Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Boston Celtics-Utah Jazz
NBA Regular Season

05:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Neil Magny vs Santiago Ponzinibbio
UFC Fight Night

11:45
COSMOTE SPORT 4 HD
Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Αγγλία-Κροατία
UEFA Nations League

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ολυμπιακός-Νέξε
EHF Cup Χάντμπολ

18:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

19:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός
Basket League

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μολδαβία-Λουξεμβούργο
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βόρειος Ιρλανδία-Αυστρία
UEFA Nations League

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals London
Τένις

21:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Homestead Miami Ford EcoBoost 400
NASCAR Cup Series

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ισπανία-Βοσνία Ερζεγοβίνη
Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Ελβετία-Βέλγιο
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουγγαρία-Φινλανδία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ελλάδα-Εσθονία
UEFA Nations League

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Minnesota Timberwolves-Memphis Grizzlies
NBA Regular Season

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ : ΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ
06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
18:00 ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ
19:00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΚΟΥΜΠΙΩΝ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΗ
00:00 THE BANG BANG CLUB
01:50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ
03:40 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
15:45 ΤΟΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ : ΓΥΑΡΟΣ
17:00 BASKET LEAGUE : AΡΗΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:00 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
22:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 12o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - DOC FEST
23:55 ΡΙΣΑΛΤΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:30 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
03:30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
04:30 ΤΟΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ : ΓΥΑΡΟΣ
05:40 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Η Ρένα Είναι Οφ Σαϊντ
15:45 Beat Buzzer (Ε)
16:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:45 Beat Buzzer
00:45 Τα Τούβλα
02:45 Το Τρίτο Στεφάνι (Ε)
03:45 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα


06:45 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40 Super Wings
08:10 Polly Pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventure
12:00 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
12:30 Be Cool Scooby - Doo!
13:00 New Looney Tunes
13:10 Τομ Και Τζέρι: Ο Χαμένος Δράκος (Tom & Jerry: The Lost Dragon)
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
16:30 New Girl - 1ος Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Μόνος Στο Σπίτι (Home Alone)
19:55 Star News
21:00 Ο Σπαγγοραμένος
23:00 Greece's Next Top Model (Ε)
01:15 Όταν Με Παράτησε Η Σάρα (Forgetting Sarah Marshall)
03:30 Imagine: John Lennon
05:30 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)




06:00 TV Mall
06:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Kitchen Lab (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:40 Ο Ρατατούης (Ratatouille)
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Ο Ρατατούης (Ratatouille)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00 Bake Off Greece
23:00 Ο Φύλακας (The Guardian)
01:50 Ζητείται Ψεύτης
03:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIIΙ (Keeping Up With The Kardashians, VIΙI)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
12:00 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
12:30 Eco News
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Happy Traveller
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
00:30 Happy Traveller (Ε)
01:30 The Alphas - 1ος Κύκλος
02:30 My Style Rocks Gala (Ε)
05:30 Ακραίως (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
11:00 Top Gear: Extra Gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Suits (Ε)
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 The Pacific
23:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
02:00 Ταινία (Ε)
03:00 Vice
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Goal
14:00 Open News - Μεσημεριανό Δελτίο
14:20 Αποκαλυπτικά live
17:45 Open News στη Νοηματική
18:00 Ελληνικό πρόγραμμα
19:00 Open News
20:00 Ελληνικό πρόγραμμα
21:00 Pre Game
21:45 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Εσθονία LIVE
23:45 Post Game
00:45 Ου φονεύσεις Κ1
01:45 Donnie Darko
04:00 Ελληνικό πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30




06:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
07:00 ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
08:00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΖΟΡΤΖ ΓΚΕΡΣΟΥΙΝ
10:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
10:30 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:30 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΗΡΑΚΛΗΣ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ: ΔΡΑΜΑ 86- ΧΑΝΘ
18:30 «"ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
19:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
19:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ
20:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
21:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
23:30 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
00:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΗΡΑΚΛΗΣ
03:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
04:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
05:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ
06:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ



06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: The Loud House
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 Victorious
00:00 Victorious
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 Big Time Rush
02:40 Big Time Rush
03:05 The Thundermans
03:30 The Haunted Hathaways
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Max & Shred
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΜΟΥΣΕΙΑ - Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
17:00 ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΟ ΓΚΑΖΙ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:30 ΟΠΕΡΑ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

σπαλιαρα

σε γουσταρει το μωρακι η νταρια ολο σε κοιταζει. καντε κανα σεξακι ρε παιδια να δουμε τιποτα.

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

koufontinas01-mesa

Αναμένεται το βούλευμα του ΣΤ΄ Ποινικού Τμήματος του Αρείου Πάγου επί της αίτησης αναίρεσης που έχει ασκήσει η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου, Ξένη Δημητρίου, στο βούλευμα του Συμβουλίου του Πλημμελειοδικείου Βόλου με το οποίο δεν χορηγήθηκε η 7η άδεια στο Δημήτρη Κουφοντίνα.

nipiaga

Το υπουργείο Παιδείας προχωρά στην υποχρεωτική ένταξη στα νηπιαγωγεία των παιδιών από την ηλικία των τεσσάρων ετών χωρίς να υπολογίζει την ανεπάρκεια των κτιριακών υποδομών και τις ελλείψεις προσωπικού - Σε όλη την Ευρώπη μόνο στο Λουξεμβούργο πηγαίνουν υποχρεωτικά στο σχολείο παιδιά 4 ετών - Ενστάσεις και από τους ειδικούς

DSC_4891

Ο Ιεράρχης της Εκκλησίας Ουκράνιας ευχαρίστησε ακόμη μια φορά με ευγνωμοσύνη τον Παναγιώτατο Οικουμενικό Πατριάρχη κ. Βαρθολομαίο για την πατρική αγάπη και τις στοργικές του ενέργειες απέναντι στον Ουκρανικό λαό