Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

00:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 Winston-Salem
Τελικός

03:00
FOX Sports
Chargers - Saints
NFL

05:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Justin Gaethje "The Highlight" vs James Vick "The Texecutioner"
UFC Fight Night

07:00
FOX Sports
Knights - Sharks
NRL 2018

12:30
Eurosport 2
Endurance Gt Japan
Motor Racing

12:45
Eurosport 1
Porsche Supercup Spa
Motor Racing

14:30
Eurosport 1
Tour de l'avenir
Ποδηλασία

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουνιόν Βερολίνου-Σαν Πάουλι
Bundesliga 2

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Ράιν Νέκαρ-Λέμγκο
Bundesliga Χάντμπολ

15:30
Novasports 1HD
Χερενφέιν - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ-Κρίσταλ Πάλας
Premier League

15:45
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX
Αγώνας

16:00
Novasports 2HD
Έστερσουντ - Σούντσβαλ
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:10
ΕΡΤ2
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX
Αγώνας

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς-Στουτγκάρδη
Bundesliga

16:30
Eurosport 2
Tour Of Germany
Ποδηλασία

17:00
Eurosport 1
Tour of Spain
Ποδηλασία

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιούκαστλ-Τσέλσι
Premier League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ-Λειψία
Bundesliga

19:00
Novasports 3HD
Σπαλ – Πάρμα
Πρωτάθλημα Ιταλίας

19:15
Novasports 2HD
Πανιώνιος - ΟΦΗ
Super League

19:15
ΕΡΤ1
Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Super League

19:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ-Βαλένθια
LaLiga Santander

20:00
FOX Sports
Tampa Rays - Red Sox
MLB

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλη-Βιγιαρεάλ
LaLiga Santander

21:30
Novasports 5HD
Φιορεντίνα – Κιέβο
Campionato

21:30
Novasports 4HD
Ουντινέζε – Σαμπντόρια
Campionato

21:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Λεβαδειακός
Super League

21:30
Novasports 3HD
Ίντερ – Τορίνο
Campionato

22:00
Novasports 2HD
Μαρσέιγ - Ρεν
Πρωτάθλημα Γαλλίας

22:00
COSMOTE SPORT 4 HD
WNBA Playoffs
Ημιτελική Φάση

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπράγκα-Άβες
LIGA NOS

23:00
FOX Sports
Bills - Bengals
NFL

23:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα - Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB


ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
16:50 ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ
19:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
21:15 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00:00 ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ. ΑΠΑΓΩΓΕΣ ΜΕ ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΑΓΜΑ
01:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
01:55 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
02:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
02:55 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:25 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
03:30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:20 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 AUTO MOTO ΕΡΤ
15:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟΥ (ΣΠΑ)
16:10 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟΥ (ΣΠΑ)
18:15 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
19:00 JUST MARRIED
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ (Οι δικοί μας τσιγγάνοι)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
23:00 FORGET ME NOT - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
01:15 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
01:30 JUST MARRIED
02:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
03:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
03:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
04:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
06:00 PAJANIMALS



  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:30 Με Το Δεξί (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No2
20:00 Ant1 News
21:00 Σουλεϊμάρκ, Ο Μεγαλοπρεπής
00:15 Και Οι 14 Ήταν Υπέροχοι
02:30 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)





06:00 Λένη (Ε)
06:10 Λένη (Ε)
06:50 Κρις Κρος (Ε)
07:40 Γοργόνες (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:30 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:10 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:00 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
10:50 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
16:30 Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
18:00 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 Safe sex
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:30 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα
03:00 Στους 31 Δρόμους (Ε)
03:50 Ο μεγάλος θυμός
04:00 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:10 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες
04:40 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
05:10 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)




06:15 The Land Before Time
06:30 Transformers Rescue Bots
07:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
08:15 Tom & Jerry Kids
08:40 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:00 Η Μία Και Εγώ (Mia And Me)
09:30 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:50 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:20 Barbie Η Πριγκίπισσα Των Μαργαριταριών (Barbie The Pearl Princess) - B' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30 Tom & Jerry Show
14:00 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η Τιτανομαχία (Clash Of The Titans)
19:55 Star News
21:00 Jurassic Park 3
22:50 Ο Σημαδεμένος (Scarface)
23:30 Ο Σημαδεμένος (Scarface)
02:15 Κάντο Όπως Οι Άλλες (Bring It On Again)
02:45 Κάντο Όπως Οι Άλλες (Bring It On Again)
04:00 Money Drop (Ε)
04:30 Money Drop (Ε)
05:00 Traction (Ε)
05:30 Traction (Ε)
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
10:00 Πες Μου Ναι (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
12:00 Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
12:30 Όλα στην ταράτσα - 1ος κύκλος
13:00 Ειδήσεις
13:50 60' Ελλάδα, IV (Ε)
14:00 60 λεπτά Ελλάδα
15:40 Κάτι να καίει
15:50 Κάτι Να Καίει
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Στα Ίχνη Του Χαμένου Θησαυρού: Το Βιβλίο Με Τα Μυστικά (National Treasure: Book
00:00 Ο Παραχαράκτης (The Forger)
02:00 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:30 Κόκκινος κύκλος
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:00 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:10 Εικόνες, I (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Happy Traveller (Ε)
07:00 Ενημέρωση
10:00 Η Κόμισσα Της Κέρκυρας
12:00 Happy Traveller (Ε)
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Για Ποιόν Χτυπά Η Κουδούνα
16:15 It's Your Life
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Barracuda
22:00 Barracuda
23:00 Barracuda
00:00 Barracuda
01:15 Deadly Women
02:15 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
03:45 Happy Traveller (Ε)
04:30 It's Your Life (Ε)
05:15 1000 Μίλια Γεύσεις (Ε)
06:00 Ενημερωτική Εκπομπή





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Γεύσεις Και Οίνος
14:00 Η Αγορά Σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Άγγιγμα Ψυχής
19:15 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η αγορά σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Φιλί ζωής
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Φιλί ζωής
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά Από Σπίτι
14:45 E News
15:00 Τα Δικά Σου, Τα Δικά Μου, Τα Δικά Μας (Yours, Mine And Ours)
17:00 E News Στη Νοηματική
17:10 Ένα Ασύλληπτο Κορόϊδο
19:00 Live News Weekend
20:00 Ένας Βλάκας Και Μισός
21:45 Αστυνομική Ιστορία 3 (Police Story 3 Aka Supercop)
23:30 Soul Plane
23:45 Soul Plane
01:20 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:20 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
02:30 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
06:00 Project Runway - 13oς Κύκλος





06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
09:00 Ο ESA-PEKKA SALONEN ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΠΕΛΑ ΜΠΑΡΤΟΚ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
10:30 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
11:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 BORDERS
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΧΑΝΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΑΝΤΕΡΣΕΝ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
02:00 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 LEGO FRIENDS
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 Drake & Josh





09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 Η ΑΠΟΒΑΣΗ ΣΤΗ ΝΟΡΜΑΝΔΙΑ
16:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
16:30 Η Κλάρα και το Μυστικό των Αρκούδων
18:00 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 ΧΟΡΟΣ, ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΒΑΣ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ
22:00 ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ
23:30 ΟΠΕΡΑ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

zak

Οι πρώτοι συλληφθέντες θα περάσουν την πόρτα του Δικαστικού Μεγάρου Ζακύνθου το πρωί της Δευτέρας, ενώ μέχρι την Τετάρτη αναμένεται να έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία των απολογιών για όλους

voutsis

Ο πρόεδρος της Βουλής κατέθεσε στεφάνι στη μνήμη των εκτελεσμένων από τα στρατεύματα κατοχής κατά τον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο στο Μπλόκο της Κοκκινιάς και δήλωσε ότι έχει καθυστερήσει πολύ η διεκδικήση των αποζημιώσεων

2
tah_kne

Η 17χρονη Παλαιστίνια που χαστούκισε Ισραηλινό στρατιώτη και φυλακίστηκε για πολλούς μήνες, παραχώρησε συνέντευξη Τύπου στο Στέκι Πολιτισμού και Νεανικής Δημιουργίας της ΚΝΕ

agrinio_19xroni_arthro

Το αιματηρό περιστατικό σημειώθηκε κατά τη διάρκεια της πορείας στο Αγρίνιο για τα πέντε χρόνια από τη δολοφονία του Παύλου Φύσσα - Η 19χρονη τραυματίστηκε σοβαρά στο πρόσωπο και παραμένει στο νοσοκομείο, με την κατάσταση της υγείας της να παρουσιάζει βελτίωση

14
kosmimatopwleio_omonoia_arthro

Σύμφωνα με πηγές της Αστυνομίας, στο σημείο του κοσμηματοπωλείου της οδού Γλάδστωνος βρέθηκε ένα μαχαίρι, το οποίο αναμένεται να εξεταστεί από τους ειδικούς, προκειμένου να διαπιστωθεί εάν φέρει αποτυπώματα του 33χρονου - Αναζητείται ακόμα ο δεύτερος άνδρας που τον κλώτσησε μαζί με τον κοσμηματοπώλη

19