LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

03:00
Μπάσκετ: Σικάγο Σκάι - Φοίνιξ Μέρκιουρι (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

05:00
Μπάσκετ: Σιάτλ Στορμ - Μινεσότα Λινξ (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

10:30
Τένις: Pregame Show (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

11:00
Τένις: Ελλάδα - Πολωνία (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

14:00
Μπάσκετ: Σερβία - ΗΠΑ
ΕΡΤ Sports HD

15:15
Βουλγαρία - Ελλάδα Euro Volley Ανδρών (Ζ)
ΕΡΤ 2

16:00
Μπάσκετ: Πολωνία - Τσεχία
ΕΡΤ Sports HD

18:30
Τένις: Postgame Show (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

20:00
Χάντμπολ: Κίελο - Φλένσμπουργκ (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
06:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (E)
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ (E)
17:00 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:25 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:40 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
19:40 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (E)
20:15 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ (E)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΤΗΣΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ (E)
02:35 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ (E)
03:20 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
04:20 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ (E)
04:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
05:50 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)







06:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:30 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
08:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
08:30 OLD TOM
09:00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
09:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ
10:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ
11:00 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12:00 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
15:15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
17:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
18:30 84η ΔΕΘ
19:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:15 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
22:10 TRUE DETECTIVE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:10 1984 - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
01:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
02:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
03:30 TRUE DETECTIVE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:45 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ



  



06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Eγκλήματα (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Καλώς Ήρθε Το Δολλάριο
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 StrEat Food (Ε)
00:45 The Night Shift - 4ος Κύκλος
02:45 Κάρμα (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
16:00 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Η Διάσωση (The Martian)
00:15 Greece's Next Top Model 2 (Ε)
03:00 Ανθρώπινος Στόχος (King Of The Hill)
04:45 Human Target - 1ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
07:30 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc McStuffins: Toy Hospital)
08:00 Alpha Παντού, ΙΙ
10:30 Εκτός Γραμμής
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:00 Ο Γόης
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, II (Ε)
22:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:40 Grey's Anatomy, XIΙ
01:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:00 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
04:40 Εικόνες, ΙI (Ε)
05:10 Για Πάντα Φίλες, II (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 8 Λέξεις (Ε)
16:45 Ο Φτερωτός Θεός
17:45 Δελτίο Στη Νοηματική
18:00 Happy Traveller (Ε)
18:40 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Guess My Age
00:00 Υψηλά Εγκλήματα (High Crimes)
02:30 8 Λέξεις (Ε)
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:00 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Santa Diabla (Ε)
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Delete
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Delete
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Chicago P.D.
01:00 Castle
02:00 Mayday
03:00 Vice (Ε)
04:30 Mayday (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Φτωχαδάκια Και Λεφτάδες
18:55 Open News
20:00 Δυναστεία - 1ος Κύκλος
21:00 X-Factor
22:50 Hitman Πράκτορας 47 (Hitman Agent 47)
00:50 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:45 Δυναστεία - 1ος Κύκλος
03:45 In Time
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
09:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 IN THE HEART OF SOUL
19:30 ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ…
20:00 84Η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 BULLETS (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ONE DOLLAR
01:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
04:00 ΣΥΝ
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
06:00 ΑΓΡΟWEEK







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 FANBOY AND CHUM CHUM
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης