Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-new-tv

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

21:30
ΕΡΤ1
Παναιτωλικός - ΟΦΗ
Super League

21:30
Novasports 1HD
Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης
Super League

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κίελο-Μαγδεμβούργο
Bundesliga 2

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΜΑΝΙΑΚΟΣ: ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ
MANIAC: LIMITED SERIES
21/9/18

Ο ΚΑΛΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ
THE GOOD COP
21/9/18

ΜΠΟΤΖΑΚ ΧΟΡΣΜΑΝ
BOJACK HORSEMAN
Σεζόν 5
14/9/18

Η ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S IRON FIST
Σεζόν 2
7/9/18

ΟΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ
CABLE GIRLS
Σεζόν 3
7/9/18

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΒΑΝΔΑΛΟΣ
AMERICAN VANDAL
Σεζόν 2
14/9/18

ΑΤΥΠΟΣ
ATYPICAL
Σεζόν 2
7/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ;
LA FEMME LA PLUS ASSASSINÉE DU MONDE
7/9/18

Η ΣΙΕΡΑ ΜΠΕΡΤΖΕΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΕΡΩΤΗ
SIERRA BURGESS IS A LOSER
7/9/18

Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
HOLD THE DARK
28/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΕΦ
CHEF'S TABLE
Μέρος 5
28/9/18

ΚΟΥΙΝΣΙ ΤΖΟΟΥΝΣ
QUINCY
21/9/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

ΗΡΩΕΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ
NEXT GEN
7/9/18

Ο ΣΤΡΕΤΣ ΑΡΜΣΤΡΟΝΓΚ ΚΑΙ ΟΙ ΦΛΕΞ ΦΑΪΤΕΡΣ
STRETCH ARMSTRONG & THE FLEX FIGHTERS
Σεζόν 2
7/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΟΛ
BETTER CALL SAUL
Σεζόν 4
4/9/18

Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
7/9/18

ΤΣΕΣΑΠΙΚ ΣΟΡΣ
CHESAPEAKE SHORES
Σεζόν 3
3/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Η ΕΚΛΟΓΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙ
SOPHIE'S CHOICE
8/9/18

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
OUT OF AFRICA
8/9/18

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
21:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
23:15 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
00:15 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
00:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
00:50 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
01:15 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
02:00 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02:30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02:50 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
03:40 ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΜΑΚΡΟΝ: ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΙΖΕ
03:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:40 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ





06:00 PAJANIMALS
06:30 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
09:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
13:30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (2015)
20:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:40 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:00 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
03:40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ
04:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ
04:40 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:40 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ


  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:45 Entourage - 4ος Κύκλος
03:15 Το καφέ της Χαράς
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Τα φιλαράκια
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




06:20 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Ονειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος 2 (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:40 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
00:50 Ίχνη (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:50 Σκυλίσια ζωή
02:20 Άφρικα (Ε)
02:50 Στους 31 δρόμους
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:40 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:10 Σκιές Πάνω από την Πόλη
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)



06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 The Garfield Show
11:30 Σκούμπι Ντου: Χαμός Στο Τσίρκο! (Big Top Scooby-Doo!)
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Two And A Half Men - 5ος Κύκλος
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Αλλάζουμε; (The Change Up)
00:30 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
01:20 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
02:15 Ζητείται Φιλόζωος (Must Love Dogs)
03:15 Οι υποψήφιοι
03:30 Οι υποψήφιοι
04:30 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
04:45 Ζίνα
05:00 Ζίνα
05:30 Ηρακλής
05:45 Traction
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος




06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Grey's Anatomy, XI
23:30 Grey's anatomy - 11ος κύκλος
00:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
01:20 Ξέχασέ Με (Ε)
01:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:20 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:40 10η εντολή - 1ος κύκλος
03:20 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:40 Κόκκινος κύκλος
04:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, ΙII (Ε)
05:05 Εικόνες
05:10 Εικόνες
05:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 On Line
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Kitchen Lab (Ε)
15:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:10 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
01:15 Ο Θησαυρός Του Μακαρίτη
02:15 Σκάσε & Κολύμπα
03:15 My Man Can (Ε)
04:00 Hemlock Grove - 2oς Κύκλος
04:45 My Man Can (Ε)
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Κλεμμένη Ζωή (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Δημοπρασίες
15:00 Δημοπρασίες
16:00 Δημοπρασίες
17:00 Chicago Fire
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





06:00 Project Runway - 13oς Κύκλος
07:00 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Τρελλός Και Πάσης Ελλάδος
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ένας Άφραγκος Ωνάσης
18:55 Live News
20:00 Ο Ρωμιός Έχει Φιλότιμο
22:00 Η Αγάπη Είναι Γένους Θηλυκού (White Oleander)
00:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:15 Ματωμένοι Δρόμοι (Streets Of Blood)
02:30 Ματωμένοι Δρόμοι (Streets Of Blood)
03:45 Project Runway - 13oς Κύκλος
04:15 Έξυπνη Ζωή (Ε)
04:30 Έξυπνη Ζωή (Ε)
05:00 Circo (E)
06:00 Project Runway - 14oς Κύκλος







06:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
07:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
08:00 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
08:30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
12:30 ΟΙ ΛΑΟΙ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
16:30 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
20:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: UMMI
23:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ADVENT
23:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: DOVE
23:30 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
00:30 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
01:30 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
11:30 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
14:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
14:30 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
16:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
17:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
18:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
18:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
19:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
19:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
20:00 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΚΟΣ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΜΠΟΥΛΓΚΑΡΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kapsoxas_main

Δεν θέλησε να σχολιάσε ο δημοσιογράφος της ΕΡΤ το εμπάργκο της ΝΔ στην κρατική τηλεόραση, που προκλήθηκε επί της ουσίας από τον ίδιο, όταν σχολίασε ότι, ακούγοντας τον Κυριάκο Μητσοτάκη στη ΔΕΘ, ήταν σαν να άκουγε «θεωρητικό του φασισμού»

rubikon0

Σοβαρά ερωτήματα εγείρονται για την ίδια την ΕΛΑΣ μετά την αποκάλυψη ότι ο φρουρός στην πρεσβεία του Ιράν είχε παλιάς τεχνολογίας ασύρματο - Ενημέρωσε  από το κινητό του για την επίθεση του Ρουβίκωνα - Ειδικοί Φρουροί: Δεν φέρουν οι αστυνομικοί ευθύνη για την «επέλαση» των συλλογικοτήτων

2
gavdos_nisos

Η τρίτεκνη δασκάλα που εγκατέλειψε το σχολείο χωρίς να ενημερώσει θα ενταχθεί στον πίνακα αναπληρωτών με προϋπηρεσία, χάρη σε ρύθμιση του Κώστα Γαβρόγλου - Όμως, οι μαθητές του Δημοτικού στη Γαύδο θα μείνουν τουλάχιστον μια εβδομάδα χωρίς μαθήματα 

1