ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ ΕΥΦΥΪΑ: Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΙΟ ΣΑΤΑΝΙΚΗΣ ΛΗΣΤΕΙΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ​
EVIL GENIUS: THE TRUE STORY OF AMERICA'S MOST DIABOLICAL BANK HEIST
11/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ; ΤΟ ΣΟΟΥ
THE WHO WAS? SHOW
Σεζόν 1
11/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 5 Φινάλε
19/5/18

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 2 Φινάλε
17/5/18

O ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR
21/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON
15/5/18

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 ROADS
00:00 ΑΣΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ – ΠΩΣ ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΕΓΙΝΑΝ ΕΙΔΩΛΑ - Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 ΑΣΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ – ΠΩΣ ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΕΓΙΝΑΝ ΕΙΔΩΛΑ - Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ
03:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
04:40 THE MITSI SHOW
05:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 ± 5 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
10:00 ΑΛΑΣΚΑ, ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΥΝΟΡΟ
11:00 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΣΗΜΟΣ (Η' «Ο ΜΕΓΑΛΟΚΑΡΧΑΡΙΑΣ»)
16:25 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΣΗΜΟΣ (Η «Ο ΜΕΓΑΛΟΚΑΡΧΑΡΙΑΣ»)
17:00 LEN CHAMPIONS LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ
17:30 LEN CHAMPIONS LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ
18:15 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:45 VOLLEY LEAGUE
19:00 VOLLEY LEAGUE PLAYOFFS: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
21:00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
21:30 ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΡΙΔΑ
22:30 ΣΗΜΕΡΑ ΓΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ (μικροΦΙΛΜ)
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ± 5 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
05:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ





06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κυκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Game of Love
21:10 Game Of Love
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15 Βινύλιο Με Τον Αντώνη Κανάκη
00:30 Fazilet
01:15 Game Of Love (Ε)
01:45 Fazilet
02:45 Το καφέ της Χαράς
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
04:30 Αδελφές ψυχές
04:45 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)




07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:40 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
09:30 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
10:20 Μονάχους Μονάχους (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:30 Ελληνική Σειρά (Ε)
17:10 Η ώρα η καλή
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 4 (Ε)
23:20 Λόγω Τιμής (Ε)
00:10 Δικαίωση (Ε)
00:30 Δικαίωση (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:40 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:10 Επαφή (Ε)
03:20 Επαφή (Ε)
03:50 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:00 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)





06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 1ος Κύκλος
22:00 Εκτός Ορίων
00:00 Jarhead 2: Στο Πεδίο Της Μάχης
00:30 The Rover
02:15 Ανίκητος
02:45 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Psych - 3ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
16:50 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V
21:50 Πάμε Πακέτο
23:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
00:50 Momentum
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IΙ
02:20 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ2
02:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:00 Deal, II (E)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Dark Minds - 3ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα







06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς (Ε)





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Σεφ
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
20:00 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα 2
21:50 Παράβαση Καθήκοντος (Dark Blue)
00:15 Circo
00:40 Off Camera (Ε)
01:15 Criminal Minds
01:45 Ακαταμάχητος Πιλότος
02:15 Criminal Minds (Ε)
03:15 Circo
03:30 Criminal Minds
04:15 Κάθε Μέρα Σεφ (Ε)
04:30 Κάθε Μέρα Σεφ (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 ROADS
00:00 ΑΣΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ – ΠΩΣ ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΕΓΙΝΑΝ ΕΙΔΩΛΑ - Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 ΑΣΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ – ΠΩΣ ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΕΓΙΝΑΝ ΕΙΔΩΛΑ - Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ
03:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
04:40 THE MITSI SHOW
05:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:30 ALLERT3
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 126 - ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (PLAY OFF)
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΟΥΛ
23:00 Ο ΤΖΙΜΙ ΧΕΝΤΡΙΞ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ “The Isle Of Wight”
00:30 VOLUME
01:30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΟΥΛ
02:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
03:30 Ο ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
23:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kypros_serial_killer

Ο λοχαγός serial killer δεν ανησύχησε ούτε όταν εντοπίστηκε το πρώτο πτώμα στο Μιτσερό – Εμφανιζόταν σε δημόσιες εκδηλώσεις ως φωτογράφος – Οδηγήθηκε σήμερα για εξέταση σε ψυχίατρο 

mvar0

Με μεγάλη χαρά και ενθουσιασμό, μικροί και μεγάλοι έβαψαν πολύχρωμα αυγά, έφτιαξαν πρωτότυπες λαμπάδες και ζωγράφισαν πασχαλίτσες πάνω σε βότσαλα γεμίζοντας την Ογκολογική Μονάδα Παίδων με χρώματα του Πάσχα, αγάπη και ελπίδα

apok_dioik

Τρεις υπουργοί της Κυβέρνησης έχασαν την ευκαιρία υλοποίησης των προεκλογικών εξαγγελιών για την ένταξη εκατοντάδων χιλιάδων, προσωποπαγών θέσεων προσωπικού των αποκεντρωμένων διοικήσεων, σε οργανικές θέσεις