Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

14:10 Eurosport 1 Γύρος της Γαλλίας (10ο ετάπ) Ποδηλασία

18:00 ΕΡΤ 3 Ελλάδα-Κροατία (Γ) Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πόλο

Οι πρεμιέρες του Netflix


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS
Σεζόν 6



ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΚΡΟΑΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
17:00 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
18:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - A΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 THE AFFAIR (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - A΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
03:45 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
04:40 THE AFFAIR (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙΔΙΟ
07:00 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
10:00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
11:00 ΒΕΓΓΑΛΙΚΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙΔΙΟ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
16:30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΘΗ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ
19:30 ΙΚΑΡΙΑ – Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ 17ης ΙΟΥΛΙΟΥ 1912
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
21:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 ΒΕΓΓΑΛΙΚΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
05:00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
06:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙΔΙΟ



  



06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
17:30 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
18:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε) - 1ος Κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Το Ταίρι Ξέρει
23:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
01:00 True blood
01:30 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
02:15 Λόλα
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:00 True Blood - 4ος Κύκλος
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)






06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:20 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Ένας Μήνας Και Κάτι (Ε)
17:30 Μπαμπά Μην Τρέχεις (Ε)
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Η Ζωή Μας Μια Βόλτα (Ε)
23:20 Η Αίθουσα Του Θρόνου (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
01:00 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:40 Μη Φοβάσαι Τη Φωτιά (Ε)
02:10 Μη Φοβάσαι Τη Φωτιά (Ε)
02:30 Άφρικα (Ε)
02:50 Άφρικα (Ε)
03:00 Παλίρροια
03:10 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
03:20 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:40 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:50 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:00 Έρωτας Και Πάθος (Ε)
04:30 Ξενοδοχείο αμόρε
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:30 Φιλοδοξίες
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)






06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)
06:45 Sylvester And Tweety Mysteries
07:15 Tom & Jerry Kids
07:45 Super Wings
08:45 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:00 Ben And Holly
09:30 Bobby And Bill
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
11:00 The Garfield Show
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 1ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:55 Star News
21:00 NCIS - 14ος Κύκλος
22:00 Ο Άνθρωπος Με Τις Σιδερένιες Γροθιές (The Man With The Iron Fists)
00:00 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -14ος Κύκλος
01:00 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -14ος Κύκλος
01:45 42
02:00 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα Κ14
02:45 Η Ιστορία Της Ζωής Μας (Story Of Us)
04:30 Psych - 4ος Κύκλος
05:00 Psych - 4ος Κύκλος
06:00 Τροχός Της Τύχης








06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Alpha Παντού
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Αν Ήταν Το Βιολί Πουλί
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
21:00 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:40 Αστέρας Ραχούλας (Ε)
00:40 World Party (Ε)
01:50 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα, Νο3
02:50 Κόκκινος κύκλος
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες, IV (Ε)
05:10 Οδός Παραδείσου 7
05:50 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - Β' κύκλος






06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
16:45 Happy Traveller (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
22:15 Σκάσε και κολύμπα
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
00:00 Dark Minds Κ2
01:00 Dark Minds - 2ος Κύκλος
02:00 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
03:00 Hemlock Grove - 1ος κύκλος
04:00 Hemlock Groove - 1oς Κύκλος
04:45 Traction (Ε)
05:00 1000 μίλια γεύσεις
06:00 Σήμερα






06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Όλα Καλά
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)





06:00 Circo (Ε)
07:00 Ξυπνάμε Μαζί
11:00 Splash
14:45 E News
15:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
15:45 Καταιγίδα - 1ος Κύκλος (E)
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Πάμε Για Καφέ
19:00 Live News
20:00 Ένας Κοντός Θα Μας Σώσει
22:00 Η Πολιορκία (The Siege)
00:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
02:00 Απόλυτη Εκδίκηση 4: Άγγελος Θανάτου (True Justice: Angel Of Death)
02:30 Splash (Ε)
03:45 Splash (Ε)
06:00 Circo (Ε)







06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 345
08:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
18:00 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ- ΚΡΟΑΤΙΑ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
20:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
23:00 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
21:00 ΤΟ ΘΕ.Α.Μ.Α. ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ: ΙΑΚΩΒΟΣ ή ΥΠΟΤΑΓΗ ΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΙΟΝΕΣΚΟ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 Η Νίκη της Σαμοθράκης
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kapsoxas_main

Δεν θέλησε να σχολιάσε ο δημοσιογράφος της ΕΡΤ το εμπάργκο της ΝΔ στην κρατική τηλεόραση, που προκλήθηκε επί της ουσίας από τον ίδιο, όταν σχολίασε ότι, ακούγοντας τον Κυριάκο Μητσοτάκη στη ΔΕΘ, ήταν σαν να άκουγε «θεωρητικό του φασισμού»

rubikon0

Σοβαρά ερωτήματα εγείρονται για την ίδια την ΕΛΑΣ μετά την αποκάλυψη ότι ο φρουρός στην πρεσβεία του Ιράν είχε παλιάς τεχνολογίας ασύρματο - Ενημέρωσε  από το κινητό του για την επίθεση του Ρουβίκωνα - Ειδικοί Φρουροί: Δεν φέρουν οι αστυνομικοί ευθύνη για την «επέλαση» των συλλογικοτήτων

2
gavdos_nisos

Η τρίτεκνη δασκάλα που εγκατέλειψε το σχολείο χωρίς να ενημερώσει θα ενταχθεί στον πίνακα αναπληρωτών με προϋπηρεσία, χάρη σε ρύθμιση του Κώστα Γαβρόγλου - Όμως, οι μαθητές του Δημοτικού στη Γαύδο θα μείνουν τουλάχιστον μια εβδομάδα χωρίς μαθήματα 

1