Το γράμμα του Σταύρου Ξαρχάκου στην Ελένη Βιτάλη: Ελένη μου σ’ αγαπώ και μου λείπεις
Συγκίνηση και πολλά αγαπημένα τραγούδια στο «Σπίτι με το Mega»
Εκτός από πολλά τραγούδια η χθεσινή βραδιά είχε και συγκινήσεις για τηνΕλένη Βιτάλη στη εκπομπή «Σπίτι με το Mega».
O Σταύρος Ξαρχάκος ξάφνιασε ευχάριστα την δημοφιλή τραγουδίστρια με ένα γράμμα που ξεχείλιζε από αγάπη και θαυμασμό.
Ο σπουδαίος μαέστρος της έγραψε: «Ελένη μου, φαντάζομαι όλοι θα αναφέρονται στη φωνή σου και δεν έχουν άδικο. Όμως εγώ ποτέ δεν θα ξεχάσω το πώς μέσα από τα μάτια σου, το στόμα σου, τα δάχτυλα των χεριών σου, το κορμί σου, έβγαιναν και βγαίνουν αυτοί οι αρχέγονοι θαυμάσιοι ήχοι. Ελένη μου σ’ αγαπώ και μου λείπεις».
Η Ελένη Βιτάλη συγκινημένη απάντησε: «Σταύρο μου, κύριε Ξαρχάκο θυμάμαι πάντα, είμαι πολύ συγκινημένη τώρα, όταν σε πιέζαμε λιγάκι, γιατί αυτό μαέστρο και έλεγες ‘υπάρχει λόγος’. Γιατί ότι κάνεις εσύ υπάρχει λόγος και είμαστε πολύ τυχεροί που σε έχουμε στην Ελλάδα. Να σε χαιρόμαστε Σταύρο, να σε χαιρόμαστε μαέστρο».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.