Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programma_tv

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

09:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

11:00
Eurosport 1
Πινγκ πονγκ: Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών
Γαλλία

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελο-Κολονία
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε
LaLiga Santander

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

14:55
Eurosport 1
Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν
Home Nations Series, ημιτελικοί

15:45
ΕΡΤ2
Κολοσσός - Κύμη
Basket League

15:45
ΕΡΤ2
Περιστέρι - Χολαργός
Basket League

15:45
ΕΡΤ2
Ρέθυμνο - ΑΕΚ
Basket League

16:00
Novasports 1HD
Ρόμα - ΣΠΑΛ
Serie A

16:00
ΕΡΤ HD
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 European Open Antwerp
Τένις

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ-Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00
Novasports 2HD
Μπρέντφορντ - Μπρίστολ Σίτι
Championship

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια-Λεγανές
LaLiga Santander

18:00
Novasports 5HD
Σάλτσμπουργκ - Βάκερ Ίνσμπρουκ
Αυστριακό πρωτάθλημα

18:00
Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Αμιάν
Ligue 1

18:00
ΕΡΤ2
ΠΑΟΚ - Προμηθέας
Basket League

18:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ούνικς Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα
VTB United League

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 European Open Antwerp, 2ος Ημιτελικός
Τένις

18:15
Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός
Super League

19:00
Novasports 2HD
Γιουβέντους - Τζένοα
Serie A

19:00
ΕΡΤ HD
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ
Super League

19:30
Novasports 3HD
Ντέρμπι - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ
Premier League

20:30
Novasports 1HD
AEΛ - Λαμία
Super League

20:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX. 3ες Ελεύθερες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

20:55
Eurosport 1
Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν
Home Nations Series, ημιτελικοί

21:00
Novasports 4HD
Στρασμπούρ - Μονακό
Ligue 1

21:30
Novasports 2HD
Ουντινέζε - Νάπολι
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Τενερίφη-Εστουντιάντες
ACB Liga Endesa

21:45
Novasports 3HD
Χερενφέιν - Άγιαξ
Eredivisie

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα-Σεβίλη
LaLiga Santander

23:30
Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Αμερικής
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

23:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18


ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18



ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18


HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:05 ΑΚΡΑΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ: ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΩΝ ΑΝΟΙΧΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ(συνέχεια εκπομπής)
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
18:00 SUPER LEAGUE DAY
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕΚ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣΜε την Αντριάνα Παρασκευοπούλου
22:00 ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΤΥΠΟΙ
23:35 ΟΙΚΟΣ ΑΝΟΧΗΣ
01:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
03:45 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕΚ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
05:45 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ






06:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:55 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:25 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:50 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
10:10 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)Eπεισόδιο 20
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
14:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2η Αγωνιστική
15:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
15:45 BASKET LEAGUE - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ3η Αγωνιστική : «ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA-ΧΟΛΑΡΓΟΣ», «ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS-ΑΕΚ» & «KOΛΟΣΣΟΣ Η HOTELS-ΚΥΜΗ»
18:00 BASKET LEAGUE: ΠΑΟΚ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ3η Αγωνιστική
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣEπεισόδιο 2
21:00 ΤΕΤΑΡΤΗ 04:45 - ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 BEATLES vs STONES - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:45 BASKET LEAGUE
03:00 BASKET LEAGUE
06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ



  

6:00 Καθρέφτη, καθρεφτάκι μου
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο - κύκλος 1
Επ.24 Επ. 24
09:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
Επ.13
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Λίτσα.com - 1ος κύκλος Λίτσα.com
12:00 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ7 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Ιντιάνα Τζόουνς και ο ναός του χαμένου θησαυρού
16:30 Κοινή Λογική
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Το ταίρι ξέρει
19:30 Ant1 news
20:45 Nomads Κ2 Nomads
23:45 Το ταίρι ξέρει
01:45 Ιστορίες μυστηρίου
02:45 Άνδρες, Γυναίκες Παιδιά
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή






06:20 Η ζωή που δεν έζησα
07:10 Κρις κρος
07:50 Γοργόνες
08:40 Ασυνήθεις ύποπτοι
09:30 Μπουκιά και συχώριο
10:20 Αμαρτίες γονέων
11:00 Εσύ φταις
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς
13:00 Εμείς και εμείς
14:20 Ήρθε και έδεσε
Επ.5
15:00 Με τα παντελόνια κάτω
Επ.32
15:25 Με τα παντελόνια κάτω
Επ.33 Επ. 33
15:50 Όμορφος κόσμος 2
16:40 Με λένε Βαγγέλη
Επ.2
17:30 Αν Υπήρχες θα σε Χώριζα
Επ.19 Επ. 19
18:10 Παιδική χαρά
Επ.19
18:40 Παιδική χαρά
Επ.20
19:10 Η Νύφη Κ2
Επ.52 Επ. 52
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:00 Safe sex
23:45 Safe sex
00:30 Σκορπιός
01:20 Και πάλι φίλοι
02:30 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
03:20 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:50 Ροζαλία
04:20 Η δίψα
04:50 Για μια θέση στον ήλιο








06:15 The Land Before Time
07:15 Τομ και Τζέρι
07:40 Ben and Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:25 Κλίο και Κουκίν
09:45 Κουταβοφιλαράκια
10:15 Σον, το Πρόβατο Κ5 Σον, το Πρόβατο
10:45 Garfield
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 BEN 10
12:30 Mecard
13:00 Tom and Jerry Show
13:20 Looney Tunes: Μια τρελή καταδίωξη
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
Επ.5 The one with the East German laundry detergent
16:00 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
Επ.6 The one with the butt
16:30 How I met your mother - 7ος Κύκλος
Επ.3 Ducky Tie
17:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος
Επ.4 The Stinson Missile Crisis
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Η Μούμια: Η αυτοκρατορία του δράκου
19:55 STAR News
21:00 Πελαργοί
22:50 Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά
00:45 Ο κατεργάρης
02:30 Είναι μπερδεμένο
05:00 30 Rock 30 Rock - 2ος κύκλος






06:00 TV Mall
06:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση
07:20 Amore Mio
Επ.11 Επ. 11
08:00 Για πάντα φίλες
Επ.11 Επ. 11
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:45 Bake Off Greece
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:35 Bake Off Greece
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6
Επ.5 Επ. 5
21:00 Νύχτα γάμου
23:00 Άθικτοι
01:15 Kourtney and Kim Take New York Κ2
Επ.6 Cats Away, Mice Play
02:15 Kourtney and Kim Take New York Κ2
Επ.7 Kim Takes Dubai
03:15 Μετά τα μεσάνυχτα
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Miss Νταίζη Κ1
Επ.11 Επ. 11





06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο με δράση
12:00 Goal χωρίς σύνορα
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Θαλασσόλυκοι
17:20 Dot.com
18:45 Όσο έχω εσένα
Επ.21 Επ. 21
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
00:45 Happy traveller
01:45 Alphas Κ1
Επ.3 Επ. 3
02:45 Dark minds - 1ος κύκλος
Επ.1 The Valley killer
03:45 Frozen planet
Επ.4
04:45 Σαββατοκύριακο με δράση





06:00 Mayday
07:00 Suits
08:00 Στον ήλιο του Αιγαίου
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Άγγιγμα ψυχής
11:00 Top gear
12:00 Top gear
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Chicago Fire
21:00 Ταινία
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Ταινία
23:00 Mr. Robot
01:00 Satisfaction
02:00 Ταινία
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος




06:00 Ανδρική υπόθεση
08:00 Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο
09:30 Ο κυρ Γιώργης και οι τρέλες του
11:30 Η καφετζού
13:40 Αποκαλυπτικά Plus
17:00 (500) μέρες με τη Σάμερ
19:00 Σχολή για σωφερίνες (Ο Βέγγος σωφεράντζα)
20:45 Η χαρτοπαίχτρα 22:50 Aloha
01:00 Ο κύριος και η κυρία Σμιθ
03:15 Υπό το Μηδέν
05:15 Criminal Minds - 6ος Κύκλος Επ.18 Lauren


06:30 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
07:30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΦΕΣ
08:30 Ο ΒΑΛΕΡΙ ΣΟΚΟΛΟΦ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΓΙΑ ΒΙΟΛΙ ΤΟΥ ΣΙΜΠΕΛΙΟΥΣ
10:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ'Eπεισόδιο 6 - Η δεκαετία του 1920
11:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥEπεισόδιο 3 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΞΙΕΣ ΤΟΥ 21ΟΥ ΑΙΩΝΑ
12:00 ΑΓΡΟWEEKEπεισόδιο 26 - ΑΝΤΙΧΑΛΑΖΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ (ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝΔΡΟΚΑΛΛΙΕΡΓΗΤΕΣ)
12:30 I LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥEπεισόδιο 10 - ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΙΝΕΜΕΝΗ Α’ ΜΕΡΟΣ
14:30 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣEπεισόδιο 9 - ΚΑΒΑΛΑ
15:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑEπεισόδιο 4 - ΦΑΡΑΓΓΙ ΒΙΚΟΥ – ΠΟΤΑΜΟΣ ΒΟΪΔΟΜΑΤΗΣ
16:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟEπεισόδιο 9 - Ζαγκλιβέρι Θεσσαλονίκης
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ:ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
18:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑEπεισόδιο 9 - ΜΑΛΑΙΣΙΑ, ΜΕΡΟΣ Α’ (Malaysia Part 1 (Western Malaysia))
19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥEπεισόδιο 3 - ΣουΚουΤου με Ζερβουδάκη και Κανά
20:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙEπεισόδιο 3 - ΘΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ-DROM
21:00 ΤΡΕΠΑΛΙΟΥΜ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗEπεισόδιο 4
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ
00:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣEπεισόδιο 3 - ΦΥΣΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ (NATURAL JUSTICE)
01:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: 3000
01:20 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: SMOKE IN THE WATER
01:45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΤΑΞΙ
02:00 Ο ΒΑΛΕΡΙ ΣΟΚΟΛΟΦ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΓΙΑ ΒΙΟΛΙ ΤΟΥ ΣΙΜΠΕΛΙΟΥΣ
03:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
04:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
05:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
06:00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ






06:30 Big time rush
07:00 Bubble guppies
07:30 Την Ημέρα που ο Χένρι Συνάντησε
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Top Wing
10:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Sunny Day
12:00 Lego friends
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Το ρομπότ και το τέρας
14:00 Winx Club: Το μυστήριο του ωκεανού
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι Νταν
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
18:30 Paw patrol
19:00 Μπάνσεν το Τέρας
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Ο θρύλος της Κόρρα
20:30 Άβαταρ
21:00 Τα Χρονικά του Ζορρό
22:30 Δυο φανταστικοί γονείς
23:00 Make it Pop
23:30 The thundermans
00:00 Hunter Street
00:30 Drake and Josh
01:00 Drake and Josh
01:25 Big time rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 Οι στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς




09:30 Αστικό τοπίο
10:00 Κάρτα Μέλους / Διαβουλεύσεις
11:30 Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1 Γρηγόρης Καλλιμανόπουλος
12:00 Βουλή επί 7
13:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
14:00 Χάριν Ευφωνίας
Επ.24 Τα τραγούδια του Κώστα Λειβαδά
15:30 Αστικό τοπίο
16:00 Θεατροσκόπιο
16:30 Καινοτομία
17:00 Εκπαιδευτική τηλεόραση
18:00 Ο Λόγος της Γραφής
Επ.10 Επ. 10
18:30 Κόντακτ
Επ.2 Andreas Gursky
19:00 Παιδική δουλεία
20:00 Τα αρχεία αποκαλύπτουν 1897: Τα πρώτα ΄επίκαιρα΄
20:30 Λόγω τέχνης - κύκλος 1 Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
21:00 Ιστορίες Καθημερινών Ανθρώπων
22:00 Ali
00:30 Χορός
02:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

4480305

Το πλήρωμα συνελήφθη για πρόκληση ναυαγίου με πρόθεση - Φέρονται να υποστήριξαν ότι είχαν ξεκινήσει από τη Συρία με προορισμό τη Μάλτα με σκοπό να παραδώσουν το 40μετρο σκάφος- Δεν έπεισαν στις καταθέσεις τους