Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις
00:00
Eurosport 2
Philadelphia Union - Vancouver Whitecaps
MLS

02:00
FOX Sports
Red Sox - Mariners
MLB

02:30
Eurosport 1
Orlando City SC - Montreal Impact
MLS

10:05
COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Οστράβα, ημιτελικά γυναικών

11:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Vila-Real, Portugal

12:35
COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Οστράβα, ημιτελικά ανδρών

13:00
FOX Sports
NRL
State of Origin 2 – Queensland - New South Wales

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race
Hungary, Budapest

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Gerry Weber Open, τελικός

14:45
Eurosport 1
Blancpain Sprint Series
Misano, Italy

14:50
COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Οστράβα, μικρός τελικός γυναικών

15:00
Novasports 1HD
Πανελλήνιο πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ1
Αγγλία - Παναμάς
Παγκόσμιο κύπελλο

15:15
FOX Sports
Παγκόσμιο κύπελλο
Τελικός μικτής σκυταλοδρομίας

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race
Hungary, Budapest

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Fever Tree Championships, τελικός

17:00
ΕΡΤ2
Formula 1: Γαλλία
Αγώνας

17:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Vila-Real, Portugal

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Γαλλία
Αγώνας

17:20
COSMOTE SPORT 6 HD
World Tour
Οστράβα, τελικός γυναικών

18:00
ΕΡΤ1
Ιαπωνία - Σενεγάλη
Παγκόσμιο κύπελλο

18:35
COSMOTE SPORT 6 HD
World Tour
Οστράβα, τελικός ανδρών

20:00
FOX Sports
Rays - Yankees
MLB

21:00
ΕΡΤ1
Πολωνία - Κολομβία
Παγκόσμιο κύπελλο

22:00
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Sonoma Toyota Save Mart 350

23:00
FOX Sports
Angels - Blue Jays
MLB

23:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike
Laguna Seca, USA



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


06:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:45 Το αλάτι της Γης
Επ.12 Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 Ποδόσφαιρο: Αγγλία - Παναμάς LIVE
17:00 Μικτή Ζώνη
18:00 Ποδόσφαιρο: Ιαπωνία - Σενεγάλη LIVE
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Ποδόσφαιρο: Πολωνία - Κολομβία LIVE
23:00 Ώρα Μουντιάλ
01:00 Ποδόσφαιρο: Αγγλία - Παναμάς (Μ)
02:50 Ποδόσφαιρο: Ιαπωνία - Σενεγάλη (Μ)
04:40 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση



 


06:15 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
07:00 Pajanimals
07:15 Pajanimals
07:30 Η όαση του Όσκαρ
07:40 Η όαση του Όσκαρ
07:50 Η όαση του Όσκαρ
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
11:30 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
12:00 Εν Συνόλω
13:00 Άξιον Εστί
14:00 Εργοστάσιο πρωταθλητών
15:00 Auto Moto ΕΡΤ
16:00 Formula 1 2018 - Grand Prix Γαλλίας (Μ) Δοκιμαστικά
17:10 Formula 1 2018 - Grand Prix Γαλλίας (Ζ) Αγώνας
19:15 I Love Lucy
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 Ενημερωτική Εκπομπή
23:00 Μπιγκ χιτ
00:30 Μνήμες Χαράς (Όταν η Ελλάδα Μεγάλωνε) - κύκλος 1
01:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
03:00 Εργοστάσιο πρωταθλητών
04:00 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
05:00 Άξιον Εστί


 


06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 news
13:45 Καπετάν φάντης μπαστούνι
15:45 Εγκλήματα - 2ος κύκλος
16:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Εκλογές στην Τουρκία
20:00 Ant1 news
21:00 Hell's Kitchen
23:45 The Game of Love
02:15 VICE Specials Κ5 Τροφή, ο χειρότερος εχθρός μου
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



 

06:00 Βέρα στο δεξί
06:50 Στο φως του φεγγαριού
07:40 Η απλή μέθοδος των τριών
08:30 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:20 Οι Βασιλιάδες
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:50 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ και Μ
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Safe sex
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:40 Μίλα μου Βρώμικα
02:30 Παλίρροια
03:10 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:50 Το τελευταίο αντίο
04:30 Φιλοδοξίες



 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ ο μάστορας
08:40 Ben and Holly
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls
11:20 Η Μπάρμπι και ο μαγεμένος Πήγασος
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
13:10 Ρίο
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory Κ11
17:00 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Κάτι πιο ποπ
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Η αρχόντισσα και ο αλήτης
00:45 Η τελετή
03:15 Money Drop
04:15 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
05:15 Η Χιονάτη


 

06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα του Άβαλορ
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Φύγε εσύ, Έλα εσύ
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μου το κρατάς μανιάτικο
14:50 Μου το κρατάς μανιάτικο
15:50 Πήρα κόκκινα γυαλιά
16:50 Η Παριζιάνα
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Η Παριζιάνα
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Sex and the city: The movie
00:00 Frontera
02:00 Αποικία 7
03:50 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος


 


06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
11:45 7 Ημέρες
13:00 Η ιστορία με τα δικά του λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:30 Dot.com
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Τουρκικές Εκλογές στον ΣΚΑΪ
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Fatal Vows Κ1
01:30 Το νόημα της ζωής και πως να το χάσετε
03:30 Υποβρύχιοι Κυνηγοί
04:15 Happy traveller
05:00 7 Ημέρες


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
11:45 Κάρμα
12:30 Γεύσεις και Οίνος
13:30 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Επιθυμίες
19:15 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες


 

09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Μια Τρυφερή Σχέση (Music Of The Heart)
23:55 Ο Τελευταίος Των Μοϊκανών (The Last Of The Mohicans)
02:15 Ανάμεσα (Ε)
03:00 Αποκαλυπτικά (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί



 


06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 ΑΔΕΙΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ
09:00 ΜΠΡΑΜΣ: ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΓΙΑ ΠΙΑΝΟ ΚΑΙ ΟΡΧΗΣΤΡΑ Νο.1, ΡΑΧΜΑΝΙΝΟΦ
10:30 RUN GREECE- ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ - ΜΕΞΙΚΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ BEACH VOLLEY
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
18:00 BORDERS
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 ΠΟΛΩΝΙΑ- ΚΟΛΟΜΒΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ


 

06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:00 Sunny Day
11:30 Toon Marty
12:00 Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα μυστικά της φάρμας
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00 Paw patrol
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Σκέψεις στη φόρα
21:00 Harvey Beaks
21:30 Δυο φανταστικοί γονείς
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh



 

09:00 Ο Μαϊκλ Τιλσον-Τομας διευθύνει
10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
13:30 Καινοτομία
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
17:00 Διαβατάρικα Πουλιά
18:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
20:00 Αστικό τοπίο
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Αυτή είναι η όπερα - κύκλος 1 Η γέννηση της όπερας: Κλαούντιο Μοντεβέρντι
22:00 Η Όπερα της Κυριακής
01:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

moria_arthro

Μόνο την τελευταία εβδομάδα τέσσερις έφηβοι προσπάθησαν να αυτοκτονήσουν στη Μόρια αποκαλύπτει ο επικεφαλής του γερμανικού τμήματος των Γιατρών χωρίς Σύνορα


miksi-arxei-1

«Η χώρα μας υποχρεώθηκε να υπογράψει την εκχώρηση της εθνικής μας αυτοτέλειας και του εθνικού μας πλούτου, πράγμα που δεν συνέβη με τις υπόλοιπες χώρες που έχουν αντιμετωπίσει Μνημόνια»

4553494

Την ημέρα της επίθεσης του Ρουβίκωνα νοσηλευόταν στο νοσοκομείο σε κωματώδη κατάσταση - Ήταν μόλις 37 ετών- Την είδηση γνωστοποίησε το Σωματείο Ειδικών Φρουρών καταγγέλοντας την υπηρεσία ότι αντί να τον προστατεύσει και να τον στηρίξει τον τιμώρησε 

28