Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

17:25
Συνέντευξη Τύπου (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

18:00
UEFA Champions League Show 2019-20 (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

19:55
UEFA Champions League 2019-20 - Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Σλάβια Πράγας (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

Ποδόσφαιρο: Λιόν - Ζενίτ (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

22:00
Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ - Μπαρτσελόνα (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

UEFA Champions League 2019-20 - Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

Ποδόσφαιρο: Νάπολι - Λίβερπουλ (Ζ)
COSMOTE SPORT 3 HD

Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Βαλένθια (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Λειψία (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Λιλ (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ (E)
17:00 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
19:45 ΤΑ ΣΙΝΕMA ΤΟΥ KOΣΜΟΥ (E)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ (E)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΤΡΟΛΣ
01:20 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ (E)
02:05 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
03:05 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΤΡΟΛΣ (E)
03:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
04:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ







07:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ (E)
07:30 OLD TOM (E)
08:00 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
09:00 Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΟΙΗΜΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
09:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (E)
10:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ (E)
11:00 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
12:00 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
13:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ (E)
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 ΑΜΑΡΤΩΛΑ ΝΙΑΤΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
22:00 TRUE DETECTIVE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
23:00 ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E) (E)
01:45 TRUE DETECTIVE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
02:45 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
04:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ (E)



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Captain Phillips
00:30 The Equalizer
03:15 Κάρμα (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα






06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Greece's Next Top Model 2
23:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 17ος Κύκλος
01:15 NCIS - 13ος Κύκλος
03:15 Human Target - 1ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
07:30 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc McStuffins: Toy Hospital)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Έλα Ν' Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
15:00 Το Σόι Σου, I (Ε)
15:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
16:30 Αστέρια Στην Άμμο
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου ΙV
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:50 Έρωτας Μετά
23:40 Grey's Anatomy, XIΙ
01:30 Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
02:30 Αληθινοί Έρωτες, ΙΙ (Ε)
03:20 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
04:00 Πάνω Κάτω (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Για Πάντα Φίλες, IΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:55 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 8 Λέξεις (Ε)
16:40 Ο Φτερωτός Θεός
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Guess My Age (Ε)
00:00 Boom (Ε)
01:00 Deadly Women
02:00 8 Λέξεις (Ε)
03:45 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
05:15 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Santa Diabla (Ε)
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Chicago P.D. (Ε)
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:00 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:55 Open News Στη Νοηματική
17:10 Μην Είδατε Τον Παναή
18:55 Open News
20:00 Δυναστεία - 1ος Κύκλος
21:00 Destruction Los Angeles
23:00 Η Απόδραση (Everly)
00:45 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:45 Δυναστεία - 1ος Κύκλος
03:45 Μαλένα (Malena)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)
07:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ (E)
08:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
09:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (E)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ (E)
20:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)
21:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (E)
21:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ 2019
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 BULLETS
00:00 ONE DOLLAR (E)
01:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E) (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E) (E)
04:00 ΣΥΝ (E) (E)
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (E) (E)
06:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΜΑΗΣ ΤΟΥ '68 - 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
23:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
00:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)
00:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

sifnos-768x424

Πρόκειται για ένα αεροσκάφος Vickers Wellington, τύπου Mk.XIIΙ, το οποίο χτυπήθηκε από γερμανικά αντιαεροπορικά πυρά την νύχτα της 7ης Νοεμβρίου 1943 με αποτέλεσμα να πραγματοποιήσει αναγκαστική προσθαλάσσωση στα νοτιοανατολικά της Σίφνου

1