Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις
00:00
Eurosport 2
Philadelphia Union - Vancouver Whitecaps
MLS

02:00
FOX Sports
Red Sox - Mariners
MLB

02:30
Eurosport 1
Orlando City SC - Montreal Impact
MLS

10:05
COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Οστράβα, ημιτελικά γυναικών

11:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Vila-Real, Portugal

12:35
COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Οστράβα, ημιτελικά ανδρών

13:00
FOX Sports
NRL
State of Origin 2 – Queensland - New South Wales

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race
Hungary, Budapest

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Gerry Weber Open, τελικός

14:45
Eurosport 1
Blancpain Sprint Series
Misano, Italy

14:50
COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Οστράβα, μικρός τελικός γυναικών

15:00
Novasports 1HD
Πανελλήνιο πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ1
Αγγλία - Παναμάς
Παγκόσμιο κύπελλο

15:15
FOX Sports
Παγκόσμιο κύπελλο
Τελικός μικτής σκυταλοδρομίας

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race
Hungary, Budapest

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Fever Tree Championships, τελικός

17:00
ΕΡΤ2
Formula 1: Γαλλία
Αγώνας

17:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Vila-Real, Portugal

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Γαλλία
Αγώνας

17:20
COSMOTE SPORT 6 HD
World Tour
Οστράβα, τελικός γυναικών

18:00
ΕΡΤ1
Ιαπωνία - Σενεγάλη
Παγκόσμιο κύπελλο

18:35
COSMOTE SPORT 6 HD
World Tour
Οστράβα, τελικός ανδρών

20:00
FOX Sports
Rays - Yankees
MLB

21:00
ΕΡΤ1
Πολωνία - Κολομβία
Παγκόσμιο κύπελλο

22:00
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Sonoma Toyota Save Mart 350

23:00
FOX Sports
Angels - Blue Jays
MLB

23:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike
Laguna Seca, USA



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


06:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:45 Το αλάτι της Γης
Επ.12 Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 Ποδόσφαιρο: Αγγλία - Παναμάς LIVE
17:00 Μικτή Ζώνη
18:00 Ποδόσφαιρο: Ιαπωνία - Σενεγάλη LIVE
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Ποδόσφαιρο: Πολωνία - Κολομβία LIVE
23:00 Ώρα Μουντιάλ
01:00 Ποδόσφαιρο: Αγγλία - Παναμάς (Μ)
02:50 Ποδόσφαιρο: Ιαπωνία - Σενεγάλη (Μ)
04:40 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση



 


06:15 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
07:00 Pajanimals
07:15 Pajanimals
07:30 Η όαση του Όσκαρ
07:40 Η όαση του Όσκαρ
07:50 Η όαση του Όσκαρ
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
11:30 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
12:00 Εν Συνόλω
13:00 Άξιον Εστί
14:00 Εργοστάσιο πρωταθλητών
15:00 Auto Moto ΕΡΤ
16:00 Formula 1 2018 - Grand Prix Γαλλίας (Μ) Δοκιμαστικά
17:10 Formula 1 2018 - Grand Prix Γαλλίας (Ζ) Αγώνας
19:15 I Love Lucy
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 Ενημερωτική Εκπομπή
23:00 Μπιγκ χιτ
00:30 Μνήμες Χαράς (Όταν η Ελλάδα Μεγάλωνε) - κύκλος 1
01:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
03:00 Εργοστάσιο πρωταθλητών
04:00 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
05:00 Άξιον Εστί


 


06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 news
13:45 Καπετάν φάντης μπαστούνι
15:45 Εγκλήματα - 2ος κύκλος
16:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Εκλογές στην Τουρκία
20:00 Ant1 news
21:00 Hell's Kitchen
23:45 The Game of Love
02:15 VICE Specials Κ5 Τροφή, ο χειρότερος εχθρός μου
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



 

06:00 Βέρα στο δεξί
06:50 Στο φως του φεγγαριού
07:40 Η απλή μέθοδος των τριών
08:30 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:20 Οι Βασιλιάδες
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:50 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ και Μ
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Safe sex
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:40 Μίλα μου Βρώμικα
02:30 Παλίρροια
03:10 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:50 Το τελευταίο αντίο
04:30 Φιλοδοξίες



 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ ο μάστορας
08:40 Ben and Holly
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls
11:20 Η Μπάρμπι και ο μαγεμένος Πήγασος
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
13:10 Ρίο
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory Κ11
17:00 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Κάτι πιο ποπ
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Η αρχόντισσα και ο αλήτης
00:45 Η τελετή
03:15 Money Drop
04:15 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
05:15 Η Χιονάτη


 

06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα του Άβαλορ
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Φύγε εσύ, Έλα εσύ
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μου το κρατάς μανιάτικο
14:50 Μου το κρατάς μανιάτικο
15:50 Πήρα κόκκινα γυαλιά
16:50 Η Παριζιάνα
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Η Παριζιάνα
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Sex and the city: The movie
00:00 Frontera
02:00 Αποικία 7
03:50 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος


 


06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
11:45 7 Ημέρες
13:00 Η ιστορία με τα δικά του λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:30 Dot.com
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Τουρκικές Εκλογές στον ΣΚΑΪ
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Fatal Vows Κ1
01:30 Το νόημα της ζωής και πως να το χάσετε
03:30 Υποβρύχιοι Κυνηγοί
04:15 Happy traveller
05:00 7 Ημέρες


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
11:45 Κάρμα
12:30 Γεύσεις και Οίνος
13:30 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Επιθυμίες
19:15 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες


 

09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Μια Τρυφερή Σχέση (Music Of The Heart)
23:55 Ο Τελευταίος Των Μοϊκανών (The Last Of The Mohicans)
02:15 Ανάμεσα (Ε)
03:00 Αποκαλυπτικά (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί



 


06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 ΑΔΕΙΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ
09:00 ΜΠΡΑΜΣ: ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΓΙΑ ΠΙΑΝΟ ΚΑΙ ΟΡΧΗΣΤΡΑ Νο.1, ΡΑΧΜΑΝΙΝΟΦ
10:30 RUN GREECE- ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ - ΜΕΞΙΚΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ BEACH VOLLEY
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
18:00 BORDERS
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 ΠΟΛΩΝΙΑ- ΚΟΛΟΜΒΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ


 

06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:00 Sunny Day
11:30 Toon Marty
12:00 Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα μυστικά της φάρμας
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00 Paw patrol
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Σκέψεις στη φόρα
21:00 Harvey Beaks
21:30 Δυο φανταστικοί γονείς
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh



 

09:00 Ο Μαϊκλ Τιλσον-Τομας διευθύνει
10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
13:30 Καινοτομία
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
17:00 Διαβατάρικα Πουλιά
18:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
20:00 Αστικό τοπίο
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Αυτή είναι η όπερα - κύκλος 1 Η γέννηση της όπερας: Κλαούντιο Μοντεβέρντι
22:00 Η Όπερα της Κυριακής
01:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

az

Ο Αζμάτ Ουλάχ  έχει μαύρα μαλλιά, σκούρα καστανά μάτια, έχει ύψος 1,70 μ. και είναι αδύνατος - Φορούσε μοβ μπουφάν, πράσινο καρό πουκάμισο, μουσταρδί παντελόνι και μαύρα αθλητικά παπούτσια, ενώ φοράει σκουλαρίκι στο αριστερό αυτί