Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-kanal

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona
BancSabadell

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona
BancSabadell

15:00 Eurosport 2
Γύρος των Άλπεων
Ποδηλασία

15:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Κύπελλο Ελλάδος

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona
BancSabadell

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λαμία – ΑΕΚ
Κύπελλο Ελλάδος

18:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona
BancSabadell

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Σκαντίτσι – Νοβάρα
Serie A Femminile

20:00 Novasports 4HD
Μαλάτιασπορ – Γαλατασαράι
Κύπελλο Τουρκίας

20:00 Novasports 1HD
Ζάλγκιρις – Φενέρμπαχτσε
EuroLeague

20:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

20:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Σεβίλλη - Ράγιο Βαγιεκάνο
Primera Division

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Εσπανιόλ
Primera Division

21:45 Novasports 3HD
Βίλεμ – Αϊντχόφεν
Eredivisie

22:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε - Ρεάλ Μαδρίτης
Primera Division



ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ
GRASS IS GREENER
20/4/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
Σεζόν 2
22/4/19

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
Σεζόν 2
26/4/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:50 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19:20 ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
22:15 EL GRECO – ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΡΕΚΒΙΕΜ
02:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:00 EL GRECO – ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:45 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ






07:00 SPIRIT (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 ΑΚΡΟΑΣΙΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
08:30 Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΘΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
«Η αποκαθήλωση»
09:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
09:50 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
10:30 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:30 SPIRIT (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ) - 1957
18:30 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΠΑΘΩΝ
23:30 ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΣΤΗ ΛΟΥΡΔΗ
01:15 ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΙΑΝΙΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:05 ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:35 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ
04:30 Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΘΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:00 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ


  


06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Σάρλοτ Η Αραχνούλα (Charlotte's Web)
09:00 Οι Δέκα Εντολές (The 10 Commandments)
13:00 Ant1 News
14:00 Όπως Στον Παράδεισο (Just Like Heaven)
16:00 Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Η Ψεύτρα
19:30 Ant1 News
20:45 Ο Ιησούς Από Τη Ναζαρέτ (Jesus Of Nazareth) - Β' Mέρος
23:00 Η Βίβλος - Β΄ Μέρος
02:00 Επτά Ζωές (Seven Pounds)
04:15 Ηλιοποτισμένη (Ε)
04:30 Ψυχή Μου Μη Λυγίζεις
06:00 Ω, Γλυκύ Μου Έαρ (Ε)




06:00 Το Άσπρο Κοάλα (Outback)
07:30 Super Wings
08:00 Robocar Poli
08:30 Peppa Pig Golden Boots
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie Mariposa: Η Περιπέτεια Μιας Ονειρεμένης Πεταλούδας - Α' Μέρος
12:00 Τομ Και Τζέρι: Ο Χάμενος Δράκος
13:10 Σιδερένιος Γίγαντας (Iron Giant)
15:00 Star News
15:30 Το Ανθρωπάκι
17:20 Μου Λείπεις Ήδη (Miss You Already)
19:50 Star News
21:00 Η Έξοδος: Θεοί Και Βασιλιάδες (Exodus: Gods And Kings)
00:15 Ιωάννα Της Λωραίνης (The Messenger: The Story Of Joan Of Arc)
03:30 Σπάρτακος (Spartacus) - Β' Μέρος
06:00 The Thunderbirds





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Τρεις Κούκλες Κι Εγώ
08:15 60' Ελλάδα, III (Ε)
10:15 Ράτσετ & Κλανκ (Rachet & Clank)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Τρεχάτε Ποδαράκια Μου (Ozzy)
14:50 Κυριακάτικο Ξύπνημα
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)
18:00 Kitchen Lab (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Η Ωραία Του Κουρέα
21:50 Οι Απίθανοι (The Incredibles)
00:00 Ένας Κόσμος
00:50 Η Εξαφάνιση Του Μικρού Τζο (The Way Home)
01:50 Η Τελευταία Παράσταση (Ε)
02:40 Η Τελευταία Παράσταση (Ε)
03:00 Beauty & The Beast, II
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες, IΙ (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20 Εικόνες
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
16:00 Ταξίδι Στο Νησί Της Φαντασίας (Nim's Island)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Ο Πόλεμος Των Πόλεων
21:50 Ιστορίες (Ε)
22:30 Τα Πάθη Του Χριστού (The Passion Of The Christ)
00:30 Τα Πάθη Του Χριστού (The Passion Of The Christ)
01:15 Θλιμμένη Τζάσμιν (Blue Jasmine)
02:45 Βαραββάς (Barabbas)
03:00 Σύμμαχοι (Allied)
05:00 Happy Traveller (Ε)
05:15 Μεγάλοι Έλληνες (Ε)






06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle
18:15 Close To Jesus: Η Ζωή Του Ιούδα
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Eve Οf Destruction - Β' Μέρος
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Close To Jesus: Η Ζωή Του Ιούδα (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)






07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
10:00 My Greece (Ε)
11:00 Οι Πειρατές Του Αιγαίου (Ε)
12:00 Βαραββάς - Α + Β Μέρος
14:00 Open News
14:30 Οι Λέξεις (The Words)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ο Εμποράκος
18:55 Open News
20:00 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
21:00 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
22:00 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
23:00 Νώε (Noah)
01:30 Ο Μπάτλερ (The Butler)
02:00 Τελευταία Έξοδος Ρίτα Χέιγουορθ (The Shawshank Redemption)
03:45 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
04:45 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30






06:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
17:00 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
17:30 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΠΑΘΩΝ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΗ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 Ο BARTABAS ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2017: ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΟΤΣΑΡΤ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
03:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
05:10 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Α’ ΚΥΚΛΟΣ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Butterbean's Cafe
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Rusty Rivets
12:00 44 Γάτες
12:30 Top Wing
13:00 Η Μέρα Της Σάνη
13:30 Lego Friends: Girls On A Mission
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 iCarly
02:40 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:05 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh




09:00 1821 ΚΑΙ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑ. ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΓΝΩΣΗ
15:30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
16:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
17:00 ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
18:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
18:30 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 Ω ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
20:30 "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ"
21:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
22:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
23:00 ΡΑΦΑΗΛ, Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης