Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-sim

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:30
ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

11:20
ΕΡΤ3
Αγώνας Ανοιχτής Θάλασσας (Γ)
5 χλμ

13:30
ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:15
Eurosport 1
Αγώνας Δρόμου
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:40
ΕΡΤ1
Υγρός Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Rogers Cup

18:30
ΕΡΤ1
Υγρός Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:50
ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

20:00
Novasports 2HD
ΠΑΟΚ - Σπαρτάκ Μόσχας
Προκριματικά Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Σέλτικ - ΑΕΚ
Προκριματικά Champions League

22:30
FOX Sports
AZ Diamondbacks - Phil. Phillies
MLB

22:30
Eurosport 2
Ο Γύρος της Γιούτα
2ο ΕΤΑΠ

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT
17/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE
10/8/18

ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
TO ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE
17/8/18


ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION
10/8/18

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
17/8/18

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB
10/8/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΟΛ
BETTER CALL SAUL
Σεζόν 4
7/8/18

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






07:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
15:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018
16:40 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓ
18:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – B’ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ
01:35 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:35 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:35 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - B' ΚΥΚΛΟΣ
04:20 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
05:15 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:40 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ




06:30 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
10:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
13:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
16:30 ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ
18:50 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
21:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
23:00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΑΡΛΕΤΑ & FRIENDS
00:00 THE WIRE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:00 ΕΛΛΑΔΑ, ΕΤΟΣ ΜΗΔΕΝ
02:00 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
02:20 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
02:30 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
03:20 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
03:30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΑΡΛΕΤΑ & FRIENDS
03:40 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
04:30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΑΡΛΕΤΑ & FRIENDS
05:30 ΕΛΛΑΔΑ, ΕΤΟΣ ΜΗΔΕΝ
06:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ 


  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:30 Celebrity Travel
02:30 True Blood - 6ος Κύκλος
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Ένας Μήνας Και Κάτι (Ε)
17:30 Μπαμπά Μην Τρέχεις (Ε)
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 3 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 3ος κύκλος
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D (Ε)
00:50 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:00 Άγρια παιδιά
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:00 Ο μεγάλος θυμός
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)





06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul)
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 1ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Τα Τελευταία 8 Λεπτά (Source Code)
23:45 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -14ος Κύκλος
00:00 Υδάτινος Κόσμος (Waterworld)
01:30 Κωδικό Όνομα: Νίνα (Point Of No Return)
02:45 Grimm - 1ος Κύκλος
03:45 Κατασκήνωση Για Κλάματα (Mr Troop Mom)
04:30 Psych - 4ος Κύκλος
05:15 Psych - 4ος Κύκλος
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul)





06:10 Οδός Παραδείσου 7
06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 Alpha Παντού
11:00 360°, V (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ο Περίεργος Και Ο Πρώτος Ματάκιας
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
23:30 World Party, I (Ε)
00:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
01:30 Ξέχασέ Με (Ε)
02:30 Ψηλός, Λιγνός Και Ψεύταρος
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, V (Ε)
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Ενημέρωση
10:00 Online
12:00 Magazino
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
16:30 Happy Traveller (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can (Ε)
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
01:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
02:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
04:15 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Ενημέρωση





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)



06:00 Circo (E)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Splash
13:30 Project Runway - 12oς Κύκλος
14:30 E News
14:50 Φτωχαδάκια Και Λεφτάδες
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ο Απίθανος
19:00 Live News
20:00 Το Τεμπελόσκυλο
22:00 Ο Συνήγορος (The Councelor)
00:45 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
00:50 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:50 Project Runway - 12oς Κύκλος
02:40 Splash (Ε)
02:45 Project Runway - 12oς Κύκλος
03:45 Splash (Ε)
06:00 Circo (E)





06:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 357
08:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
10:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
11:00 IN THE CLOUDS
11:20 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ 5 χλμ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
20:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
23:00 ΧΑΜΑΙΛΕΩΝ
00:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΓΡΟWEEK




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 YO KAI WATCH
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH



09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Μαθήματα Ιστορίας Τέχνης, Νίκος Ζίας
10:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
12:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 LEPTIS MAGNA MΕΓΑΛΗ ΛΕΠΤΙΣ
14:30 ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
15:30 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
16:00 Η ΖΩΗ ΤΩΝ ΘΗΛΑΣΤΙΚΩΝ
17:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
18:00 Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΓΚΡΑΝΤ
19:00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΑΧΟΥΤ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
22:00 ΗΣΥΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΟΙ ΧΑΡΑΥΓΕΣ
00:00 ΒΟΥΛΗ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ


ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

4529995

Τις έρευνες έχει αναλάβει το Τμήμα Εκβιαστών - Αυτόπτες έκαναν λόγο για άτομο που άφησε ένα αντικείμενο στην  είσοδο του κτηρίου - «Σαρώνουν»  το υλικό των καμερών οι Αρχές - Από την έκρηξη προκλήθηκαν ζημιές