Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programk

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

08:30 Novasports 1HD
Πρώτη μέρα The Open


09:30 ΕΡΤ Sports HD
Γκουανγκζού Παγκόσμιο Πρωτάθλημα υγρού στίβου

12:20 Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας
Ποδηλασία

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Γκουανγκζού Παγκόσμιο Πρωτάθλημα υγρού στίβου

14:25 Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας
Ποδηλασία

14:35 ΕΡΤ Sports HD
Γκουανγκζού Παγκόσμιο Πρωτάθλημα υγρού στίβου

17:45 ΕΡΤ Sports HD
Τσεχία – Νορβηγία
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U19 ποδόσφαιρο

21:30 ΕΡΤ Sports HD
Άρης – Ατρόμητος
Φιλικός αγώνας ποδόσφαιρο




ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΕΛΕΙΑ ΛΗΣΤΕΙΑ
LA CASA DE PAPEL
Μέρος 3
19/7/19

FAB 5
QUEER EYE
Σεζόν 4
19/7/19

ΠΕΡΝΑΜΕ ΖΑΧΑΡΗ
SUGAR RUSH
Σεζόν 2
26/7/19

ΚΩΜΙΚΟΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
COMEDIANS IN CARS GETTING COFFEE: NEW 2019: FRESHLY BREWED
19/7/19

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ
WORKIN' MOMS
Σεζόν 2
25/7/19

ΑΛΛΗ ΖΩΗ
ANOTHER LIFE
25/7/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΡΥΦΗ ΕΜΜΟΝΗ
SECRET OBSESSION
18/7/19



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΚΚΕΛΑΝ
FAMILY REUNION
10/7/19

ΠΙΝΚΥ ΜΑΛΙΝΚΥ: ΜΕΡΟΣ 3
PINKY MALINKY: PART 3
17/7/19

3ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΗΣ ΑΡΚΑΝΤΙΑ
3BELOW: TALES OF ARCADIA
Μέρος 2
12/7/19

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ
THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS
Σεζόν 3
19/7/19




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Α' ΚΥΚΛΟΣ
22:15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
00:15 ΕΚΠΟΜΠΗ-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02:05 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ
03:05 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ






07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 JUST MARRIED
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΡΙΓΩΝΟ ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΣΟΧΑ (ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ)
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:45 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
03:00 MASSA FRESCA
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μπρούσκο (Ε)
17:30 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 The Night Shift - 2ος Κύκλος
00:45 Οργή (Ε)
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)







06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
13:30 Δύο και κάτι άνδρες - 1ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
16:20 Shopping Star (Ε)
16:35 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 Steve Jobs
23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
02:00 Καμία Έξοδος (Not Safe For Work)
02:15 Jersey Boys
03:30 Αυτό Είναι Χορός (That's Dancing!)
03:45 Hostages
06:00 Beyblade Burst









06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες, (Ε)
14:00 Kitchen Lab (Ε)
15:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey's Anatomy, IX
00:00 Grey's anatomy - 9ος κύκλος
00:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:20 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
02:40 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:10 Ξέχασέ Με (Ε)
03:30 Ξέχασέ Με (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Online
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
00:10 Θαλασσόλυκοι
00:15 S.W.A.T.
01:10 Δεν Έχω Ξεχάσει Το Περσινό Καλοκαίρι (I Still Know What You Did Last Summer )
01:15 Deadly Women
02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murderer)
03:15 S.W.A.T.
04:15 Η Κόρη Μου (Ε)
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:15 Αταίριαστοι
05:30 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 Sharpshooter
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Sharpshooter
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)






07:00 Ενημερωτική Εκπομπή
10:00 Καλοκαίρι #not
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ένας Βλάκας Και Μισός
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS - 7ος Κύκλος
22:00 Ο Πλανήτης Των Πιθήκων
00:15 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:15 NCIS - 7ος Κύκλος
02:30 NCIS - 7ος Κύκλος
03:15 Scary Movie 2
03:30 Καλοκαίρι #not (Ε)
05:30 Μπαμπάς Με Το Ζόρι






06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
14:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
14:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
20:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΓΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
03:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
04:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
05:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
10:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
12:00 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΗ ΠΑΠΑΛΗΓΟΥΡΑ
13:30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
20:30 Ο ΛΟΡΔΟΣ ΕΛΓΙΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΝΕΥ ΑΞΙΑΣ
21:30 ΜΗΧΑΝΕΣ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

elikoptero_art

Κατά πληροφορίες το ελικόπτερο έπεσε στη θάλασσα ανάμεσα στον Γαλατά και τον Πόρο - Τέσσερις οι επιβάτες του ελικοπτέρου, άγνωστη η τύχη τους- Στην περιοχή σπεύδουν δυνάμεις του Λιμενικού και ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ

2
grace_art

Το Ιράν δεν επιβεβαιώνει την πορεία του από το Γιβραλτάρ προς Καλαμάτα - Αυστηρή προειδοποίηση από την Ουάσινγκτον προς όποιον υποδεχτεί το τάνκερ - Παρακολουθούμε στενά το ζήτημα, δεν υπάρχει αίτημα κατάπλου, λέει η ελληνική κυβέρνηση

7