Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

Ο άνθρωπος που γνώριζε το άπειρο
COSMOTE CINEMA, 21:00

Η ιστορία του αυτοδίδακτου 'πρίγκιπα της μαθηματικής διαίσθησης', του Ινδού Σρινιβάσα Ραμανουτζάν, που ξεπέρασε τις αγκυλώσεις της ακαδημαϊκής κοινότητας κι έφερε επανάσταση στο πεδίο των μαθηματικών με τα πρωτότυπα θεωρήματά του. Ντεβ Πατέλ, Τζέρεμι Άιρονς, Μάλκολμ Σινκλέρ

S.W.A.T. Επίλεκτη ομάδα κρούσης
MEGA, 00.50

Ο βετεράνος διοικητής Χόντο αναλαμβάνει να «στρατολογήσει» και να εκπαιδεύσει πέντε από τους καλύτερους αστυνομικούς του Λος Άντζελες, συγκροτώντας μια νέα «Επίλεκτη Ομάδα Κρούσης». Πρώτη της αποστολή θα είναι να παραδώσει έναν επικίνδυνο «βαρόνο» ναρκωτικών στα χέρια των Ομοσπονδιακών. Όταν όμως, εκείνος θα προσφέρει 100 εκατομμύρια δολάρια σε όποιον καταφέρει να τον ελευθερώσει, η Ομάδα θα έχει να αντιμετωπίσει τους αδίστακτους κυνηγούς της αμοιβής... Η ταινία είναι εμπνευσμένη από τη θρυλική τηλεοπτική σειρά του εβδομήντα, αλλά η μοναδική της ομοιότητα ως προς αυτήν είναι τα ονόματα των τεσσάρων βασικών χαρακτήρων. Σάμιουελ Λ. Τζάκσον, Κόλιν Φάρελ, Ολίβιε Μαρτίνεζ, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Τζέρεμι Ρένερ

ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ (101 DALMATIANS)
ALPHA, 22:00

Μια τυχαία βόλτα στο πάρκο του Σαιντ Τζέιμς Παρκ θα έχει ως αποτέλεσμα δύο σκυλιά Δαλματίας, ο Πόνγκο και η Περντίτα να ερωτευτούν σφοδρά. Τόσο σφοδρά, που και οι ιδιοκτήτες τους, ο Ρότζερ και η Ανίτα, δεν θα γλιτώσουν ούτε αυτοί από τα βέλη του έρωτα. Η ευτυχία όλων όμως ανατρέπεται, όταν η διάσημη και τρομερή σχεδιάστρια μόδας, Κρουέλα Ντε Βιλ, στον οίκο μόδας της οποίας εργάζεται η Ανίτα, αποφασίζει να φτιάξει τη μεγαλύτερη και πιο φανταχτερή γούνα από… δέρμα σκυλιών Δαλματίας! Για το λόγο αυτό, οι απαγωγές των χαριτωμένων τετράποδων στο Λονδίνο δεν έχουν τελειωμό. Ανάμεσα σε αυτές και των μικρών κουταβιών του Πόνγκο και της Περντίτα, που αμέσως αποφασίζουν να κινήσουν γη και ουρανό για να σώσουν τα βλαστάρια τους, αλλά και τα υπόλοιπα ενενήντα ένα σκυλάκια από τα νύχια της άπληστης και αδίστακτης Κρουέλας Ντε Βιλ. Άραγε, θα προλάβουν;
Βασισμένη στην επιτυχία κινουμένων σχεδίων του 1961, η ταινία της Disney εγκωμιάστηκε από κοινό και κριτικούς για το ρυθμό της, αλλά και την συναρπαστική ερμηνεία της Γκλεν Κλόουζ, για την οποία κέρδισε υποψηφιότητα Χρυσής Σφαίρας. Τεράστια εισπρακτική επιτυχία διεθνώς και πλέον στη λίστα των κλασικών ταινιών του είδους της.

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
ALPHA, 20:00

Στο Παρίσι γίνεται διαγωνισμός για την ανάδειξη της ‘Μις Ευρώπη’ και η Τζένη συνοδεύει την αδελφή της, Μαίρη , η οποία λαμβάνει μέρος στο διαγωνισμό. Όταν χάνει τον τίτλο, η Τζένη γίνεται έξαλλη και επιστρέφουν στην Αθήνα. Εκεί αρχίζει ένα ερωτικό γαϊτανάκι, όπου την Τζένη – η οποία είναι σωσίας της Ρένας Βλαχοπούλου – την ερωτεύεται ένας αξιωματικός της Αεροπορίας, ο οποίος νομίζει ότι πρόκειται για τη μεγάλη σταρ. Ρένα Βλαχοπούλου, Κώστας Βουτσάς, Μάρθα Καραγιάννη, Ανδρέα Ντούζος, Χλόη Λιάσκου, Αννίτα Δαλέζιου, Ελένη Προκοπίου και ο Γιάννης Βογιατζής


Αθλητικές μεταδόσεις

18:00
ΕΡΤ1
Τρίκαλα - Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket LeagueΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN

18:00
ΕΡΤ1
Κόροιβος - ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ
Champions LeagueΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα - Μπαρτσελόνα
Champions League


Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Χαμένοι στο Διάστημα: Σεζόν 1 (13/4/2018) Lost in Space
Παγιδευμένη σε μεγάλη απόσταση από τον προορισμό της, η οικογένεια Ρόμπινσον μάχεται για να επιζήσει. Δραματική σειρά βασισμένη στην κλασική σειρά της δεκαετίας του 1960.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Όταν Έρθει η Κυριακή (13/4/2018) Come Sunday
Ο διεθνούς φήμης ιερέας Κάρλτον Πίρσον διακυβεύει τα πάντα αμφισβητώντας το εκκλησιαστικό δόγμα και λανσάρει μια μοντέρνα αίρεση. Βασισμένο σε πραγματικά γεγονότα.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Στο Τραπέζι του Σεφ: Γλυκά (13/4/2018) Chef's Table: Pastry
Σε αυτήν τη σεζόν, το γλυκό βγαίνει πρώτο. Τέσσερις ξακουστοί ζαχαροπλάστες σερβίρουν απολαυστικές λιχουδιές, τολμηρές νέες γεύσεις και ιστορίες επιμονής και θριάμβου.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Το Μαγικό Σχολικό στο Δρόμο Ξανά: Σεζόν 2 (13/4/2018) The Magic School Bus Rides Again
Το Μαγικό Σχολικό δεν πτοείται με τίποτα προκειμένου να φτάσει με την κυρία Φριζλ και την τάξη όχι μόνο στο μακαρονόβουνο, αλλά και στο κέντρο του ήλιου.

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ NETFLIX
Ο Φλας: Σεζόν 4 (11/4/2018) The Flash
Ένας ειδικός εγκληματολόγος ξυπνάει από κώμα με απίστευτες νέες δυνάμεις και έρχεται αντιμέτωπος με δυνάμεις που απειλούν την πόλη σε μια σειρά δράσης με υπερήρωες.

Σούπεργκερλ: Σεζόν 3 (17/4/2018) Supergirl
Για να αποτρέψει την καταστροφή η Κάρα Ντάνβερς αποκαλύπτει την πραγματική της ταυτότητα: είναι η ξαδέλφη του Σούπερμαν, η Σούπεργκερλ και προστάτιδα της Νάσιοναλ Σίτι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
00:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
01:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:05 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
03:40 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
04:40 THE MITSI SHOW
05:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



 

07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:30 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:00 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:00 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ– Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
11:00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ, Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE (Α΄ & Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14:30 ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
19:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡAIΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:30 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:30 SAVOIR VIVRE - μικροΦΙΛΜ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 THE WIRE - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ, Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
05:00 ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ


 

06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Hell's Kitchen (Ε)
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Ταμάμ (Ε) -1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Μαδαγασκάρη 3: Οι Φυγάδες Της Ευρώπης (Madagascar 3: Europe's Most Wanted)
23:00 Still Standing (Ε) - Special Celebrities
23:45 Παρθένα Ζωή (Ε)
01:00 Fazilet
01:45 Fazilet
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15 Σοφία Ορθή (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)





07:20 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:50 Το σόι μας
08:00 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Καρέ της ντάμας
08:50 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
09:20 Με τα παντελόνια κάτω
09:40 Ελληνική Σειρά (Ε)
10:10 Όταν ο Χάρης χώρισε τη Μαίρη
10:50 Κρις κρος
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
14:00 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
16:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
16:30 Ευτυχισμένοι μαζί
17:15 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
20:00 Η νταντά - βαμπίρ
20:20 Η ώρα η καλή
20:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
21:10 Στο Παρά Πέντε
21:20 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:50 Είσαι το ταίρι μου
22:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
22:40 Τέσσερις
23:00 4 (Ε)
23:30 Λόγω τιμής
23:50 Δικαίωση (Ε)
00:20 Δικαίωση
00:50 S.W.A.T.: Επίλεκτη Ομάδα Κρούσης
01:40 Επιφάνεια
02:30 Προδοσία
02:40 Ελληνική Σειρά (Ε)
02:50 Ελληνική Σειρά (Ε)
03:20 Επαφή
04:00 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:10 Στην κόψη του ξυραφιού
04:30 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα στο δεξί
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)



 

06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα - 3ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2
22:45 War
00:45 MasterChef 2 (Ε)
01:00 MasterChef 2 (Ε)
02:15 The Paperboy
02:45 To Love And Die
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Elif - 1ος Κύκλος (Ε)


 


06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Και Δειλός Και Τολμηρός
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:55 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Ραντεβού Στον Αέρα
22:00 Τα 101 Σκυλιά Της Δαλματίας (101 Dalmatians)
00:00 Χόμπιτ: Ένα Αναπάντεχο Ταξίδι, (The Hobbit: An Unexpected Journey)
02:15 Και Δειλός Και Τολμηρός
03:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Σφηνάκια (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:20 Σφηνάκια (Ε)
05:45 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, II (Ε)




 

06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Ιστορίες (Ε)
01:30 Criminal Minds
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα


 


06:00 Τρικυμία (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Επιθυμίες (Ε)
07:30 Close Up
08:00 Δημοπρασίες
Δημοπρασίες
08:30 Όλα καλά
10:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Lady Tabares
13:00 Το κλειδί του παραδείσου
14:00 Μπρούσκο (Ε)
16:00 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με 12 Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
21:20 Celebrity Legacies
22:00 Κάρμα
23:00 Mayday
00:00 Τρικυμία
01:00 Επιθυμίες
02:00 Ζευγάρια
03:00 Άγγιγμα Ψυχής
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)
06:00 Τρικυμία (Ε)





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Circo
20:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:00 Βασικά Καλησπέρα Σας
23:00 Παράβαση Καθηκόντος (Dark Blue)
01:00 Criminal Minds
01:15 Criminal Minds
02:00 Circo (Ε)
02:15 Circo (Ε)
03:00 Βασικά Καλησπέρα Σας
03:15 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω. (Ε)
04:45 Διλήμματα (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




 

08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
00:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
01:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:05 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
03:40 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
04:40 THE MITSI SHOW
05:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



 

06:00 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
06:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 105 - ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΟΙ ΑΚΤΕΣ ΤΗΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ALLERT3
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΤΟ ΠΑΡΑΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΥΑΛΟ
23:00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
01:00 ΟΙ ΑΚΤΕΣ ΤΗΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 THE NEW TELETUBIES
08:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:00 LEGO FRIENDS
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 PAW PATROL
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 WINX
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 TOON MARTY
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
09:30 ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
13:30 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
15:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
16:30 ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΑΡΧΑΙΑ ΘΕΑΤΡΑ
17:30 Η ΚΡΑΥΓΗ ΤΗΣ ΧΙΡΟΣΙΜΑ
18:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
18:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
19:00 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΡΝΑΛΗΣ
20:30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΗΣΗ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

zak_2

Οι δύο δικηγόροι επισημαίνουν πως για να διαπιστωθεί το ενδεχόμενο ρατσιστικών κινήτρων στην υπόθεση, θα πρέπει οι αστυνομικές αρχές να παρέχουν στοιχεία - Ζητούν άμεση διερεύνηση της αλήθειας και απόδοση ευθυνών

1
peponi_main01

Η άτυχη Αγγελική Πεπόνη εξαφανίσθηκε τον Ιούλιο του 2010 και έκτοτε δεν είχε βρεθεί κανένα ίχνος της - Πεπεισμένο το συγγενικό της περιβάλλον ότι το κρανίο που βρέθηκε της ανήκει - Αναμένονται τα αποτελέσματα των εξετάσεων DNA «Από την αρχή πιστεύαμε πως ήταν δολοφονία και αυτό θα αποδειχθεί» υποστηρίζουν

2
IMG_4052_1

Ο συνιδρυτής της Microsoft αγαπούσε την Ελλάδα και σχεδόν κάθε καλοκαίρι έβρισκε την ευκαιρία να την επισκεφθεί - Είχε ζητήσει να καταδυθεί  στο ναυάγιο του «Βρετανικού» - Ο φακός τον είχε απαθανατίσει στην «ταβέρνα της Τασίας» στο Φισκάρδο

7