LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

00:15
Novasports 3HD
Socca World Cup
Δ' Προημιτελικός

09:00
Novasports 4HD
Γκολφ Ryder Cup
2η ημέρα

11:30
Eurosport 2
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Γαλλία

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX
Mηχανοκίνητος αθλητισμός

12:15
Eurosport 2
Πινγκ πονγκ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνας
Γυναίκες

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα-Τζιρόνα
LaLiga Santander

13:00
ΕΡΤ2
11o Διεθνές Σιρκουϊ
Καρτ

13:45
Eurosport 1
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Γαλλία

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντούισμπουργκ - Ρένγκενσμπουργκ
Bundesliga 2, 8η αγωνιστική

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια
LaLiga Santander

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

14:45
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας
Ημιτελικά

14:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Κατατακτήριες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

15:00
Eurosport 1
Ποδηλασία: Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου
Αυστρία

16:00
Novasports 3HD
Socca World Cup
A' ημιτελικός

16:00
Novasports 1HD
Ρόμα - Λάτσιο
Serie A, 7η αγωνιστική

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Χόφενχαϊμ-Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Στουτγκάρδη-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Σάλκε-Μάιντς
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ3
Ολυμπιακός - ΑΣΕ Δούκας
Πρωτάθλημα Χάντμπολ

17:00
Novasports 2HD
Χαλ - Μίντλεσμπρο
Championship

17:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Άρσεναλ-Γουότφορντ
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα-Μπιλμπάο
LaLiga Santander

17:15
Novasports 3HD
Socca World Cup
Β' Ημιτελικός

18:00
Novasports 5HD
Βολφσμπέργκερ - Σάλτσμπουργκ
Αυστριακό πρωτάθλημα

18:15
Novasports 1HD
ΑΕΛ - Παναιτωλικός
Super League, 5η αγωνιστική

18:15
Novasports 24 HD
Νις - Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

19:00
FOX Sports
Kansas Jayhawks - Oklahoma State Cowboys
NCAA College Football

19:00
ΕΡΤ1
Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

19:00
Novasports 3HD
Γιουβέντους - Νάπολι
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι-Λίβερπουλ
Premier League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ-Σεβίλη
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ
Bundesliga

20:30
Novasports 2HD
ΟΦΗ - ΑΕΚ
Super League, 5η αγωνιστική

21:00
Novasports 3HD
Μονπελιέ - Νιμ
Ligue 1

21:00
Novasports 5HD
Socca World Cup
Μικρός τελικός

21:30
Novasports 1HD
Ίντερ - Κάλιαρι
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga Santander

21:45
Novasports 4HD
Φορτούνα Σιτάρντ - Άγιαξ
Eredivisie

22:30
Novasports 5HD
Socca World Cup
Τελικός

22:45
Eurosport 1
Chicago Fire - Los Angeles FC
MLS

23:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μαρίτιμο
Liga NOS

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΛΙΤ
ÉLITE
5/10/18

ΟΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΧΙΛ ΧΑΟΥΖ
THE HAUNTING OF HILL HOUSE
12/10/18

ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED
19/10/18

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18

BIG MOUTH
BIG MOUTH
Σεζόν 2
5/10/18

TERRACE HOUSE: ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
TERRACE HOUSE: OPENING NEW DOORS
Μέρος 4
9/10/18

Ο DAREDEVIL ΤΗΣ ΜΑΡΒΕΛ
MARVEL'S DAREDEVIL
Σεζόν 3
19/10/18

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΜΑΖΙ
WANDERLUST
19/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

22 ΙΟΥΛΙΟΥ
22 JULY
10/10/18

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ
PRIVATE LIFE
5/10/18

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ: ΦΙΝΑΛΕ
OPERATION FINALE
3/10/18

ΟΡΦΑΝΕΣ ΚΡΑΥΓΕΣ
MALEVOLENT
5/10/2018

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
APOSTLE
12/10/18

Η ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
ILLANG: THE WOLF BRIGADE
19/10/2018

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΝΙΚΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ
MAKING A MURDERER
Μέρος 2
19/10/18

ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΕΣ: ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΝ;
FEMINISTS: WHAT WERE THEY THINKING?
12/10/18

ΑΛΑΤΙ, ΛΙΠΑΡΑ, ΟΞΕΑ, ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ
SALT FAT ACID HEAT
11/10/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
BEST.WORST.WEEKEND.EVER.: LIMITED SERIES
Σειρά μίας σεζόν
19/10/18

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ: Ο ΑΡΧΙΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ
THE BOSS BABY: BACK IN BUSINESS
Σεζόν 2
12/10/18

ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
SUPER MONSTERS
Σεζόν 2
5/10/18

ΤΑΡΖΑΝ ΚΑΙ ΤΖΕΪΝ
TARZAN AND JANE
Σεζόν 2
12/10/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΟΛ
BETTER CALL SAUL
Σεζόν 4
2/10/18

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 3
11/10/18

ΜΑΥΡΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
BLACK LIGHTNING
Σεζόν 2
16/10/18

ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ
DYNASTY
Σεζόν 2
13/10/18

ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΡΟΣ
THE GOOD PLACE
Σεζόν 2
4/10/18

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5

HOME CINEMA

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΤΖΟ ΜΠΛΑΚ
MEET JOE BLACK
5/10/18

ΧΑΝΙΜΠΑΛ
HANNIBAL
5/10/18

ΕΝΑΣ ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΗΔΕΙΑ
DEATH AT A FUNERAL
1/10/18

ΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ;
HOW DO YOU KNOW?
1/10/18

PASSENGERS
PASSENGERS
1/10/18

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18

ΜΠΑΤΕ ΣΚΥΛΟΙ ΑΛΕΣΤΕ
THE SECRET LIFE OF PETS
5/10/18

ΤΕΝΤ
TED
5/10/18

ΛΕΓΕΩΝΑ
LEGION
1/10/18

Ο ΚΟΥΜΠΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΟΡΔΕΣ
KUBO AND THE TWO STRINGS
13/10/18

ΟΤΑΝ Ο ΝΙΚ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΗ ΝΟΡΑ
NICK AND NORAH'S INFINITE PLAYLIST
1/10/18




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:00 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:10 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
18:00 SUPER LEAGUE - PRE GAME
19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 TRUMBO
00:00 SAVIOR
01:50 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
04:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
05:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
06:00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ




06:30 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:55 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
08:25 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:50 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
10:10 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
10:40 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
11:40 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΕΝΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΚΟΥΝΟΥΠΑΚΙΑ
15:30 ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ
16:30 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ
17:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
18:00 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
19:15 JUST MARRIED
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
21:00 OΙ ΓΕΝΝΑΙΟΙ ΤΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
22:35 ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 20.000 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΓΗ
01:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
02:15 JUST MARRIED
03:15 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
04:15 ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ - μικροΦΙΛΜ
04:35 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  

06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
16:45 Βροχή, Χαλάζι Και Έρωτας (Forces Of Nature)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Βροχή, Χαλάζι Και Έρωτας (Forces Of Nature)
19:30 Ant1 News
20:30 Κοινή Λογική (Ε)
21:00 Ξυπόλητος Πρίγκηψ
22:30 Ο μπαμπάς γύρισε
23:00 Γύρισε Ο Μπαμπάς (Daddy's Home)
00:30 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
01:00 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
01:30 Είναι Ένας Τρελός, Τρελός Βέγγος
02:00 Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)




06:20 Λένη (Ε)
07:10 Κρις Κρος (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:40 Ασυνήθεις Ύποπτοι (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
10:50 Εσύ Φταις (Ε)
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:40 Με τα παντελόνια κάτω
16:10 Όμορφος Κόσμος 2 (Ε)
17:00 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
17:50 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Παιδική Χαρά (Ε)
19:10 Παιδική χαρά
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
22:50 Safe Sex (Ε)
23:40 Safe sex
00:30 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Με Θέα στο Πέλαγος
01:00 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:20 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:40 Επαγγελματίες
01:50 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:10 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:20 Στην κόψη του ξυραφιού
02:40 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
03:00 Οι Φρουροί της Αχαΐας
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Στη σκιά του πολέμου
04:10 Η Δίψα (Ε)
04:20 Η Δίψα (Ε)
04:40 Η δίψα
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)




06:30 Land Before Time
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie Dreamhouse Adventure
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 Tom & Jerry Show
13:20 Ο Σκούμπι Ντου Και Το Τέρας Του Λοχ Νες (Scooby Doo And The Loch Ness Monster)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 10ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
17:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Αστερίξ Και Οβελίξ: Επιχείρηση Κλεοπάτρα (Asterix Et Obelix Mission Cleopatre)
19:55 Star News
21:00 Λόραξ (Dr Seuss' The Lorax)
22:50 Η Τριλογία Της Απόκλισης: Ανταρσία (The Divergent Series: Insurgent)
01:15 Μια Τρελλή Τρελλή Οικογένεια
03:15 Τριαντάρες Στα Πρόθυρα Νευρικής Κρίσης (Spring Breakdown)
03:45 The Following - 2oς Κύκλος
04:45 Mom - 2oς Κύκλος
05:00 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
06:00 Xiaolin Showdown




06:00 TV Mall
06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Το Σόι Σου, ΙV (Ε)
21:00 Bake Off Greece (Ε)
23:00 Πολίτικη Κουζίνα
23:20 Πολίτικη κουζίνα
01:15 Θέλμα & Λουίζ (Thelma & Louise)
01:30 Θέλμα & Λουίζ
02:15 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
03:50 Kourtney & Khloe Τake Τhe Hamptons, I
04:00 Kourtney & Khloe Τake Τhe Hamptons, I
04:10 Kourtney and khloe take the Hamptons - κύκλος 1
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Miss Νταίζη - 1ος κύκλος
05:15 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:30 Happy Traveller
17:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Πεθερικά Της Συμφοράς (Meet The Fockers)
23:30 Σύμμαχοι (Allied)
00:00 Ξεπατινάζ (Blades Of Glory)
01:45 My Style Rocks Gala (Ε)
02:15 Deadly Woman - 6ος Κύκλος
03:15 Ooh La La! (Ε)
04:45 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
05:30 Ακραίως
06:00 Καλημέρα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Top Gear (Ε)
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire
21:00 Shades Of Blue (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Shades Of Blue (Ε)
23:00 Young Pope (Ε)
00:00 The Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 Shades Of Blue (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:00 Σαββατοκύριακο Παντού
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά Plus
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Τρεις Κούκλες Κι Εγώ
18:55 Live News Weekend
20:00 Ο Στρίγγλος Που Έγινε Αρνάκι
21:50 Τα Ταξίδια Του Γκιούλιβερ (Gulliver's Travels)
23:30 Ο Αντιήρωας (Son Of No One)
00:00 Wall Street: Το Χρήμα Ποτέ Δεν Πεθαίνει
01:30 21 Jump Street
02:30 Ο Σολίστας (Shine)
03:30 Project Runway - 14ος Κύκλος
04:30 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
06:00 Σαββατοκύριακο Παντού




06:00 Η ΒΑΛΤΙΚΗ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
08:30 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ.
10:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
11:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ'
11:30 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ'
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
15:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ/ ΟΜΙΛΟΣ ΞΥΝΗ- – Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑΣ
18:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
20:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:00 ΤΡΕΠΑΛΙΟΥΜ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΠΑΝΩ ΑΠ’ ΟΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ
00:00 ΙΣΙΔΩΡΑ ΝΤΑΝΚΑΝ
01:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ : 3 ΑΥΓΟΥΛΙΕΡΕΣ ΣΧΕΔΟΝ 4
01:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: Ι.Χ.Θ.Υ.Σ
02:00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
03:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
04:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
05:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ




06:00 Drake & Josh
06:20 Drake & Josh
06:40 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Wallykazam!
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends
12:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Game Shakers
16:30 Χένρι Ο Επικίνδυνος
17:00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
17:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
18:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
19:00 Paw Patrol
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Μαραθώνιος Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
21:30 Μπάνσεν Το Τέρας
22:00 Χελωνονιτζάκια
22:30 Χελωνονιτζάκια
23:00 Make It Pop
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 The Troop
06:00 Drake & Josh




09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
17:00 ΧΟΡΟΣ
19:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
20:00 Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΤΟΥ ΜΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΑΦΕΣ ΤΟΥ ΜΕΛΚΙΑΔΕΣ ΕΣΤΡΑΔΑ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης