Με ένα συγκινητικό βίντεο η Ελληνική Αστυνομία αποχαιρετάει το 2023 και αναμένει το 2024.
Το βίντεο είναι αφιερωμένο σε όλους τους καθημερινούς ήρωες που φροντίζουν για την ασφάλειά μας και την ευημερία στις πόλεις και τις επαρχίες. Το βίντεο αυτό είναι για όσους αστυνομικούς έφυγαν από τη ζωή αλλά και σε εκείνους που δίνουν μάχη.
«Με την σκέψη μας σε εκείνους που έφυγαν και σε αυτούς που δίνουν μάχη για να μείνουν κοντά μας. Ευχόμαστε το 2024 να φέρει ειρήνη, αγάπη και ασφάλεια σε όλους. Χρόνια πολλά!», εύχονται οι ένστολοι της ΕΛ.ΑΣ.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.