Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-sim

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:30
ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

11:20
ΕΡΤ3
Αγώνας Ανοιχτής Θάλασσας (Γ)
5 χλμ

13:30
ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:15
Eurosport 1
Αγώνας Δρόμου
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:40
ΕΡΤ1
Υγρός Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Rogers Cup

18:30
ΕΡΤ1
Υγρός Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:50
ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

20:00
Novasports 2HD
ΠΑΟΚ - Σπαρτάκ Μόσχας
Προκριματικά Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Σέλτικ - ΑΕΚ
Προκριματικά Champions League

22:30
FOX Sports
AZ Diamondbacks - Phil. Phillies
MLB

22:30
Eurosport 2
Ο Γύρος της Γιούτα
2ο ΕΤΑΠ

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT
17/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE
10/8/18

ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
TO ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE
17/8/18


ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION
10/8/18

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
17/8/18

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB
10/8/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΟΛ
BETTER CALL SAUL
Σεζόν 4
7/8/18

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






07:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
15:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018
16:40 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓ
18:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – B’ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ
01:35 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:35 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:35 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - B' ΚΥΚΛΟΣ
04:20 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
05:15 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:40 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ




06:30 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
10:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
13:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
16:30 ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ
18:50 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
21:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
23:00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΑΡΛΕΤΑ & FRIENDS
00:00 THE WIRE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:00 ΕΛΛΑΔΑ, ΕΤΟΣ ΜΗΔΕΝ
02:00 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
02:20 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
02:30 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
03:20 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
03:30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΑΡΛΕΤΑ & FRIENDS
03:40 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
04:30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΑΡΛΕΤΑ & FRIENDS
05:30 ΕΛΛΑΔΑ, ΕΤΟΣ ΜΗΔΕΝ
06:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ 


  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:30 Celebrity Travel
02:30 True Blood - 6ος Κύκλος
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Ένας Μήνας Και Κάτι (Ε)
17:30 Μπαμπά Μην Τρέχεις (Ε)
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 3 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 3ος κύκλος
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D (Ε)
00:50 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:00 Άγρια παιδιά
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:00 Ο μεγάλος θυμός
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)





06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul)
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 1ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Τα Τελευταία 8 Λεπτά (Source Code)
23:45 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -14ος Κύκλος
00:00 Υδάτινος Κόσμος (Waterworld)
01:30 Κωδικό Όνομα: Νίνα (Point Of No Return)
02:45 Grimm - 1ος Κύκλος
03:45 Κατασκήνωση Για Κλάματα (Mr Troop Mom)
04:30 Psych - 4ος Κύκλος
05:15 Psych - 4ος Κύκλος
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul)





06:10 Οδός Παραδείσου 7
06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 Alpha Παντού
11:00 360°, V (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ο Περίεργος Και Ο Πρώτος Ματάκιας
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
23:30 World Party, I (Ε)
00:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
01:30 Ξέχασέ Με (Ε)
02:30 Ψηλός, Λιγνός Και Ψεύταρος
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, V (Ε)
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Ενημέρωση
10:00 Online
12:00 Magazino
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
16:30 Happy Traveller (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can (Ε)
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
01:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
02:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
04:15 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Ενημέρωση





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)



06:00 Circo (E)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Splash
13:30 Project Runway - 12oς Κύκλος
14:30 E News
14:50 Φτωχαδάκια Και Λεφτάδες
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ο Απίθανος
19:00 Live News
20:00 Το Τεμπελόσκυλο
22:00 Ο Συνήγορος (The Councelor)
00:45 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
00:50 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:50 Project Runway - 12oς Κύκλος
02:40 Splash (Ε)
02:45 Project Runway - 12oς Κύκλος
03:45 Splash (Ε)
06:00 Circo (E)





06:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 357
08:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
10:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
11:00 IN THE CLOUDS
11:20 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ 5 χλμ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
20:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
23:00 ΧΑΜΑΙΛΕΩΝ
00:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΓΡΟWEEK




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 YO KAI WATCH
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH



09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Μαθήματα Ιστορίας Τέχνης, Νίκος Ζίας
10:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
12:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 LEPTIS MAGNA MΕΓΑΛΗ ΛΕΠΤΙΣ
14:30 ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
15:30 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
16:00 Η ΖΩΗ ΤΩΝ ΘΗΛΑΣΤΙΚΩΝ
17:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
18:00 Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΓΚΡΑΝΤ
19:00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΑΧΟΥΤ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
22:00 ΗΣΥΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΟΙ ΧΑΡΑΥΓΕΣ
00:00 ΒΟΥΛΗ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ


ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

carbattery

Τους τελευταίους μήνες έχουν αυξηθεί οι καταγγελίες για κλοπές μπαταριών, σε σταθμευμένα οχήματα. Είναι η νέα μόδα των διαρρηκτών, αφού η ζήτηση για οικονομική-μεταχειρισμένη μπαταρία έχει αυξηθεί πολύ.

food_arthro

Την τελευταία οκταετία, σύμφωνα με το ΙΕΛΚΑ, οι Έλληνες τρώνε κατά 10% περισσότερα όσπρια για πρόσληψη πρωτεϊνών, ενώ μείωσαν το μοσχάρι κατά 24% και το αρνί-κατσίκι κατά 25% - Αύξηση κατανάλωσης σε ζυμαρικά και ρύζι κατά 14% και 8% αντίστοιχα για πρόσληψη υδατανθράκων - Μείωση σε φρούτα και λαχανικά κατά 23% και 20%

4
arxaiaarxaia

Εκτός από τα 14,97 γραμμάρια ακατέργαστης κάνναβης και τους 172 σπόρους κάνναβης που βρέθηκαν στο γκαράζ του σπιτιού του δράστη, οι αστυνομικοί ανακάλυψαν κρυμμένα και 24 αρχαία αντικείμενα που πιθανότατα προέρχονται από την Βυζαντινή περίοδο