Ο Πανιώνιος κέρδισε 75-70 τον Ηρακλή στα Άνω Λιόσια και μετά από 4 χρόνια επέστρεψε στη Basket League.
Μετά το φινάλε του αγώνα και ενώ οι παίκτες του Πανιωνίοου πανηγύριζαν με τους φιλάθλους τους, οπαδοί του Ηρακλή κινήθηκαν κατά των οπαδών του Πανιωνίου, χρησιμοποιώντας τους διαδρόμους που ενώνουν τις κερκίδες στο κλειστό.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d1dqveqffwwx)
Κλείσιμο
Δημιουργήθηκε ένταση, εκσφενδονίστηκαν μπουκάλια, ωστόσο η παρέμβαση των ΜΑΤ, με χρήση των γκλομπ, οδήγησε τους φιλάθλους στην πλευρά που τους είχε δοθεί από την αρχή το αγώνα.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.