Συναγερμός σήμανε στις Αρχές έπειτα από την εξαφάνιση 15χρονης από την περιοχή του Πειραιά.
Τα ίχνη της Μαρίνας Α. χάθηκαν το βράδυ του Σαββάτου (13/4) και «Το Χαμόγελο του Παιδιού» προχώρησε στη δημοσιοποίηση των στοιχείων της ανήλικης κατόπιν εισαγγελικής εντολής καθώς συντρέχουν λόγοι που θέτουν την ζωή της σε κίνδυνο.
Η Μαρίνα Α., έχει ύψος 1,60 μ., βάρος 80 κιλά, έχει μαύρα μαλλιά και καστανά μάτια. Φορούσε μαύρο σορτσάκι, ροζ κοντή μπλούζα, μαύρη ζακέτα και μαύρα αθλητικά παπούτσια, είχε μαζί της μαύρη τσάντα.
Οποιοσδήποτε έχει κάποια πληροφορία, παρακαλείται να επικοινωνήσει τηλεφωνικά με «Το Χαμόγελο του Παιδιού», όλο το 24ωρο, στην «Ευρωπαϊκή Γραμμή για τα Εξαφανισμένα Παιδιά 116000» καθώς και σε όλα τα Αστυνομικά Τμήματα της χώρας αλλά και μέσω της εφαρμογής Missing Alert app οπού υπάρχει ζωντανή ενημέρωση για την εξαφάνιση.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.