Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programk

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

01:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder
NBA

05:30
ΕΡΤ Sports HD
Καλλιτεχνικό πατινάζ
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σαϊτάμα

06:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, SANYA Προκριματικός Γύρος
Φόρμουλα Ε

09:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, SANYA
Φόρμουλα Ε

10:30
Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σαϊτάμα

10:30
ΕΡΤ Sports HD
Καλλιτεχνικό πατινάζ
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σαϊτάμα

10:35
FOX Sports
Rosters - Sea Eagles
NRL

10:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα
Άλμα με σκι

15:00
ΕΡΤ3
Πλατανιάς Χανίων - Βόλος
Football League

15:00
ΕΡΤ Sports HD
Εθνικός - ΠΑΟΚ
Α1 Ανδρών

15:30
Eurosport 2
Μιλάνο - Σαν Ρέμo
Ποδηλασία

15:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Δίαθλο

15:45
ΕΡΤ Play4
Λαύριο - Περιστέρι
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play3
Χολαργός - Ρέθυμνο
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play2
Κύμη - Προμηθέας
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play1
Ήφαιστος Λήμνου - ΑΕΚ
Basket League

16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Γεωργία - Ελβετία
Προκριματικά Euro 2020

16:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ
Σκι ανώμαλου δρόμου

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Miami Open
Κυρίως ταμπλό

17:00
ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Volley League

18:00
FOX Sports
March Madness Second Round
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μανρέσα - Μπούργκος
ACB Liga Endesa

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Σουηδία - Ρουμανία
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Γιβραλτάρ - Ιρλανδία
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μάλτα - Νήσοι Φερόε
Προκριματικά Euro 2020

20:00
Eurosport 2
Ημιτελικά
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γυναικών

20:30
FOX Sports
March Madness Second Round
NCAA

21:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπέργκαμο - Σκαντίτσι
Serie A Femminile

21:45
OPEN TV
Λιχτενστάιν - Ελλάδα
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Λιχτενστάιν - Ελλάδα
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ιταλία - Φινλανδία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Βοσνία Ερζεγοβίνη - Αρμενία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ισπανία - Νορβηγία
Προκριματικά Euro 2020

22:00
Eurosport 1
Track Championship, Μάντσεστερ
Ποδηλασία

23:00
FOX Sports
March Madness Second Round
NCAA
ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η Δίαιτα της Σάντα Κλαρίτα: Σεζόν 3 (29/03/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Τελική Ενέδρα (29/03/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Ο Θρύλος του Νησιού της Κοκαΐνης (29/03/2019)



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:25 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
17:10 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
19:20 Η ΤΑΞΙΤΖΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00:05 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:45 CAPITAL
02:45 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ




06:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ
07:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ
07:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
08:00 ΟΛΙ : ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΒΥΘΟ
08:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
09:00 OLD TOM
09:30 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
10:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
10:30 ΚΟΥΜΠΑ: ΜΙΑ ΖΕΒΡΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ι΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΤΡΕΛΟΣ, ΠΑΛΑΒΟΣ ΚΑΙ ΒΕΓΓΟΣ
15:30 BASKET LEAGUE - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ
18:00 BASKET LEAGUE : ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 10ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΤΑΡΕΛ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΝ ΕΠΙΜΟΝΑ ΚΑΤΣΙΚΕΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:40 Η ΑΛΛΗ ΜΠΟΒΑΡΙ (ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ)
01:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 10ος ΚΥΚΛΟΣ
04:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΤΑΡΕΛ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
05:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ι΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
08:45 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
18:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:15 Μην Ψαρώνεις (Ε)
19:30 Ant1 News
20:45 Η Ωραία Των Αθηνών
22:30 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
23:30 Fury
00:00 Το Παιχνίδι Του Χρήματος (Money Monster)
02:00 Κάρμα (Ε)
02:15 Vice - 7ος Κύκλος
03:15 Κάρμα (Ε)
03:45 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:15 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)


06:00 Dinotrux
06:30 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:00 Tom & Jerry Kids
07:30 Χταποδοναύτες (Octonauts)
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie Σχολείο Για Πριγκίπισσες (Barbie Princess Charm School) - Α΄ Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Το Τρομερό Παιδί (Problem Child)
14:00 Stars System
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 4ος Κύκλος
15:45 The Kings Of Mykonos
16:00 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος
16:30 The Kings of Mykonos
18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House - 1ος Κύκλος
19:50 Star News
21:00 Εγώ, Ο Απαισιότατος 2 (Despicable Me 2)
23:10 The Twilight Saga: Έκλειψη (The Twilight Saga: Eclipse)
02:00 Scorpion King 3: Μάχη Για Τη Λύτρωση (Scorpion King 3: Battle For Redemption)
04:15 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
06:00 Dinotrux




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Παπιοπεριπέτειες (Ducktales)
07:30 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
08:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
20:50 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
22:50 Ο Ατσίδας
00:30 Αποστολή Στον Άρη (Mission To Mars)
00:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:30 Kourtney & Kim Take New York, IΙ
02:45 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
04:45 Εικόνες, IV (Ε)
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:30 Eco News
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:40 Καιρός Με Τη Χριστίνα Σούζη
15:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
16:00 Happy Traveller
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:15 Dot.
18:30 Food Ν' Friends
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:45 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
22:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
01:00 WWE - Smackdown Live
01:15 WWE Raw
03:15 Dot. (Ε)
04:15 Food Ν' Friends (Ε)
05:15 Happy Traveller (Ε)
06:00 Καλημέρα




06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Scandal (E)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
17:00 Chicago Fire (Ε)
18:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope (Ε)
20:00 Scandal (E)
21:00 Shark Killer
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Shark Killer
23:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Shark Killer (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)




06:00 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει
09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Όλα Λάθος
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Revenge Body
18:55 Open News
20:00 Passenger (Ε)
21:00 Pre Game
21:45 Λιχτενστάιν - Ελλάδα
23:45 Post Game
00:30 Έξι Σφαίρες (Six Bullets)
01:00 Η Απαγωγή Του Κύριου Χάινεκεν (Kidnapping Mr. Heineken)
02:45 Ένταση (Heat)
03:00 Το Κόλπο (Heist)
04:45 Για Την Παρέα (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει




06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08:30 Ο HERBERT BLOMSTEDT ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
10:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
11:00 Ο EDOUARD LOUBET ΚΑΙ ΟΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΡΟΒΗΓΚΙΑΣ
12:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
12:30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΒΟΛΟΣ
17:00 ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
18:40 JEAN
19:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
20:00 ALLERT3
21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΕΠΙΔΟΞΟΣ ΜΑΦΙΟΖΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:10 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
01:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
02:00 Ο EDOUARD LOUBET ΚΑΙ ΟΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΡΟΒΗΓΚΙΑΣ
03:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
04:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
05:00 ALLERT3
06:00 ΑΓΡΟWEEK




06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Wallykazam!
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Top Wing
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Paw Patrol
10:30 44 Γάτες
11:00 Butterbean's Cafe
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends
12:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Με Λένε Φράνκη
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Paw Patrol
19:00 44 Γάτες
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:30 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 iCarly
02:40 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:05 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh



09:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΙ)
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΣΤΑΛΚΕΡ
01:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Best of Network

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης