LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs
NBA Regular Season
 
03:00
FOX Sports
All-Star Game
NHL
 
03:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Boston Celtics-Golden State Warriors
NBA Regular Season
 
06:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τουρνουά Grand Slam
 
08:40
FOX Sports
Ski Classics, Marcialonga
Σκι
 
09:45
Eurosport 2
Βορινό Σύνθετο
Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ
 
10:30
Eurosport 1
Tελικός Αυστραλιανού Όπεν (Ναδάλ - Τζόκοβιτς)
Τουρνουά Grand Slam
 
11:00
Eurosport 2
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Κιτσμπέχελ
 
11:45
ΕΡΤ Play1
Εθνικός - Ούιπεστ
Προκριματικά LEN Euroleague Γυναικών
 
12:30
Eurosport 2
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Γκάρμισχ - Πάρτενκίρχεν
 
13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ-Θέλτα
LaLiga Santander
 
13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Φουενλαμπράδα
ACB Liga Endesa
 
13:30
Novasports 2HD
Κιέβο Βερόνα - Φιορεντίνα
Serie A
 
14:00
Eurosport 2
Λουτζ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γουϊντερμπεργκ
Λουτζ
 
14:15
COSMOTE SPORT 9 HD
Αναντολού Εφές-Γαλατάσαραϊ
TBF Basketball Super League
 
14:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Κιτσμπέχελ
 
15:00
Novasports 1HD
Λεβαδειακός - Άρης
Super League
 
15:15
Eurosport 2
Σκι ανώμαλου δρόμου
Παγκόσμιο Κύπελλο Ουλρίσεχαμ
 
15:30
Novasports 4HD
Φέγενοορντ - Άγιαξ
Eredivisie
 
16:00
Novasports 24 HD
Μπολόνια - Φροζινόνε
Serie A
 
16:00
Novasports 5HD
Πάρμα - ΣΠΑΛ
Serie A
 
16:00
Novasports 3HD
Αταλάντα - Ρόμα
Serie A
 
16:00
ΕΡΤ1
Λαμία - Ατρόμητος
Super League
 
16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη
Bundesliga
 
16:45
Eurosport 2
Six-day track Championship, Βερολίνα
Ποδηλασία

17:00
ΕΡΤ2
Περιστέρι - Προμηθέας
Basket League
 
17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός-Κύμη
Basket League
 
17:15
Novasports 2HD
ΠΑΟΚ - ΟΦΗ
Super League

17:15
Eurosport 1
Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Γουΐντερμπεργκ
Λουτζ

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Τζιρόνα-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander
 
19:00
FOX Sports
DePaul - Providence
NCAA College Basketball
 
19:00
Novasports 3HD
Τορίνο - Ίντερ
Serie A
 
19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Λειψία
Bundesliga
 
19:00
ΕΡΤ1
Παναθηναϊκός - Λάρισα
Super League
 
19:30
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός
Super League
 
19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ουέσκα
LaLiga Santander
 
19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Βαλένθια-Βιγιαρεάλ
LaLiga Santander
 
20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπαρτσελόνα-Μάλαγα
ACB Liga Endesa
 
21:30
Novasports 3HD
Λάτσιο - Γιουβέντους
Serie A
 
21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ-Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga Santander
 
22:00
FOX Sports
Pro Bowl
NFL
 
22:00
Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Ρεν
Ligue 1
 
22:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Los Angeles Clippers-Sacramento Kings
NBA Regular Season
 
23:30
Eurosport 2
Vuelta a San Juan

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

NIGHTFLYERS
NIGHTFLYERS
1/2/19

​Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΗΣ ΟΜΠΡΕΛΑΣ
THE UMBRELLA ACADEMY
15/2/19

ΒΡΟΜΙΚΟΣ ΤΖΟΝ
DIRTY JOHN
14/2/19

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΣΚΙΩΝ: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
SHADOWHUNTERS: THE MORTAL INSTRUMENTS
Σεζόν 3Β
​26/02/19

ΡΩΣΙΚΗ ΚΟΥΚΛΑ
RUSSIAN DOLL
1/2/19

ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
ONE DAY AT A TIME: SEASON 3
8/2/19

ΥΠΟΓΕΙΑ ΠΟΛΗ
SUBURRA
Σεζόν 2
22/2/19

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!: ΜΕΞΙΚΟ
¡NAILED IT! MÉXICO
8/2/19

5 ΠΡΩΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
DATING AROUND
14/2/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΕΛΟΥΔΙΝΟ ΠΡΙΟΝΙ
VELVET BUZZSAW
1/2/19

ΑΛΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ
HIGH FLYING BIRD
8/2/19

ΤΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ!
ISN'T IT ROMANTIC
28/2/19

PADDLETON
PADDLETON
22/2/19

Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΜΑΟΥΤΧΑΟΥΖΕΝ
THE PHOTOGRAPHER OF MAUTHAUSEN
22/2/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΕΦ
CHEF'S TABLE
Τόμος 6
22/2/19

REMASTERED: Η ΔΙΠΛΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΜ ΚΟΥΚ
REMASTERED: THE TWO KILLINGS OF SAM COOKE
8/2/19

Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΚΩΜΩΔΙΑΣ ΤΟΥ ΛΑΡΙ ΤΣΑΡΛΣ
LARRY CHARLES' DANGEROUS WORLD OF COMEDY
15/2/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΑΧΑΛΙΝΩΤΑ OΝΕΙΡΑ: Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ
FREE REIN: VALENTINE'S DAY
1/2/19

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ
THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS
Σεζόν 2
8/2/19

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΑΡ ΤΡΕΚ: ΝΤΙΣΚAΒΕΡΙ
STAR TREK: DISCOVERY
Σεζόν 2

NETFLIX & COCOONING!

ΑΠΟΛΛΩΝ 13
APOLLO 13
28/2/19

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ
RED DRAGON
28/2/19

ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ
LOST IN TRANSLATION
15/2/19

ΜΑΧΗΤΈΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ 8
THE FATE OF THE FURIOUS
2/2/19

ΛΗΣΤΕΙΑ ΑΛΑ ΙΤΑΛΙΚΑ
THE ITALIAN JOB
1/2/19

ΣΎΡΡΙΖΑ
JARHEAD
15/2/19

HOMELAND
HOMELAND
Σεζόν 1 - 6
1/2/19

PRISON BREAK
PRISON BREAK
Σεζόν 1- 4
1/2/19

THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 6
10/2/19

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ MORGAN FREEMAN
THE STORY OF US WITH MORGAN FREEMAN SEASON 1
18/2/19

Η ΖΩΗ ΣΟΥ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ
IDENTITY THIEF
15/2/19

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ
THE NIGHTMARE BEFORE CHRISTMAS
22/2/19

ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΟΝΥ: Η ΦΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΗ
MY LITTLE PONY: FRIENDSHIP IS MAGIC: SEASON 6
1/2/19

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:30    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
06:45    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00    ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30    ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:45    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
13:00    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
18:00    SUPER LEAGUE DAY
19:00    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ
20:55    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
02:50    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ
04:40    ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:50    ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:30    Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
07:00    ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00    ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30    ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30    ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
12:25    ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
12:37    ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
13:00    AUTO MOTO ΕΡΤ
14:00    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΜΙΝΣΚ 2019 (GAL
16:30    ON THE ROAD
17:00    BASKET LEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
19:00    ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ)
20:00    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
21:00    ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
22:00    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
23:00    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45    SUNTAN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:40    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
02:30    ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
03:30    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
04:30    ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ)
05:30    ON THE ROAD
06:00    ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ



  


06:00    Πάτερ Ημών (Ε)
06:45    Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:45    Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
08:45    Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
09:45    Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
11:45    Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00    Ant1 News
13:45    Merenda Mania
14:00    Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
16:00    Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:00    Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15    Η Παριζιάνα
19:30    Ant1 News
20:45    Your Face Sounds Familiar - 5ος Κύκλος
00:00    Μην Ψαρώνεις (Ε)
01:00    Η Επιστροφή (Ε)
02:00    Το Τρίτο Στεφάνι (Ε)
03:00    Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:00    Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00    Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00    Καλημέρα Ελλάδα




06:15    Xiaolin Showdown
06:45    Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:15    O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40    Super Wings
08:10    Polly Pocket
08:40    Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:10    Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25    Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45    Bobby And Bill
10:15    PJ Masks
10:45    Miraculous Lady Bug
11:15    Barbie Dreamhouse Adventure
12:00    Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
12:30    Απόδραση Από Τον Πλανήτη Γη (Escape From Planet Earth)
14:15    Traction
15:00    Star News
15:30    Τα Φιλαράκια (Friends) - 3ος Κύκλος
16:30    New Girl - 2ος Κύκλος
17:50    Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00    O Mr. Bean Πάει Διακοπές (Mr. Bean's Holiday)
19:55    Star News
21:00    Θα Σε Κάνω Βασίλισσα
23:15    Εφάπαξ
01:00    Το Σταυροδρόμι Του Θανάτου (Intersections)
03:15    Αυτό Είναι Χορός (That's Dancing)
06:00    The Thunderbirds





06:00    TV Mall
06:30    Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
06:50    Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
07:40    Bake Off Greece (Ε)
09:00    Kitchen Lab (Ε)
10:00    Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00    Ειδήσεις
13:50    Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50    Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00    Kitchen Lab
18:00    Το Σόι Σου, V (Ε)
19:00    Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00    Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00    Bake Off Greece
22:20    Φύλακες Του Γαλαξία (Guardians Of The Galaxy)
00:50    Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:20    Αυτές Είναι Οι Kardashians, XII (Keeping Up With The Kardashians, XII)
04:10    Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40    Εικόνες, IV (Ε)
06:00    TV Mall






06:00    Καλημέρα
10:00    Ακραίως
12:00    Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
12:30    Eco News
13:00    Goal Χωρίς Σύνορα
14:00    Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:30    Δελτίο Στη Νοηματική
14:40    Power Of Love Gala
18:00    Κύπελλο Αγγλίας: Κρίσταλ Πάλας - Τότεναμ
19:45    Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00    My Style Rocks Gala
01:30    Fatal Vows - 1ος Κύκλος
02:30    Silver
04:30    Ο Κώδικας Του Ιησού - 1ος Κύκλος (The Jesus Code - Season 1)
05:15    Happy Traveller (Ε)
06:00    Σήμερα






06:00    Saving Hope (Ε)
07:00    Suits (Ε)
08:00    Η Αγορά Σήμερα
13:00    La Dona
15:00    Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
17:00    Top Gear
18:00    Suits (Ε)
19:00    Scandal
20:00    Agents Of S.H.I.E.L.D.
21:00    The Blacklist (Ε)
22:00    Κλήρωση Τζόκερ
22:10    Sabotage
00:00    Mayday (Ε)
01:00    Saving Hope (Ε)
02:00    Sabotage (Ε)
04:00    Close Up
05:00    Φυγόκεντρος (Ε)
06:00    Saving Hope (Ε)





09:45    Έλα Χαμογέλα
12:50    Open Sport
14:00    Open News
14:30    Παιδιά Από Σπίτι
16:40    Open News Στη Νοηματική
16:50    Ένας Μάγκας Στα Σαλόνια
19:00    Open News
20:00    Για Πάντα Παιδιά - 1ος Κύκλος (Ε)
21:00    Μικροί Μεγάλοι Εν Δράσει
23:10    Total Football
01:15    Ου Φονεύσεις (Ε)
02:15    Ζητήμα Εμπιστοσύνης (The Trust)
04:00    Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30    Ώρα Ελλάδος 05:30







06:00    ΑΓΡΟWEEK
07:00    i LAB
07:30    ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
08:00    ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
08:15    ΝΤΑΝΙΕΛ ΧΟΟΥΠ: ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΓΕΧΟΥΝΤΙ ΜΕΝΟΥΧΙΝ
10:00    ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
11:00    ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
11:30    ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
12:30    i LAB
13:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00    ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΚΑΛ
17:00    ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΧΑΝΘ - ΠΥΛΑΙΑ
18:30    ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
19:00    ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
20:00    ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
21:00    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
22:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30    Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΪΧΜΑΝ
00:00    Η ΧΟΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑΤΟΣ
01:30    ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
02:00    ΝΤΑΝΙΕΛ ΧΟΟΥΠ: ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΓΕΧΟΥΝΤΙ ΜΕΝΟΥΧΙΝ
03:30    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
05:00    ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
06:00    ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ





06:00    DRAKE AND JOSH
06:30    BIG TIME RUSH
07:00    BUBBLE GUPPIES
07:30    KID E CATS
08:00    BECCA'S BUNCH
08:30    Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
09:00    PAW PATROL
09:30    EVERYTHING'S ROSIE
10:00    TOP WING
10:30    44 ΓΑΤΕΣ
11:00    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30    Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
12:00    LEGO FRIENDS
12:30    TRANSFORMERS: CYBERVERSE
13:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30    ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00    WINX
14:30    REGAL ACADEMY
15:00    MAGGIE & BIANCA
15:30    ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00    ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
16:30    ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ
17:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30    RUSTY RIVETS
18:00    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30    PAW PATROL
19:00    ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
19:30    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00    FANBOY AND CHUM CHUM
20:30    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00    ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: THE LOUD HOUSE
22:00    ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΡΥΛΟΣ
22:30    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:00    VICTORIOUS
23:30    VICTORIOUS
00:00    VICTORIOUS
00:40    DRAKE AND JOSH
01:00    DRAKE AND JOSH
01:25    DRAKE AND JOSH
01:50    BIG TIME RUSH
02:15    BIG TIME RUSH
02:40    BIG TIME RUSH
03:05    THE THUNDERMANS
03:30    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:55    ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:20    ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:45    SUPAH NINJAS
05:10    SUPAH NINJAS
05:35    ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00    DRAKE AND JOSH




09:00    ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30    ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00    ΜΟΥΣΕΙΑ - Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
15:00    ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30    ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
17:00    ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΤΙΚΙΑ
18:30    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:30    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:05    Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00    ΘΑ ΠΕΣΕΙ Η ΝΥΧΤΑ, ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ
23:20    ΟΠΕΡΑ
01:30    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης