Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
10:35
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto GP
Warm Up

12:00
Eurosport 2
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: GREAT NORTH RUN
Στίβος

13:00
Eurosport 1
Αλμα με Σκι
Καλοκαιρινό GP

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto GP
Αγώνας

15:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Euro Beach Soccer League
Αγώνας Κατάταξης

16:00
Eurosport 1
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
15ο ΕΤΑΠ

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουκρανία-Σλοβακία
UEFA Nations League

16:15
COSMOTE SPORT 9 HD
Euro Beach Soccer League
Αγώνας Κατάταξης

17:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Εuro Beach Soccer League
Αγώνας Κατάταξης

18:30
Eurosport 2
Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
Αγώνας

18:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Εuro Beach Soccer League
Αγώνας Κατάταξης

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Γεωργία-Λετονία
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βουλγαρία - Νορβηγία
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Δανία-Ουαλία
UEFA Nations League

19:30
ΕΡΤ2
Γαλλία - Ελλάδα
Διεθνές τουρνουά μπάσκετ

20:00
FOX Sports
Cleveland Browns - Pittsb. Steelers
NFL

20:00
Eurosport 1
AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός Διπλού Γυναικών

21:00
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Indianapolis

21:15
Eurosport 2
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAND PRIX: ΚΑΝΑΔΑΣ
Μόντρεαλ

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Κύπρος-Σλοβενία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Γαλλία-Ολλανδία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Γερμανία-Περού
Διεθνής φιλικός αγώνας

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Λίχτενσταϊν-Γιβραλτάρ
UEFA Nations League

23:00
Eurosport 1
AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός Ανδρών

23:30
FOX Sports
Carolina Panthers - Dallas Cowboys
NFL

03:30
FOX Sports
Green Bay Packers - Chicago Bears
NFL

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
HOLD THE DARK
28/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΕΦ
CHEF'S TABLE
Μέρος 5
28/9/18

ΚΟΥΙΝΣΙ ΤΖΟΟΥΝΣ
QUINCY
21/9/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:00    ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
06:15    ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
06:30    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:40    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΟ
09:00    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΟ
10:00    ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15    ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50    ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:30    ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12:30    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16:00    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
17:15    CERN: ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
18:10    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:10    ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ
19:50    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
20:55    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22:00    ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΧΤΥΠΗΜΑ
00:10    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
01:10    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:10    ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
02:45    ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
03:20    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:50    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:45    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
05:35    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:40    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50    ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00    PAJANIMALS
07:25    ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:00    ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11:00    ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
11:30    ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ
12:00    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
14:05    ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
14:30    Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕ
15:00    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
15:30    SELFIE
16:30    ANIMERT
17:00    ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ
18:00    ART WEEK
18:50    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
18:55    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
19:30    ΓΑΛΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΡΙΣΙ 2018
21:30    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
22:30    ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ANIMASYROS
23:00    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45    ΔΙΟΡΘΩΣΗ - ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
01:15    ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ
02:10    ART WEEKΤ
03:05    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
03:40    REINVENTING FORESTS
04:05    SELFIE
04:55    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
05:25    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  


06:00    Πάτερ Ημών (Ε)
07:00    Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00    Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00    Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00    Φίλα Το Βάτραχό Σου
11:00    Λίτσα.com
12:00    My Way
13:00    Ant1 News
13:45    Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
14:45    Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
15:30    40 Κύματα (Ε)
15:40    Εκείνες κι εγώ
16:30    Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30    Ant1 News
17:45    Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No4
20:00    Ant1 News
21:00    Τρώει Story
00:30    Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:00    Δόκτωρ Ζιβέγγος
01:45    Celebrity Travel
02:45    Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
03:30    Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30    Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15    Έρωτας (Ε)
06:00    Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



06:20    Λένη (Ε)    
07:10    Κρις Κρος (Ε)    
07:50    Γοργόνες (Ε)    
08:40    Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20    Μπουκιά και Συχώριο (Ε)
10:10    Αμαρτίες Γονέων (Ε)
11:00    Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10    Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00    Εμείς και Εμείς (Ε)
14:20    Κλινική Περίπτωση E12 (Ε)
15:10    Με τα Παντελόνια Κάτω E18 (Ε)
16:30    Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10    Ποιος Μας Πιάνει! E7 (Ε)
18:00    Αν Υπήρχες θα σε Χώριζα E8 (Ε)
18:40    Μ και Μ E26 (Ε)
19:30    Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20    Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
21:10    Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20    Safe Sex (Ε)
23:40    Safe Sex (Ε)
00:30    Κάψε το Σενάριο (Ε)
01:00    Απίστευτα κι 'Oμως Ελληνικά (Ε)
02:00    Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:50    Στους 31 Δρόμους (Ε)
03:30    Ο Επισκέπτης της Ομίχλης (Ε)
04:10    Σκιές Πάνω από την Πόλη (Ε)
04:40    Η Δίψα (Ε)    
05:20    Για μια Θέση στον Ήλιο (Ε)




06:15     The Land Before Time
06:45     Dinotrux
07:15     Μπομπ ο μάστορας
07:45     Timmy Time
08:15     Τομ και Τζέρι
08:40     Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00     Ben and Holly
09:30     Μπόμπι και Μπιλ
10:00     Baby Looney Tunes
10:30     Σον, το πρόβατο
10:50     Garfield
11:20     Barbie: Η βασίλισσα της μόδας
12:00     BEN 10
12:30     Scooby-Doo! Mystery Incorporated
13:00     Γούντι ο τρυποκάρυδος
13:30     Tom and Jerry Show
14:00     Η μαμά λείπει ταξίδι για δουλειές
15:00     STAR News
15:30     Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
Επ.23  The One In Barbados, Part 1
16:00     Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
Επ.24  The One In Barbados, Part 2
16:30     The Big Bang Theory Κ10
17:00     The Big Bang Theory Κ10
17:30     Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45     How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:15     How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:45     Two and a Half Men - season 11
19:20     Two and a Half Men - season 11
19:55     STAR News
21:00     Σρεκ
22:50     Ο Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς
02:00     Ο πρίγκιπας και εγώ 3: Μήνας του μέλιτος για βασιλιάδες
04:00     Ζίνα Ζίνα - 4ος κύκλος
05:00     Traction




06:15    The Land Before Time    
06:45    Dinotrux
07:15    Μπομπ, ο Μάστορας
07:45    Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:15    Τομ και Τζέρι
08:40    Πέππα, το Γουρουνάκι
09:00    Η Μία κι Εγώ
09:30    Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3
10:00    Baby Looney Tunes
10:30    Σον, το Πρόβατο    
10:50    The Garfield Show
11:20    Barbie: Η Βασίλισσα της Μόδας (Barbie: A Fashion Fairytale)    
12:00    Ben 10    
12:30    Scooby-Doo! Mystery Inc
13:00    Γούντι ο Τρυποκάρυδος
13:30    Tom and Jerry Show
14:00    Η Μαμά Λείπει Ταξίδι για Δουλειές E28    
15:00    Star News
15:30    Τα Φιλαράκια Κ10 Ε1
16:30    The Big Bang Theory Κ10 Ε4
17:30    Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40    Το Διαμάντι του Νείλου (The Jewel of the Nile)
19:55    Star News
21:00    Ο Κατεργάρης
22:50    Prisoners
02:00    Prince And Me 3    
04:00    Ζίνα Κ4    
05:00    Traction (Ε)




06:30    TV Mall    Telemarketing
07:00    Η Φρουρά των Λιονταριών
08:00    Μυστικά και Λάθη E18 (Ε)
09:00    Νόστιμη Γη (Ε)    
10:00    Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00    Ειδήσεις
13:50    The Horse Whisperer
17:50    Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα    
18:00    Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1 (Ε)
19:00    Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00    Νότα Μία... Βραδιάτικα (Ε)
21:40    Iron Man 3
00:10    Το Ξίφος Του Δράκου
02:10    10η Εντολή
03:00    Κόκκινος Κύκλος    
04:50    Θυρίδα Τηλεπώλησης (Ε)    
05:10    Εικόνες (Ε)
05:50    Οδός Παραδείσου 7 E48 (Ε)





06:30    Close Up
07:00    Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00    Η Αγάπη Ήρθε από Μακριά (Ε)
09:00    Η Αγορά Σήμερα    Telemarketing
12:00    Μπρούσκο (Ε)    
13:00    Γεύσεις και Οίνος
14:00    Η Αγορά Σήμερα
18:30    Άγγιγμα Ψυχής    
19:15    Η Αγάπη Ήρθε από Μακριά
20:00    Μπρούσκο
22:00    Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10    Φιλί Ζωής
00:00    Close Up (Ε)
00:30    Η Αγορά Σήμερα    
02:30    Mayday (Ε)
03:30    Φιλί Ζωής (Ε)
05:45    Close Up (Ε)




06:00    Project Runway Κ14 Ε6 (Ε)
07:00    Σαββατοκύριακο Παντού
10:00    Παιδιά από Σπίτι
13:20    E News
13:40    Αποκαλυπτικά Plus
17:00    Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
17:15    Διπλοπενιές
18:55    Live News Weekend
20:00    Να Πεθερός, Να Μάλαμα!
21:30    Εγώ, το Ρομπότ (I, Robot)
23:45    Butterfly on a Wheel
01:45    Criminal Minds Κ4 Ε24
02:45    Παιδιά Από Σπίτι







05:30  Στο Νησί (Ε)
06:30  Διάλογος (Ε)
07:00  ΑΓΡΟweek (Ε)
07:30  Μικρές Φάρμες (Ε)
08:00  Άγρια Ελλάδα E10 (Ε)
09:00  Αφιέρωμα στον Τζορτζ Γκέρσουιν (Ε)
10:30  ALLERT3 Κ5 (Ε)
11:00  Οικογενειακή Γιορτή E3 (Ε)
11:30  Διάλογος E5 (Ε)
12:00  83η ΔΕΘ: Συνέντευξη Τύπου του Πρωθυπουργού (Ζ)
15:00  Hellas Παντού (Ε)
16:00  Η Ξυπόλυτη Χορεύτρια E2 (Ε)
16:30  Χορεύοντας με τα Δελφίνια
17:30  Τι Κάναμε στις Διακοπές μας
19:00  Οικογενειακή Γιορτή E3 (Ε)
19:30  Μια Ταινία, Μια Εποχή E17 (Ε)
20:30  Από Στόμα σε Στόμα E27
22:00  Ειδήσεις
22:30  Απόψε Κάνεις Μπαμ E12 (Ε)
00:00  Volume Κ2 (Ε)
01:00  Χορεύοντας με τα Δελφίνια (Ε)
02:00  Αφιέρωμα στον Τζορτζ Γκέρσουιν (Ε)
03:30  ALLERT3 (Ε)
04:00  Απόψε Κάνεις Μπαμ (Ε)
05:00  Volume (Ε)



06:00    DRAKE AND JOSH
06:30    DRAKE AND JOSH
07:00    BIG TIME RUSH
07:30    KID E CATS
08:00    Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30    TEAM UMIZOOMI
09:00    PAW PATROL
09:30    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00    RUSTY RIVETS
10:30    ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30    KUU KUU HARAJUKU
12:00    LEGO FRIENDS
12:30    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30    WINX
14:00    REGAL ACADEMY
14:30    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00    MAGGIE & BIANCA
15:30    STAR FALLS
16:00    GAME SHAKERS
16:30    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00    ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
17:30    Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00    PAW PATROL
19:30    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00    NICKY DEUCE
21:30    Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00    ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30    HUNTER STREET
00:00    DRAKE AND JOSH
00:40    DRAKE AND JOSH
01:00    BIG TIME RUSH
01:25    VICTORIOUS
01:50    ICARLY
02:15    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05    THE THUNDERMANS
03:30    THE THUNDERMANS
03:55    SUPAH NINJAS
04:20    SUPAH NINJAS
04:45    TRUE JACKSON
05:10    TRUE JACKSON
05:35    THE TROOP
06:00    DRAKE AND JOSH





09:00    ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30    ΒΟΥΛΗ
12:00    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ"Ελευσίνα "
13:30    ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00    Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΩΣ
14:30    Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00    ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
16:30    ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00    Ο ΒΙΝΣΕΝΤ ΚΙ ΕΓΩ
18:30    ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00    ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΙ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
23:30    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ (1)

Juan Mortyme

Το πρόγραμμα του Σκάι δεν είναι του Σκάι.

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

video_murder_fyssas

Ακριβώς πέντε χρόνια από τη δολοφονία του Παύλου Φύσσα, το ερευνητικό κέντρο Forensic Architecture έδωσε στη δημοσιότητα ένα βίντεο από τις κάμερες ασφαλείας της περιοχής, που δείχνει τις κινήσεις που γίνονται την ώρα του εγκλήματος

apth

Μεταξύ των διωκόμενων από την εισαγγελία κατά της Διαφθοράς Θεσσαλονίκης είναι ο πρώην πρύτανης του ΑΠΘ Γιάννης Μυλόπουλος - Η διερεύνηση της υπόθεσης άρχισε  ύστερα από μήνυση ιδιοκτητών ακόμη τριών κτιρίων που κρίθηκαν ότι δεν πληρούν τις προϋποθέσεις τους διαγωνισμού 

main_kalaitzidis

Νέα ανάρτηση στο Facebook από το ηγετικό στέλεχος της αναρχικής ομάδας, Γιώργο Καλαϊτζίδη - Υπερασπίζεται και πάλι τον φρουρό στην πρεσβεία του  Ιράν, που έμεινε άπραγος μπροστά στην επίθεση μελών του Ρουβίκωνα

4