Ο δήμαρχος Λειψών έβγαλε τραγούδι για το νησί - Δείτε βίντεο
«Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι με κάποιον τρόπο θα μετέτρεπα σε μία δημιουργία τα συναισθήματά μου για δύο πράγματα που λατρεύω πάρα πολύ, τον τόπο μου και το τραγούδι»
Ο δήμαρχος Λειψών, Φώτης Μάγγος, σε συνεργασία με τον ράπερ «Μιχαλάρα» έβγαλε τραγούδι για το νησί με τίτλο «έλα μαζί μου στους Λειψούς».
Σε ανάρτησή του ο κ. Μάγγος τονίζει: «Ποτέ δε φανταζόμουν πως μια τυχαία συνάντηση με το γνωστό ράπερ "Μιχαλάρα" σε παραλία του νησιού, κάποιο καλοκαίρι, θα γινόταν αφορμή για συνεργασία με την μουσική εταιρεία "Heaven". Πολύ περισσότερο δεν μπορούσα να φανταστώ ότι με κάποιον τρόπο θα μετέτρεπα σε μία δημιουργία τα συναισθήματά μου για δύο πράγματα που λατρεύω πάρα πολύ, τον τόπο μου και το τραγούδι».
Δείτε βίντεο:
«Όλοι μας ό,τι κάναμε γι' αυτό το τραγούδι το κάναμε με πολλή αγάπη, απ' τον πρώτο έως τον τελευταίο... θα το διαπιστώσετε κι εσείς» υπογραμμίζει σε άλλη ανάρτησή του ο δήμαρχος του νησιού.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.