Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-progr

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

17:00
Eurosport 1
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ

18:00
Eurosport 2
ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
1η ημέρα, Νέα Υόρκη


19:00
Eurosport 1
ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
1η ημέρα, Νέα Υόρκη

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε-Θέλτα
LaLiga Santander

21:30
Novasports 1HD
Ρόμα - Αταλάντα
Campionato

21:30
ΕΡΤ1
Λαμία - Αρης
Super League

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Αμβούργο-Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τότεναμ
Premier League

22:15
Eurosport 1
ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
1η ημέρα, Νέα Υόρκη

23:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπιλμπάο-Ουέσκα
LaLiga Santander

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB


ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓ
18:15 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
18:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
19:15 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΡΗΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
23:30 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:30 THE CHILD SOLDIER'S NEW JOB
01:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
02:30 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 PAJANIMALS
06:30 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 BLUE ZOO
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 Ο ΠΑΛΙΚΑΡΑΣ
17:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ - ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:00 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
03:00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
03:40 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
04:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:10 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 BLUE ZOO
04:40 BLUE ZOO
05:30 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
05:40 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
06:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY



  



06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
18:50 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:45 True Blood - 7ος Κύκλος
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)





06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:40 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:15 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα - Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:50 Σκυλίσια ζωή
02:20 Άφρικα (Ε)
02:50 Παλίρροια
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:40 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:30 Φιλοδοξίες
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:30 Τομ Και Τζέρι: Η Ταινία (Tom And Jerry The Movie)
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:15 Elif - 1ος Κύκλος
18:20 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
19:00 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:30 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Από Το Παρίσι Με Αγάπη (From Paris With Love)
00:00 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
00:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
01:45 Scorpion King 2: Κυρίαρχος Πολεμιστής (The Scorpion King 2: Rise Of Α Warrior)
02:00 Τα Σαγόνια Του Καρχαρία 2 (Jaws 2)
04:15 Covert Affairs - 3oς Κύκλος
04:30 Covert Affairs - 3oς Κύκλος
05:00 Traction
05:30 Traction
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
11:00 360°, V (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ο Πρωτάρης Μπάτσος Και Η Τροτέζα
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Grey's Anatomy, XI
23:30 Grey's anatomy - 11ος κύκλος
00:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
01:15 Ξέχασέ Με (Ε)
02:00 10η εντολή - 1ος κύκλος
02:10 10η Εντολή, Ι (Ε)
03:00 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:50 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, ΙII (Ε)
05:10 Εικόνες
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Ενημερωτική Εκπομπή
Ενημερωτική εκπομπή.
10:00 Ενημερωτική Εκπομπή
12:00 Ενημερωτική Εκπομπή
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
15:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
16:30 Happy traveller
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:10 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
21:00 Γοργόνες Και Μάγκες
23:00 Σκάσε & Κολύμπα
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
00:45 My Man Can (Ε)
01:15 Η Δίκη Στον Σκάϊ
02:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
03:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
04:30 Hemlock Grove - 2oς Κύκλος
04:45 Traction (Ε)
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Ενημερωτική Εκπομπή





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)







06:00 Project Runway - 13oς Κύκλος
06:30 Από Νωρίς
07:00 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Η Ζαβολιάρα
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ποιος Θανάσης
19:00 Live News
20:00 Ένας Άφραγκος Ωνάσης
22:15 Κοριολάνος (Coriolanus)
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 Αφερ-έγκυος (Labor Pains)
02:45 Project Runway - 13oς Κύκλος
03:45 Off Camera (Ε)
04:30 Έξυπνη Ζωή (Ε)
05:00 Circo (E)
06:00 Project Runway - 13oς Κύκλος





06:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
07:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
08:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΤΑΞΙ
22:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: DREAMING OF PEGGY LEE
22:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΑΝΩΝΥΜΟΣ
22:40 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: IN THE CLOUDS
23:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
00:45 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:45 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 BALKAN EXPRESS






06:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
07:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
08:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΤΑΞΙ
22:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: DREAMING OF PEGGY LEE
22:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΑΝΩΝΥΜΟΣ
22:40 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: IN THE CLOUDS
23:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
00:45 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:45 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 BALKAN EXPRESS06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
Παιδική σειρά
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 THE THUNDERMANS
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΟΝΔΥΛΗ "Η ΔΙ
14:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
14:30 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
15:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
16:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
17:30 ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΩ
19:00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΑ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ
22:00 SOCIALISM
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

LEMPIDAKHS1

Πρόκειται για δύο αδέλφια από την Κρήτη, οι οποίοι ζουν και δραστηριοποιούνται στην Αθήνα, ένα άτομο που συνδέεται στενά μαζί τους, καθώς και έναν τέταρτο, συγγενή ενός από τους ήδη κατηγορουμένους της υπόθεσης

gfhew

Βρέθηκαν ο Θεμιστοκλής Ντόγκλης και ο Φίλιππος Σταματάκης που είχαν απαχθεί το πρωί της Τρίτης έξω από το σχολείο τους στη Λάρνακα - Ο 35χρονος απαγωγέας εντοπίστηκε σε πολυκατοικία της περιοχής - Ήθελε να πάρει λύτρα σύμφωνα με την αστυνομία της Κύπρου

12
zak_kostopoulos_3

Σύμφωνα με τη νεολαία του ΣΥΡΙΖΑ, ο θάνατος του Ζακ Κωστόπουλου δεν είναι «μεμονωμένο περιστατικό» αλλά συνδέεται με «επαναλαμβανόμενες επιθέσεις από (α)διάφορα πρόσωπα του “καθωσπρεπισμού”»

17
paidia_kipros_new_mesa

Οι τελευταίες πληροφορίες αναφέρουν ότι η απαγωγή των δύο  11χρονων αγοριών στο Δημοτικό Σχολείο Καμάρες δεν ήταν στοχευμένη – Εντείνονται οι ανησυχίες ότι πρόκειται για επικίνδυνο δράστη

10