Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

08:00
ΕΡΤ Sports HD
Ελλάδα (Γ) - ΗΠΑ (Γ)
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γκουανγκζού

12:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Hamburg European Open

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Hamburg European Open

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Hamburg European Open

16:50
Eurosport 1
Βουδαπέστη
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Hamburg European Open

20:00
Novasports 1HD
Αγιαξ - Παναθηναϊκός
Φιλικό

21:00
FOX Sports
Μπλάκπουλ
World Matchplay Darts


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΕΡΝΑΜΕ ΖΑΧΑΡΗ
SUGAR RUSH
Σεζόν 2
26/7/19

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ
WORKIN' MOMS
Σεζόν 2
25/7/19

ΑΛΛΗ ΖΩΗ
ANOTHER LIFE
25/7/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΤΙΤΑΝΑ
01:10 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ
02:10 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
03:05 ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΤΙΤΑΝΑ
04:05 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
06:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ




06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
11:00 JUST MARRIED
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΚΑΡΔΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
20:00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΦΕΥΓΩ - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
00:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:15 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 JUST MARRIED
03:00 MASSA FRESCA
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:45 The Night Shift - 2ος Κύκλος
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)




06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
16:35 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 Batman V Superman: Η Αυγή Της Δικαιοσύνης (Batman V Superman: Dawn Of Justice)
00:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
02:15 Scorpion King 3: Μάχη Για Τη Λύτρωση (Scorpion King 3: Battle For Redemption)
04:30 Hostages
06:00 Beyblade Burst





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Kitchen Lab (Ε)
15:00 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, II (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey's Anatomy, IX
00:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:00 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 ONline
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Άλφι (Alfie)
00:00 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος
01:00 Deadly Women
02:00 Το Κυνήγι Του Κόκκινου Οκτώβρη (The Hunt For Red October)
04:15 Η Κόρη Μου (Ε)
05:15 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 Βarney's Version
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)





06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
07:00 Ώρα Ελλάδος Καλοκαίρι
10:00 Καλοκαίρι #Not
13:00 Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
14:00 Open News
14:50 Για Την Παρέα (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Δέκα Μέρες Στο Παρίσι
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS - 7ος Κύκλος
22:00 The Matrix Revolution
00:45 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:45 NCIS - 7ος Κύκλος
03:45 Καλοκαίρι #Νot (Ε)
06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι




06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
07:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
10:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
11:00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ
11:30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
12:00 ALLERT3
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
14:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
14:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
20:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΜΙΑ ΛΑΜΠΡΗ ΙΔΕΑ
00:30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
01:00 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ
02:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
03:00 ALLERT3
04:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
05:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης