Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
10:35
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto GP
Warm Up

12:00
Eurosport 2
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: GREAT NORTH RUN
Στίβος

13:00
Eurosport 1
Αλμα με Σκι
Καλοκαιρινό GP

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto GP
Αγώνας

15:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Euro Beach Soccer League
Αγώνας Κατάταξης

16:00
Eurosport 1
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
15ο ΕΤΑΠ

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουκρανία-Σλοβακία
UEFA Nations League

16:15
COSMOTE SPORT 9 HD
Euro Beach Soccer League
Αγώνας Κατάταξης

17:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Εuro Beach Soccer League
Αγώνας Κατάταξης

18:30
Eurosport 2
Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
Αγώνας

18:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Εuro Beach Soccer League
Αγώνας Κατάταξης

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Γεωργία-Λετονία
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βουλγαρία - Νορβηγία
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Δανία-Ουαλία
UEFA Nations League

19:30
ΕΡΤ2
Γαλλία - Ελλάδα
Διεθνές τουρνουά μπάσκετ

20:00
FOX Sports
Cleveland Browns - Pittsb. Steelers
NFL

20:00
Eurosport 1
AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός Διπλού Γυναικών

21:00
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Indianapolis

21:15
Eurosport 2
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAND PRIX: ΚΑΝΑΔΑΣ
Μόντρεαλ

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Κύπρος-Σλοβενία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Γαλλία-Ολλανδία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Γερμανία-Περού
Διεθνής φιλικός αγώνας

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Λίχτενσταϊν-Γιβραλτάρ
UEFA Nations League

23:00
Eurosport 1
AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός Ανδρών

23:30
FOX Sports
Carolina Panthers - Dallas Cowboys
NFL

03:30
FOX Sports
Green Bay Packers - Chicago Bears
NFL

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
HOLD THE DARK
28/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΕΦ
CHEF'S TABLE
Μέρος 5
28/9/18

ΚΟΥΙΝΣΙ ΤΖΟΟΥΝΣ
QUINCY
21/9/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:00    ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
06:15    ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
06:30    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:40    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΟ
09:00    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΟ
10:00    ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15    ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50    ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:30    ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12:30    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16:00    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
17:15    CERN: ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
18:10    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:10    ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ
19:50    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
20:55    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22:00    ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΧΤΥΠΗΜΑ
00:10    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
01:10    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:10    ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
02:45    ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
03:20    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:50    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:45    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
05:35    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:40    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50    ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00    PAJANIMALS
07:25    ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:00    ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11:00    ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
11:30    ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ
12:00    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
14:05    ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
14:30    Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕ
15:00    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
15:30    SELFIE
16:30    ANIMERT
17:00    ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ
18:00    ART WEEK
18:50    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
18:55    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
19:30    ΓΑΛΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΡΙΣΙ 2018
21:30    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
22:30    ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ANIMASYROS
23:00    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45    ΔΙΟΡΘΩΣΗ - ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
01:15    ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ
02:10    ART WEEKΤ
03:05    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
03:40    REINVENTING FORESTS
04:05    SELFIE
04:55    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
05:25    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  


06:00    Πάτερ Ημών (Ε)
07:00    Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00    Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00    Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00    Φίλα Το Βάτραχό Σου
11:00    Λίτσα.com
12:00    My Way
13:00    Ant1 News
13:45    Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
14:45    Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
15:30    40 Κύματα (Ε)
15:40    Εκείνες κι εγώ
16:30    Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30    Ant1 News
17:45    Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No4
20:00    Ant1 News
21:00    Τρώει Story
00:30    Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:00    Δόκτωρ Ζιβέγγος
01:45    Celebrity Travel
02:45    Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
03:30    Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30    Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15    Έρωτας (Ε)
06:00    Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



06:20    Λένη (Ε)    
07:10    Κρις Κρος (Ε)    
07:50    Γοργόνες (Ε)    
08:40    Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20    Μπουκιά και Συχώριο (Ε)
10:10    Αμαρτίες Γονέων (Ε)
11:00    Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10    Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00    Εμείς και Εμείς (Ε)
14:20    Κλινική Περίπτωση E12 (Ε)
15:10    Με τα Παντελόνια Κάτω E18 (Ε)
16:30    Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10    Ποιος Μας Πιάνει! E7 (Ε)
18:00    Αν Υπήρχες θα σε Χώριζα E8 (Ε)
18:40    Μ και Μ E26 (Ε)
19:30    Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20    Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
21:10    Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20    Safe Sex (Ε)
23:40    Safe Sex (Ε)
00:30    Κάψε το Σενάριο (Ε)
01:00    Απίστευτα κι 'Oμως Ελληνικά (Ε)
02:00    Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:50    Στους 31 Δρόμους (Ε)
03:30    Ο Επισκέπτης της Ομίχλης (Ε)
04:10    Σκιές Πάνω από την Πόλη (Ε)
04:40    Η Δίψα (Ε)    
05:20    Για μια Θέση στον Ήλιο (Ε)




06:15     The Land Before Time
06:45     Dinotrux
07:15     Μπομπ ο μάστορας
07:45     Timmy Time
08:15     Τομ και Τζέρι
08:40     Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00     Ben and Holly
09:30     Μπόμπι και Μπιλ
10:00     Baby Looney Tunes
10:30     Σον, το πρόβατο
10:50     Garfield
11:20     Barbie: Η βασίλισσα της μόδας
12:00     BEN 10
12:30     Scooby-Doo! Mystery Incorporated
13:00     Γούντι ο τρυποκάρυδος
13:30     Tom and Jerry Show
14:00     Η μαμά λείπει ταξίδι για δουλειές
15:00     STAR News
15:30     Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
Επ.23  The One In Barbados, Part 1
16:00     Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
Επ.24  The One In Barbados, Part 2
16:30     The Big Bang Theory Κ10
17:00     The Big Bang Theory Κ10
17:30     Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45     How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:15     How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:45     Two and a Half Men - season 11
19:20     Two and a Half Men - season 11
19:55     STAR News
21:00     Σρεκ
22:50     Ο Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς
02:00     Ο πρίγκιπας και εγώ 3: Μήνας του μέλιτος για βασιλιάδες
04:00     Ζίνα Ζίνα - 4ος κύκλος
05:00     Traction




06:15    The Land Before Time    
06:45    Dinotrux
07:15    Μπομπ, ο Μάστορας
07:45    Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:15    Τομ και Τζέρι
08:40    Πέππα, το Γουρουνάκι
09:00    Η Μία κι Εγώ
09:30    Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3
10:00    Baby Looney Tunes
10:30    Σον, το Πρόβατο    
10:50    The Garfield Show
11:20    Barbie: Η Βασίλισσα της Μόδας (Barbie: A Fashion Fairytale)    
12:00    Ben 10    
12:30    Scooby-Doo! Mystery Inc
13:00    Γούντι ο Τρυποκάρυδος
13:30    Tom and Jerry Show
14:00    Η Μαμά Λείπει Ταξίδι για Δουλειές E28    
15:00    Star News
15:30    Τα Φιλαράκια Κ10 Ε1
16:30    The Big Bang Theory Κ10 Ε4
17:30    Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40    Το Διαμάντι του Νείλου (The Jewel of the Nile)
19:55    Star News
21:00    Ο Κατεργάρης
22:50    Prisoners
02:00    Prince And Me 3    
04:00    Ζίνα Κ4    
05:00    Traction (Ε)




06:30    TV Mall    Telemarketing
07:00    Η Φρουρά των Λιονταριών
08:00    Μυστικά και Λάθη E18 (Ε)
09:00    Νόστιμη Γη (Ε)    
10:00    Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00    Ειδήσεις
13:50    The Horse Whisperer
17:50    Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα    
18:00    Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1 (Ε)
19:00    Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00    Νότα Μία... Βραδιάτικα (Ε)
21:40    Iron Man 3
00:10    Το Ξίφος Του Δράκου
02:10    10η Εντολή
03:00    Κόκκινος Κύκλος    
04:50    Θυρίδα Τηλεπώλησης (Ε)    
05:10    Εικόνες (Ε)
05:50    Οδός Παραδείσου 7 E48 (Ε)





06:30    Close Up
07:00    Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00    Η Αγάπη Ήρθε από Μακριά (Ε)
09:00    Η Αγορά Σήμερα    Telemarketing
12:00    Μπρούσκο (Ε)    
13:00    Γεύσεις και Οίνος
14:00    Η Αγορά Σήμερα
18:30    Άγγιγμα Ψυχής    
19:15    Η Αγάπη Ήρθε από Μακριά
20:00    Μπρούσκο
22:00    Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10    Φιλί Ζωής
00:00    Close Up (Ε)
00:30    Η Αγορά Σήμερα    
02:30    Mayday (Ε)
03:30    Φιλί Ζωής (Ε)
05:45    Close Up (Ε)




