Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

00:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 Winston-Salem
Τελικός

03:00
FOX Sports
Chargers - Saints
NFL

05:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Justin Gaethje "The Highlight" vs James Vick "The Texecutioner"
UFC Fight Night

07:00
FOX Sports
Knights - Sharks
NRL 2018

12:30
Eurosport 2
Endurance Gt Japan
Motor Racing

12:45
Eurosport 1
Porsche Supercup Spa
Motor Racing

14:30
Eurosport 1
Tour de l'avenir
Ποδηλασία

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουνιόν Βερολίνου-Σαν Πάουλι
Bundesliga 2

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Ράιν Νέκαρ-Λέμγκο
Bundesliga Χάντμπολ

15:30
Novasports 1HD
Χερενφέιν - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ-Κρίσταλ Πάλας
Premier League

15:45
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX
Αγώνας

16:00
Novasports 2HD
Έστερσουντ - Σούντσβαλ
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:10
ΕΡΤ2
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX
Αγώνας

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς-Στουτγκάρδη
Bundesliga

16:30
Eurosport 2
Tour Of Germany
Ποδηλασία

17:00
Eurosport 1
Tour of Spain
Ποδηλασία

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιούκαστλ-Τσέλσι
Premier League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ-Λειψία
Bundesliga

19:00
Novasports 3HD
Σπαλ – Πάρμα
Πρωτάθλημα Ιταλίας

19:15
Novasports 2HD
Πανιώνιος - ΟΦΗ
Super League

19:15
ΕΡΤ1
Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Super League

19:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ-Βαλένθια
LaLiga Santander

20:00
FOX Sports
Tampa Rays - Red Sox
MLB

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλη-Βιγιαρεάλ
LaLiga Santander

21:30
Novasports 5HD
Φιορεντίνα – Κιέβο
Campionato

21:30
Novasports 4HD
Ουντινέζε – Σαμπντόρια
Campionato

21:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Λεβαδειακός
Super League

21:30
Novasports 3HD
Ίντερ – Τορίνο
Campionato

22:00
Novasports 2HD
Μαρσέιγ - Ρεν
Πρωτάθλημα Γαλλίας

22:00
COSMOTE SPORT 4 HD
WNBA Playoffs
Ημιτελική Φάση

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπράγκα-Άβες
LIGA NOS

23:00
FOX Sports
Bills - Bengals
NFL

23:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα - Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB


ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
16:50 ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ
19:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
21:15 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00:00 ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ. ΑΠΑΓΩΓΕΣ ΜΕ ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΑΓΜΑ
01:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
01:55 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
02:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
02:55 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:25 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
03:30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:20 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 AUTO MOTO ΕΡΤ
15:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟΥ (ΣΠΑ)
16:10 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟΥ (ΣΠΑ)
18:15 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
19:00 JUST MARRIED
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ (Οι δικοί μας τσιγγάνοι)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
23:00 FORGET ME NOT - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
01:15 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
01:30 JUST MARRIED
02:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
03:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
03:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
04:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
06:00 PAJANIMALS



  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:30 Με Το Δεξί (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No2
20:00 Ant1 News
21:00 Σουλεϊμάρκ, Ο Μεγαλοπρεπής
00:15 Και Οι 14 Ήταν Υπέροχοι
02:30 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)





06:00 Λένη (Ε)
06:10 Λένη (Ε)
06:50 Κρις Κρος (Ε)
07:40 Γοργόνες (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:30 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:10 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:00 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
10:50 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
16:30 Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
18:00 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 Safe sex
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:30 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα
03:00 Στους 31 Δρόμους (Ε)
03:50 Ο μεγάλος θυμός
04:00 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:10 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες
04:40 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
05:10 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)




06:15 The Land Before Time
06:30 Transformers Rescue Bots
07:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
08:15 Tom & Jerry Kids
08:40 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:00 Η Μία Και Εγώ (Mia And Me)
09:30 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:50 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:20 Barbie Η Πριγκίπισσα Των Μαργαριταριών (Barbie The Pearl Princess) - B' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30 Tom & Jerry Show
14:00 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η Τιτανομαχία (Clash Of The Titans)
19:55 Star News
21:00 Jurassic Park 3
22:50 Ο Σημαδεμένος (Scarface)
23:30 Ο Σημαδεμένος (Scarface)
02:15 Κάντο Όπως Οι Άλλες (Bring It On Again)
02:45 Κάντο Όπως Οι Άλλες (Bring It On Again)
04:00 Money Drop (Ε)
04:30 Money Drop (Ε)
05:00 Traction (Ε)
05:30 Traction (Ε)
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
10:00 Πες Μου Ναι (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
12:00 Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
12:30 Όλα στην ταράτσα - 1ος κύκλος
13:00 Ειδήσεις
13:50 60' Ελλάδα, IV (Ε)
14:00 60 λεπτά Ελλάδα
15:40 Κάτι να καίει
15:50 Κάτι Να Καίει
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Στα Ίχνη Του Χαμένου Θησαυρού: Το Βιβλίο Με Τα Μυστικά (National Treasure: Book
00:00 Ο Παραχαράκτης (The Forger)
02:00 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:30 Κόκκινος κύκλος
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:00 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:10 Εικόνες, I (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Happy Traveller (Ε)
07:00 Ενημέρωση
10:00 Η Κόμισσα Της Κέρκυρας
12:00 Happy Traveller (Ε)
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Για Ποιόν Χτυπά Η Κουδούνα
16:15 It's Your Life
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Barracuda
22:00 Barracuda
23:00 Barracuda
00:00 Barracuda
01:15 Deadly Women
02:15 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
03:45 Happy Traveller (Ε)
04:30 It's Your Life (Ε)
05:15 1000 Μίλια Γεύσεις (Ε)
06:00 Ενημερωτική Εκπομπή





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Γεύσεις Και Οίνος
14:00 Η Αγορά Σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Άγγιγμα Ψυχής
19:15 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η αγορά σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Φιλί ζωής
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Φιλί ζωής
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά Από Σπίτι
14:45 E News
15:00 Τα Δικά Σου, Τα Δικά Μου, Τα Δικά Μας (Yours, Mine And Ours)
17:00 E News Στη Νοηματική
17:10 Ένα Ασύλληπτο Κορόϊδο
19:00 Live News Weekend
20:00 Ένας Βλάκας Και Μισός
21:45 Αστυνομική Ιστορία 3 (Police Story 3 Aka Supercop)
23:30 Soul Plane
23:45 Soul Plane
01:20 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:20 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
02:30 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
06:00 Project Runway - 13oς Κύκλος





06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
09:00 Ο ESA-PEKKA SALONEN ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΠΕΛΑ ΜΠΑΡΤΟΚ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
10:30 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
11:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 BORDERS
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΧΑΝΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΑΝΤΕΡΣΕΝ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
02:00 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 LEGO FRIENDS
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 Drake & Josh





09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 Η ΑΠΟΒΑΣΗ ΣΤΗ ΝΟΡΜΑΝΔΙΑ
16:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
16:30 Η Κλάρα και το Μυστικό των Αρκούδων
18:00 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 ΧΟΡΟΣ, ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΒΑΣ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ
22:00 ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ
23:30 ΟΠΕΡΑ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

amvrosiosf

Πως είναι δυνατόν οι Μουφτήδες της Θράκης να μισθοδοτούνται από το Υπουργείο των Εξωτερικών και οι Εφημέριοι της Ορθοδόξου Εκκλησίας να «εξωπετάγωνται;» διερωτήθηκε ο Μητροπολίτης  Καλαβρύτων

8
genim

H Πανελλήνια Συνομοσπονδία Νοσηλευτών κατήγγειλε ότι η διευθύντρια παύθηκε αίφνης και αναιτιολόγητα από τα καθήκοντά της και έγινε προσωρινή ανάθεση καθηκόντων σε άλλη νοσηλεύτρια

alexandroupolews_anthimos

Ο Μητροπολίτης Αλεξανδρουπόλεως Άνθιμος υποστήριξε ότι το προσύμφωνο του Αρχιεπισκόπου Ιερώνυμου με τον Αλέξη Τσίπρα «στο Μέγαρο Μαξίμου ήταν μια καλή πρόθεση να αρχίσει ένας διάλογος» - Κύριο μέλημα είναι να πληρώνονται οι κληρικοί από το κράτος 

1
4622843

« Η από κοινού συνεργασία αποτελεί ένα περαιτέρω βήμα για την εμβάθυνση των διακριτών μας ρόλων στο πλαίσιο πάντα της από κοινού εξυπηρέτησης των συμφερόντων του λαού μας» ανέφερε ο Αρχιεπίσκοπος

9
sinedriasi_main01

Να δώσει εικόνα ενότητας επιχείρησε ο Αρχιεπίσκοπος Ιερώνυμος, ο οποίος δέχθηκε σφοδρά πυρά από ιεράρχες για το ζήτημα της  μισθοδοσίας του κλήρου - Προσχηματική και εκβιαστική η πρόσκληση της κυβέρνησης για διάλογο, λένε στο protothema.gr κορυφαίοι μητροπολίτες της Ιεραρχίας

15