Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Boston Celtics-Utah Jazz
NBA Regular Season

05:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Neil Magny vs Santiago Ponzinibbio
UFC Fight Night

11:45
COSMOTE SPORT 4 HD
Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Αγγλία-Κροατία
UEFA Nations League

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ολυμπιακός-Νέξε
EHF Cup Χάντμπολ

18:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

19:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός
Basket League

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μολδαβία-Λουξεμβούργο
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βόρειος Ιρλανδία-Αυστρία
UEFA Nations League

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals London
Τένις

21:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Homestead Miami Ford EcoBoost 400
NASCAR Cup Series

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ισπανία-Βοσνία Ερζεγοβίνη
Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Ελβετία-Βέλγιο
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουγγαρία-Φινλανδία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ελλάδα-Εσθονία
UEFA Nations League

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Minnesota Timberwolves-Memphis Grizzlies
NBA Regular Season

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ : ΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ
06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
18:00 ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ
19:00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΚΟΥΜΠΙΩΝ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΗ
00:00 THE BANG BANG CLUB
01:50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ
03:40 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
15:45 ΤΟΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ : ΓΥΑΡΟΣ
17:00 BASKET LEAGUE : AΡΗΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:00 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
22:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 12o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - DOC FEST
23:55 ΡΙΣΑΛΤΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:30 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
03:30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
04:30 ΤΟΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ : ΓΥΑΡΟΣ
05:40 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Η Ρένα Είναι Οφ Σαϊντ
15:45 Beat Buzzer (Ε)
16:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:45 Beat Buzzer
00:45 Τα Τούβλα
02:45 Το Τρίτο Στεφάνι (Ε)
03:45 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα


06:45 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40 Super Wings
08:10 Polly Pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventure
12:00 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
12:30 Be Cool Scooby - Doo!
13:00 New Looney Tunes
13:10 Τομ Και Τζέρι: Ο Χαμένος Δράκος (Tom & Jerry: The Lost Dragon)
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
16:30 New Girl - 1ος Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Μόνος Στο Σπίτι (Home Alone)
19:55 Star News
21:00 Ο Σπαγγοραμένος
23:00 Greece's Next Top Model (Ε)
01:15 Όταν Με Παράτησε Η Σάρα (Forgetting Sarah Marshall)
03:30 Imagine: John Lennon
05:30 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)




06:00 TV Mall
06:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Kitchen Lab (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:40 Ο Ρατατούης (Ratatouille)
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Ο Ρατατούης (Ratatouille)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00 Bake Off Greece
23:00 Ο Φύλακας (The Guardian)
01:50 Ζητείται Ψεύτης
03:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIIΙ (Keeping Up With The Kardashians, VIΙI)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
12:00 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
12:30 Eco News
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Happy Traveller
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
00:30 Happy Traveller (Ε)
01:30 The Alphas - 1ος Κύκλος
02:30 My Style Rocks Gala (Ε)
05:30 Ακραίως (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
11:00 Top Gear: Extra Gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Suits (Ε)
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 The Pacific
23:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
02:00 Ταινία (Ε)
03:00 Vice
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Goal
14:00 Open News - Μεσημεριανό Δελτίο
14:20 Αποκαλυπτικά live
17:45 Open News στη Νοηματική
18:00 Ελληνικό πρόγραμμα
19:00 Open News
20:00 Ελληνικό πρόγραμμα
21:00 Pre Game
21:45 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Εσθονία LIVE
23:45 Post Game
00:45 Ου φονεύσεις Κ1
01:45 Donnie Darko
04:00 Ελληνικό πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30




06:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
07:00 ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
08:00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΖΟΡΤΖ ΓΚΕΡΣΟΥΙΝ
10:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
10:30 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:30 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΗΡΑΚΛΗΣ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ: ΔΡΑΜΑ 86- ΧΑΝΘ
18:30 «"ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
19:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
19:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ
20:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
21:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
23:30 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
00:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΗΡΑΚΛΗΣ
03:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
04:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
05:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ
06:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ



06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: The Loud House
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 Victorious
00:00 Victorious
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 Big Time Rush
02:40 Big Time Rush
03:05 The Thundermans
03:30 The Haunted Hathaways
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Max & Shred
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΜΟΥΣΕΙΑ - Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
17:00 ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΟ ΓΚΑΖΙ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:30 ΟΠΕΡΑ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

σπαλιαρα

σε γουσταρει το μωρακι η νταρια ολο σε κοιταζει. καντε κανα σεξακι ρε παιδια να δουμε τιποτα.

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

foto-thes

«Ζήσαμε μια πρωτοφανή εμπειρία. Ήταν προσχεδιασμένες οι προσαγωγές, μας έλεγαν ότι είμαστε ανεπιθύμητοι» δήλωσε στο ΘΕΜΑ 104,6 μέλος της συντονιστικής επιτροπής Αθηνών για την ελληνικότητα της Μακεδονίας

15