06:00    Project Runway Κ14 Ε6 (Ε)
07:00    Σαββατοκύριακο Παντού
10:00    Παιδιά από Σπίτι
13:20    E News
13:40    Αποκαλυπτικά Plus
17:00    Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
17:15    Διπλοπενιές
18:55    Live News Weekend
20:00    Να Πεθερός, Να Μάλαμα!
21:30    Εγώ, το Ρομπότ (I, Robot)
23:45    Butterfly on a Wheel
01:45    Criminal Minds Κ4 Ε24
02:45    Παιδιά Από Σπίτι







05:30  Στο Νησί (Ε)
06:30  Διάλογος (Ε)
07:00  ΑΓΡΟweek (Ε)
07:30  Μικρές Φάρμες (Ε)
08:00  Άγρια Ελλάδα E10 (Ε)
09:00  Αφιέρωμα στον Τζορτζ Γκέρσουιν (Ε)
10:30  ALLERT3 Κ5 (Ε)
11:00  Οικογενειακή Γιορτή E3 (Ε)
11:30  Διάλογος E5 (Ε)
12:00  83η ΔΕΘ: Συνέντευξη Τύπου του Πρωθυπουργού (Ζ)
15:00  Hellas Παντού (Ε)
16:00  Η Ξυπόλυτη Χορεύτρια E2 (Ε)
16:30  Χορεύοντας με τα Δελφίνια
17:30  Τι Κάναμε στις Διακοπές μας
19:00  Οικογενειακή Γιορτή E3 (Ε)
19:30  Μια Ταινία, Μια Εποχή E17 (Ε)
20:30  Από Στόμα σε Στόμα E27
22:00  Ειδήσεις
22:30  Απόψε Κάνεις Μπαμ E12 (Ε)
00:00  Volume Κ2 (Ε)
01:00  Χορεύοντας με τα Δελφίνια (Ε)
02:00  Αφιέρωμα στον Τζορτζ Γκέρσουιν (Ε)
03:30  ALLERT3 (Ε)
04:00  Απόψε Κάνεις Μπαμ (Ε)
05:00  Volume (Ε)



06:00    DRAKE AND JOSH
06:30    DRAKE AND JOSH
07:00    BIG TIME RUSH
07:30    KID E CATS
08:00    Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30    TEAM UMIZOOMI
09:00    PAW PATROL
09:30    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00    RUSTY RIVETS
10:30    ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30    KUU KUU HARAJUKU
12:00    LEGO FRIENDS
12:30    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30    WINX
14:00    REGAL ACADEMY
14:30    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00    MAGGIE & BIANCA
15:30    STAR FALLS
16:00    GAME SHAKERS
16:30    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00    ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
17:30    Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00    PAW PATROL
19:30    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00    NICKY DEUCE
21:30    Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00    ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30    HUNTER STREET
00:00    DRAKE AND JOSH
00:40    DRAKE AND JOSH
01:00    BIG TIME RUSH
01:25    VICTORIOUS
01:50    ICARLY
02:15    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05    THE THUNDERMANS
03:30    THE THUNDERMANS
03:55    SUPAH NINJAS
04:20    SUPAH NINJAS
04:45    TRUE JACKSON
05:10    TRUE JACKSON
05:35    THE TROOP
06:00    DRAKE AND JOSH





09:00    ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30    ΒΟΥΛΗ
12:00    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ"Ελευσίνα "
13:30    ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00    Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΩΣ
14:30    Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00    ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
16:30    ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00    Ο ΒΙΝΣΕΝΤ ΚΙ ΕΓΩ
18:30    ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00    ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΙ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
23:30    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ (1)

Juan Mortyme

Το πρόγραμμα του Σκάι δεν είναι του Σκάι.

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

childs

Τα επίσημα ποσοστά δεν είναι αντιπροσωπευτικά του προβλήματος, καθώς τα περισσότερα θύματα δεν αναφερούν ποτέ την εμπειρία τους, ανέφερε η οργάνωση κατά την παρουσίαση της καμπάνιας «Μένει Μυστικό»