Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-si

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

COSMOTE SPORT 4
Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs 
NBA 05:30

COSMOTE SPORT 4
Ολυμπιακός-Ήφαιστος Λήμνου 
Basket League 17:00


ΕΡΤ2
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Βόλεϊ Ανδρών 17:30

ΕΡΤ1
Aτρόμητος - Αστέρας Τρίπολης
Super League 19:00

COSMOTE SPORT 6
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Κάλεβ
VTB United League 19:30

COSMOTE SPORT 7
Ντούισμπουργκ-Σαν Πάουλι
Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30

NOVASPORTS 1
Σαμπντόρια - Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Τζιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 1
Άρσεναλ-Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18


ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18



ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18


HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:30 TRUE DETECTIVE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ ΣΤΗ ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
01:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
03:30 ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ ΣΤΗ ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
04:30 TRUE DETECTIVE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:00 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
Eπεισόδιο 3 - «Ταξίδι στον εαυτό μας»
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
14:00 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:25 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
17:30 VOLLEY LEAGUE : ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30 ON THE ROAD
20:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
22:00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:30 ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:30 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ


  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Η Επιστροφή (Ε)
14:55 G Tech Trends
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα
22:45 Ο Γαμπρός Της Συμφοράς (Meet The Parents)
01:00 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
01:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
02:00 Εγκλήματα (Ε)
02:15 Εγκλήματα (Ε)
02:45 Entourage
03:00 Entourage
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:40 Αέρινες Σιωπές (Ε)
07:50 Αυθαίρετοι (Ε)
08:20 Αριστοτέλης Ο Άριστος (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:00 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
10:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
11:30 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:50 Βέρα στο δεξί
14:50 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
15:20 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
16:10 Big Bang (Ε)
16:50 Μοντέρνα Οικογένεια (Ε)
17:40 Δύο Ξένοι (Ε)
18:40 Η Νταντά (Ε)
19:00 Η Νύφη
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
23:10 Το Σημάδι Του Έρωτα (Ε)
00:00 Στο Παρά Πέντε (Ε)
00:50 Τζιβαέρι (Ε)
01:00 Τζιβαέρι (Ε)
01:50 Φόνος Χωρίς Ταυτότητα (Ε)
02:40 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:50 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:10 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)




06:15 The Land Before Time
07:15 Τομ και Τζέρι
07:40 Super Wings!
08:10 Polly pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:25 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:45 Μπόμπι και Μπιλ
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Μαλλιά κουβάρια: η σειρά
12:30 Be Cool Scooby-Doo!
13:00 Wabbit: New Looney Tunes
13:20 Ο Σκούμπι Ντου και το σπαθί του Σαμουράι
15:00 STAR News
15:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
Επ.7 The one with the blackout
15:45 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
Επ.8 The One Where Nana Dies Twice
16:15 New Girl - 1ος κύκλος
Επ.11 Jess & Julia
16:45 New Girl - 1ος κύκλος
Επ.12 The Landlord
17:15 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 The Twilight Saga: Νέα σελήνη
19:55 STAR News
21:00 Ο Ηλίας του 16ου
23:15 Η κληρονομιά του Μπορν
01:30 Το κελί
03:45 The Following The Following - 2ος Κύκλος
04:45 Elvis: That's the Way It Is






06:00 TV Mall
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:00 Μετά Τα Μεσάνυχτα
00:10 Άφθαρτος (Unbreakable)
01:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VII (Keeping Up With The Kardashians, VII)
02:10 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VII (Keeping Up With The Kardashians, VII)
02:40 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου (Ε)
03:10 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου (Ε)
03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal, III (Ε)
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου
10:00 Άγγιγμα Ψυχής
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Mr Robot
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)





06:00 Picture This
08:00 Ο Λουστράκος
10:00 Η Σιδηρά Κυρία
12:15 Πράκτορες 005 Εναντίον Χρυσοπόδαρου
14:00 Τετράποδοι Ήρωες
15:45 Ανδρική Υπόθεση (A Guy Thing)
18:00 Είκοσι Γυναίκες Και Εγώ
20:15 Σχολή Για Σωφερίνες
22:00 Ο Συνήγορος (The Councelor)
00:15 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
02:15 Τζακ Ποτ Στον Έρωτα (What Happens In Vegas)
02:45 Aloha
04:15 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
04:45 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
06:00 Τα Δικά Σου, Τα Δικά Μου, Τα Δικά Μας (Yours Mine And Ours)






06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
07:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
07:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ «30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3» - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3» - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ
20:00 PRESS-ING
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 The New Teletubbies
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Kuu Kuu Harajuku
11:00 Με Λένε Φράνκη
11:30 Χένρι O Επικίνδυνος
12:00 Game Shakers
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Regal Academy
16:00 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjiago
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 Make It Pop
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 The Troop





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
16:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
16:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
17:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: Ο ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΤΥΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΟΧΗΣ
18:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
21:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΓΚΡΑΝΤ
00:00 ΑΛΙ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης