Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

control

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

14:45 Eurosport 1
Shout out Σνούκερ

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD
2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

15:00 ΕΡΤ Sports HD
Λεβαδειακός - Δόξα Δράμας Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

16:00 Eurosport 2
Σειρά PRO Ανδαλουσίας Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence

17:45 Eurosport 2 Σειρά Pro Ποδηλασία

18.00 COSMOTE SPORT 6 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς - Βάσεκ Πόσπισιλ Marseille Open Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Ελλάδα – Βουλγαρία Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2021 Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Όσναμπρικ – Άουε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

20:00 Novasports 3HD
Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ

20:45 Eurosport 1
Shoot out Σνούκερ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD
2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 5HD
Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές EuroLeague Μπάσκετ

21:30 Novasports 2HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μπαρτσελόνα EuroLeague Μπάσκετ

21:45 Novasports 24 HD
Ντέρμπι – Φούλαμ EFL Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD
Μπρέσια – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD
Μετς – Λυών Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD
Βαλένθια - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΑΡΗΣ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
19:20 Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΑΜΑΡΤΗΣΕ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΝΟΤΙΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ (E)
01:10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
02:10 ΕΚΠΟΜΠΗ (E)
04:40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
05:35 ΑΡΗΣ (E)







07:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ (E)
07:30 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
08:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
08:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
09:30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (E)
10:30 ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
11:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ...) (E)
12:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ
13:00 ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ! - Α ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020) (E)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
18:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
19:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
20:00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
21:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 SACRO GRA - DOC ON ΕΡΤ (E)
00:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
02:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
03:30 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ (E)
04:30 ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
05:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)





MEGA

06:00 Κοινωνία Ώρα Μega
09:00 Το Ρετιρέ (Ε)
10:00 Mega Magazino
11:15 Εμείς Και Εμείς (Ε)
12:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:00 Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
13:50 Η Νταντά (Ε)
14:20 Μαρία Η Άσχημη (Ε)
15:10 Μια Στιγμή, Δυο Ζωές (Ε)
15:50 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:30 Νόστιμα Και Απλά
17:00 Δελτίο Νοηματικής
17:10 Καιρός Για Αγρότες
17:20 Live News
19:00 Σαββατογεννημένες (Ε)
20:00 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:30 Forensic Files
00:30 Άλλα Κόλπα (Ε)
02:30 Ίχνη (Ε)
03:00 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
04:00 Φύγαμε (Ε)
05:00 Παράλληλοι Δρόμοι (Ε)
06:00 Η Ώρα Η Καλή (Ε)




  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Το Καφέ Της Χαράς - 4ος Κύκλος
22:45 Best Friend's Fear
23:45 Αρσενικός Ζιγκολό: Ωραίος Και Ευρωπαίος (Deuce Bigalow: European Gigolo)
01:30 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
03:30 Έρωτας (Ε)
05:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)






06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 4ος Κύκλος
23:50 O Tελευταίος Σαμουράι (The Last Samurai)
03:00 Η Άννα Και Ο Βασιλιάς (Αnna And The King)
06:00 Duck Dodgers






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers
07:30 Η Σερίφης Καλι Στην Άγρια Δύση, ΙΙ (Sheriff Callie's Wild West ΙΙ)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:40 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Κρατάς Μυστικό;
22:00 Νήσος
23:50 Φως Στο Τούνελ, VIII
02:30 Αληθινοί Έρωτες, I (Ε)
03:30 Deal, IV (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Divided (Ε)







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
22:00 My Style Rocks - Gala
01:00 After Dark
02:30 Πάθος Για Εκδίκηση (Deadly Vengeance)
04:00 Happy Traveller (Ε)
04:45 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Καλημέρα






06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Suits
23:00 Chicago P.D.
00:00 Mayday
01:00 Castle (Ε)
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 Say Yes To The Dress Atlanta
16:00 Say Yes To The Dress Atlanta
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Η Ωραία Των Αθηνών
18:50 Open News
20:00 Ένας Για Όλους (Ε)
21:00 Η Συμμορία Των Δεκατριών (Ocean's Thirteen)
23:45 Λησταρχίνες (Bandidas)
01:30 Fatsabook






07:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
08:30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (E)
09:00 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (E)
09:30 ΙΛΙΑΔΑ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Η ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 ΙΛΙΑΔΑ (E)
15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ - Η ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Η ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
00:00 ΟΡΚΙΣΜΕΝΗ ΠΑΡΘΕΝΑ
01:30 ΙΛΙΑΔΑ (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Η ΚΥΚΛΟΣ (E)





06:00 Drake & Josh
06:30 Bubble Guppies
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizoomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ράστυ Ρίβετς
10:00 Ο Κόσμος Της Ρόσι
10:30 Σίμερ & Σάιν
11:00 Paw Patrol
11:30 Butterbean's Cafe
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Nickelodeon Classics: Rugrats Catdog
13:30 44 Γάτες
14:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
14:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
15:00 Lego Friends Girls On A Mission
15:30 Winx
16:00 Fan Boy And Chum Chum
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
22:00 The Loud House
22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
23:00 Dragon Ball
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh



  


08:00 (Ε) VITA
09:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα
20:00 (Ε) VITA
21:00 (Ε) BHMAGAZINO
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 Ξένο πρόγραμμα





08:55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
21:00 ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22:00 Ο ΥΠΗΡΕΤΗΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ (E)
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης