Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας 

«Η ΧΑΜΕΝΗ ΠΟΛΗ ΤΟΥ Ζ» (Πρεμιέρα)
Novacinema1HD, 22:00
Αρχές του 20ου αιώνα. Ο Βρετανός εξερευνητής Πέρσι Φόσετ οργανώνει μια αποστολή στον Αμαζόνιο, πιστεύοντας ότι βρίσκεται κοντά στην ανακάλυψη μιας πόλης που ο ίδιος αποκαλεί ‘Χαμένη πόλη του Ζ’. (Αληθινή ιστορία, Τσάρλι Χάναμ, Ρόμπερτ Πάτινσον)

“BE COOL”
ALPHA, 23.50
Ο Τσίλι Πάλμερ είναι ένας κινηματογραφικός παραγωγός που απογοητευμένος από τον χώρο του θεάματος, αποφασίζει να δοκιμαστεί στον χώρο της μουσικής βιομηχανίας. Δεν θα αργήσει να βρει την ευκαιρία, όταν ένας γνωστός του μουσικός παραγωγός πέσει θύμα δολοφονίας. Τότε ο Τσίλι σπεύδει να σταθεί στο πλάι της χήρας του, προκειμένου να τη βοηθήσει να διευθύνει την επιχείρηση. Δεν έχει υπολογίσει όμως κάποιους ήδη ανοιχτούς λογαριασμούς που υπάρχουν με κάποιους γκάνγκστερ, τη ρώσικη μαφία, αλλά και έναν ανερχόμενο –όσο και απρόβλεπτο- τραγουδιστή… Τζον Τραβόλτα, Ούμα Θέρμαν, Βινς Βον, Αντρέ Μπέντζαμιν, Στίβεν Τάιλερ, Χάρβεϊ Καϊτέλ, Ντουέιν Τζόνσον

“ΓΥΡΙΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ”
ANT1, 21.10
O Μπραντ είναι ένας φιλήσυχος οικογενειάρχης, παντρεμένος με δύο παιδιά. Μόνο που τα παιδιά δεν είναι δικά του. Εκείνος είναι ο πατριός που προσπαθεί να γίνει αποδεκτός από τα παιδιά ως πατέρας. Όταν ο Ντάστι, ο μηχανόβιος υπερ-κουλ βιολογικός τους πατέρας που όλοι τον λατρεύουν, έρχεται για επίσκεψη στην πόλη, οι δύο μπαμπάδες μπαίνουν σε μία διαδικασία αθέμιτου ανταγωνισμού, προκειμένου να αποδείξουν ποιος είναι τελικά ο μπαμπάς. Γουίλ Φέρελ, Μαρκ Γουόλμπεργκ, Λίντα Καρντελίνι

Οι αθλητικές μεταδόσεις

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
ΠΑΟΚ - Πανιώνιος
Κύπελλο Ελλάδος - Ημιτελικά

20:00
Novasports 3HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Χίμκι
Turkish Airlines EuroLeague - Playoffs

21:15
Novasports 1HD
Παναθηναϊκός - Ρεάλ Μαδρίτης
Turkish Airlines EuroLeague - Playoffs

21:45
Novasports 2HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν - Μπάγερν Μονάχου
Κύπελλο Γερμανίας

05:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
NBA Playoffs


Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Χαμένοι στο Διάστημα: Σεζόν 1 Lost in Space
Παγιδευμένη σε μεγάλη απόσταση από τον προορισμό της, η οικογένεια Ρόμπινσον μάχεται για να επιζήσει. Δραματική σειρά βασισμένη στην κλασική σειρά της δεκαετίας του 1960.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Όταν Έρθει η Κυριακή (Come Sunday)
Ο διεθνούς φήμης ιερέας Κάρλτον Πίρσον διακυβεύει τα πάντα αμφισβητώντας το εκκλησιαστικό δόγμα και λανσάρει μια μοντέρνα αίρεση. Βασισμένο σε πραγματικά γεγονότα.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Στο Τραπέζι του Σεφ: Γλυκά (Chef's Table: Pastry)
Σε αυτήν τη σεζόν, το γλυκό βγαίνει πρώτο. Τέσσερις ξακουστοί ζαχαροπλάστες σερβίρουν απολαυστικές λιχουδιές, τολμηρές νέες γεύσεις και ιστορίες επιμονής και θριάμβου.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Το Μαγικό Σχολικό στο Δρόμο Ξανά: Σεζόν 2 (1The Magic School Bus Rides Again)
Το Μαγικό Σχολικό δεν πτοείται με τίποτα προκειμένου να φτάσει με την κυρία Φριζλ και την τάξη όχι μόνο στο μακαρονόβουνο, αλλά και στο κέντρο του ήλιου.

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ NETFLIX

Ο Φλας: Σεζόν 4 The Flash
Ένας ειδικός εγκληματολόγος ξυπνάει από κώμα με απίστευτες νέες δυνάμεις και έρχεται αντιμέτωπος με δυνάμεις που απειλούν την πόλη σε μια σειρά δράσης με υπερήρωες.

Σούπεργκερλ: Σεζόν 3 (17/4/2018) Supergirl
Για να αποτρέψει την καταστροφή η Κάρα Ντάνβερς αποκαλύπτει την πραγματική της ταυτότητα: είναι η ξαδέλφη του Σούπερμαν, η Σούπεργκερλ και προστάτιδα της Νάσιοναλ Σίτι.




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
19:30 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ κ. ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ ΣΤΟ 13ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
00:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
01:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:50 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
03:50 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ






06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:30 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:00 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:00 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
11:00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14:30 ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΞΕΡΟΥΝ Ν’ ΑΓΑΠΟΥΝ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
19:00 THE SEVENTIES
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡAIΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:30 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:30 GOAL - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
05:00 ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ





06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Ταμάμ (Ε) - 1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Ξένη Ταινία
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:45 Fazilet
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15 Σοφία ορθή
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)




07:20 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:00 Το Σόι Μας (Ε)
08:30 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
09:20 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
09:30 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
10:10 Όταν Ο Χάρης Χώρισε Τη Μαίρη (Ε)
10:20 Όταν Ο Χάρης Χώρισε Τη Μαίρη (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
16:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
16:30 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
21:10 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
22:40 4 (Ε)
23:30 Λόγω Τιμής (Ε)
00:20 Δικαίωση (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:40 Επιφάνεια (Ε)
01:50 Επιφάνεια (Ε)
02:30 Προδοσία (Ε)
02:40 Προδοσία (Ε)
03:20 Επαφή (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές
04:10 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα στο δεξί
05:50 Βέρα στο δεξί





06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2
22:30 Επιχείρηση: Μαύρη Θάλασσα (Black Sea)
01:00 MasterChef 2 (Ε)
01:15 MasterChef 2 (Ε)
02:30 Η Ομορφιά Του Εγκλήματος (Head Over Heels)
03:15 Η Μούσα -The Muse
04:15 Third Watch Κ3
05:30 Elif Κ1





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών, IV
07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Be Cool
00:50 Beauty And The Beast
02:00 Beauty And The Beast
02:45 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:00 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
04:00 Deal, II (E)
04:30 Deal
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20 Σφηνάκια
05:45 Θα σε Δω στο Πλοίο Κ2





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Ιστορίες
01:30 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα






06:00 Τρικυμία (Ε)
07:00 Επιθυμίες (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Μπρούσκο (Ε)
15:45 Κάρμα (Ε)
16:00 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με 12 Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
00:00 Τρικυμία
01:00 Επιθυμίες
02:00 Ζευγάρια (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)
06:00 Τρικυμία





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Circo
20:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:00 Κλεφτρόνι Και Τζέντλεμαν
22:50 Μπερδέματα Στο Μπρόντγουεϊ (She's Funny That Way)
00:50 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:45 Circo (Ε)
02:00 Circo (Ε)
02:45 Έλα να αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
03:00 Κλεφτρόνι Και Τζέντλεμαν
04:30 Διλήμματα (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
19:30 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ κ. ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ ΣΤΟ 13ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
00:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
01:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:50 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
03:50 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ALLERT3
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΤΟ GOOGLE ΚΑΙ Ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
23:00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
01:00 ΤΟ GOOGLE ΚΑΙ Ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ






06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
12:30 COOL FACTOR
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 WINX
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΛΑΟΥ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ


ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

paidia_kipros_new_mesa

Οι τελευταίες πληροφορίες αναφέρουν ότι η απαγωγή των δύο  11χρονων αγοριών στο Δημοτικό Σχολείο Καμάρες δεν ήταν στοχευμένη – Εντείνονται οι ανησυχίες ότι πρόκειται για επικίνδυνο δράστη

kostopoulos_zak

«Ο δράστης ήταν σε επιθετικό αμόκ» λέει ο 55χρονος που συνελήφθη για την επίθεση στον Ζακ Κωστόπουλο – Υποστηρίζει ότι η οικογένειά του βρίσκεται σε κίνδυνο μετά την τροπή που έχει πάρει η υπόθεση

4
ar_1

Η κοπέλα μαχαιρώθηκε από τον αδελφό της φίλης της μπροστά στις μικρές ανιψιές του - H 25χρονη νοσηλεύεται στη ΜΕΘ με τις προσευχές όλων να τη συνοδεύουν για τα επόμενα κρίσιμα 24ωρα στα οποία θα φανεί η αντίδραση του οργανισμού της

2