Η μοίρα του επεφύλασσε ένα τραγικό παιχνίδι καθώς ελάχιστα μέτρα από το σημείο που ο 20χρονος άφησε την τελευταία του πνοή είχε χάσει τη ζωή του ο μεγαλύτερος αδελφός του.
Το 2020, ο Γιάννης είχε ανασυρθεί νεκρός από το ΙΧ αυτοκίνητο που οδηγούσε στον ίδιο δρόμο βυθίζοντας στο πένθος την οικογένειά του.
Δείτε την ανάρτηση του Σπύρου για τον θάνατο του αδερφού του:
«Άντρακι μου, από εδώ και πέρα θα είμαι και Γιάννης και Σπύρος..Καλό παράδεισο αδερφέ μου,αιώνια η μνήμη σου».
Κλείσιμο
Τρία χρόνια μετά, ο 20χρονος έχασε και τη μητέρα του η οποία κατέληξε σε ηλικία μόλις 50 ετών έχοντας νοσήσει βαριά από κορωνοϊό.
Τραγική φιγούρα ο πατέρας του 20χρονου ο οποίος σήμερα το πρωί είδε νεκρό το παλικάρι του και την οικογένειά του να ξεκληρίζεται.
Ο 20χρονος ήταν ποδοσφαιριστής στον Άρη Βοχαϊκού
Όπως λέει ο θείος του 20χρονου στο protothema.gr, το σπίτι του 55χρονου έκλεισε μέσα σε 3 χρόνια...
«Το 2020 σκοτώθηκε ο αδελφός του με το αμάξι αυτός, μόνος του, στο Περιγιάλι. Το 2023 έχασαν τη μάνα τους, την Μαρία, από κορωνοϊό. Μέσα σε τρία χρόνια έκλεισε το σπίτι τους.
Τα 2/3 της ημέρας τα περνούσε στο νεκροταφείο ο πατέρας. Φαντάζεστε σε τι κατάσταση είναι τώρα», περιγράφει ο θείος του αδικοχαμένου Σπύρου.
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο 20χρονος είχε βγει βόλτα μαζί με ένα φίλο του σε παραλιακό μαγαζί της περιοχής και λίγο μετά τις 5 τα ξημερώματα ανέβηκαν στη μηχανή για να επιστρέψουν στο Βέλο.
Στο ύψος του Περγιαλίου, ο φίλος του, ο οποίος οδηγούσε τη μοτοσυκλέτα, γλίστρησε και έχασε τον έλεγχο με αποτέλεσμα τα δύο παιδιά να πέσουν με μεγάλη ταχύτητα στο οδόστρωμα.
Ο οδηγός σώθηκε με μερικές εκδορές αλλά ο 20χρονος τραυματίστηκε θανάσιμα.
Ολοι στο Βέλο κάνουν λόγο για ένα αξιαγάπητο παιδί που είχε πάθος με τον αθλητισμό και το ποδόσφαιρο. Ήταν, μάλιστα, αθλητής της ομάδας του Άρη Βοχαϊκού, η οποία τον αποχαιρέτησε με ενα συγκινητικό μήνυμα στη σελίδα της στο Facebook.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.