Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-new-tv

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

21:30
ΕΡΤ1
Παναιτωλικός - ΟΦΗ
Super League

21:30
Novasports 1HD
Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης
Super League

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κίελο-Μαγδεμβούργο
Bundesliga 2

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΜΑΝΙΑΚΟΣ: ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ
MANIAC: LIMITED SERIES
21/9/18

Ο ΚΑΛΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ
THE GOOD COP
21/9/18

ΜΠΟΤΖΑΚ ΧΟΡΣΜΑΝ
BOJACK HORSEMAN
Σεζόν 5
14/9/18

Η ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S IRON FIST
Σεζόν 2
7/9/18

ΟΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ
CABLE GIRLS
Σεζόν 3
7/9/18

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΒΑΝΔΑΛΟΣ
AMERICAN VANDAL
Σεζόν 2
14/9/18

ΑΤΥΠΟΣ
ATYPICAL
Σεζόν 2
7/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ;
LA FEMME LA PLUS ASSASSINÉE DU MONDE
7/9/18

Η ΣΙΕΡΑ ΜΠΕΡΤΖΕΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΕΡΩΤΗ
SIERRA BURGESS IS A LOSER
7/9/18

Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
HOLD THE DARK
28/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΕΦ
CHEF'S TABLE
Μέρος 5
28/9/18

ΚΟΥΙΝΣΙ ΤΖΟΟΥΝΣ
QUINCY
21/9/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

ΗΡΩΕΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ
NEXT GEN
7/9/18

Ο ΣΤΡΕΤΣ ΑΡΜΣΤΡΟΝΓΚ ΚΑΙ ΟΙ ΦΛΕΞ ΦΑΪΤΕΡΣ
STRETCH ARMSTRONG & THE FLEX FIGHTERS
Σεζόν 2
7/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΟΛ
BETTER CALL SAUL
Σεζόν 4
4/9/18

Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
7/9/18

ΤΣΕΣΑΠΙΚ ΣΟΡΣ
CHESAPEAKE SHORES
Σεζόν 3
3/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Η ΕΚΛΟΓΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙ
SOPHIE'S CHOICE
8/9/18

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
OUT OF AFRICA
8/9/18

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
21:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
23:15 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
00:15 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
00:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
00:50 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
01:15 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
02:00 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02:30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02:50 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
03:40 ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΜΑΚΡΟΝ: ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΙΖΕ
03:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:40 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ





06:00 PAJANIMALS
06:30 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
09:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
13:30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (2015)
20:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:40 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:00 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
03:40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ
04:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ
04:40 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:40 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ


  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:45 Entourage - 4ος Κύκλος
03:15 Το καφέ της Χαράς
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Τα φιλαράκια
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




06:20 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Ονειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος 2 (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:40 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
00:50 Ίχνη (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:50 Σκυλίσια ζωή
02:20 Άφρικα (Ε)
02:50 Στους 31 δρόμους
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:40 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:10 Σκιές Πάνω από την Πόλη
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)



06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 The Garfield Show
11:30 Σκούμπι Ντου: Χαμός Στο Τσίρκο! (Big Top Scooby-Doo!)
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Two And A Half Men - 5ος Κύκλος
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Αλλάζουμε; (The Change Up)
00:30 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
01:20 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
02:15 Ζητείται Φιλόζωος (Must Love Dogs)
03:15 Οι υποψήφιοι
03:30 Οι υποψήφιοι
04:30 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
04:45 Ζίνα
05:00 Ζίνα
05:30 Ηρακλής
05:45 Traction
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος




06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Grey's Anatomy, XI
23:30 Grey's anatomy - 11ος κύκλος
00:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
01:20 Ξέχασέ Με (Ε)
01:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:20 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:40 10η εντολή - 1ος κύκλος
03:20 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:40 Κόκκινος κύκλος
04:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, ΙII (Ε)
05:05 Εικόνες
05:10 Εικόνες
05:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 On Line
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Kitchen Lab (Ε)
15:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:10 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
01:15 Ο Θησαυρός Του Μακαρίτη
02:15 Σκάσε & Κολύμπα
03:15 My Man Can (Ε)
04:00 Hemlock Grove - 2oς Κύκλος
04:45 My Man Can (Ε)
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Κλεμμένη Ζωή (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Δημοπρασίες
15:00 Δημοπρασίες
16:00 Δημοπρασίες
17:00 Chicago Fire
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





06:00 Project Runway - 13oς Κύκλος
07:00 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Τρελλός Και Πάσης Ελλάδος
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ένας Άφραγκος Ωνάσης
18:55 Live News
20:00 Ο Ρωμιός Έχει Φιλότιμο
22:00 Η Αγάπη Είναι Γένους Θηλυκού (White Oleander)
00:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:15 Ματωμένοι Δρόμοι (Streets Of Blood)
02:30 Ματωμένοι Δρόμοι (Streets Of Blood)
03:45 Project Runway - 13oς Κύκλος
04:15 Έξυπνη Ζωή (Ε)
04:30 Έξυπνη Ζωή (Ε)
05:00 Circo (E)
06:00 Project Runway - 14oς Κύκλος







06:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
07:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
08:00 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
08:30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
12:30 ΟΙ ΛΑΟΙ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
16:30 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
20:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: UMMI
23:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ADVENT
23:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: DOVE
23:30 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
00:30 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
01:30 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
11:30 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
14:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
14:30 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
16:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
17:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
18:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
18:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
19:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
19:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
20:00 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΚΟΣ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΜΠΟΥΛΓΚΑΡΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

childs

Τα επίσημα ποσοστά δεν είναι αντιπροσωπευτικά του προβλήματος, καθώς τα περισσότερα θύματα δεν αναφερούν ποτέ την εμπειρία τους, ανέφερε η οργάνωση κατά την παρουσίαση της καμπάνιας «Μένει Μυστικό»