Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tvnew-sim

Οι ταινίες και οι αθλητικές μεταδόσεις που προτείνουμε - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας

ΤΑΙΝΙΕΣ

ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΟΣ
COLORED EDITION A’ΠΡΟΒΟΛΗ
ANT1 22:15

Κινηματογραφική μεταφορά της ομώνυμης θεατρικής κωμωδίας των Νίκου Τσιφόρου και Πολύβιου Βασιλειάδη, παραγωγής 1960. Ο Γρηγόρης, ένας τυπικός και τίμιος υπάλληλος σε μια μεγάλη βιομηχανία, θα ανακαλύψει τις παρανομίες του Γενικού Διευθυντή. Όμως η κόρη του εργοδότη του θα φροντίσει με τον δικό της τρόπο να κερδίσει τη σιωπή του, παριστάνοντας ότι είναι ερωτευμένη μαζί του. Ο Γρηγόρης, αφελής όπως είναι, θα πιστέψει ότι η κοπέλα τον αγαπά αληθινά γιατί εκτιμά τον ακέραιο χαρακτήρα του. Αυτά, μέχρι τη στιγμή που από ένα μοιραίο λάθος της, θα καταλάβει την πραγματικότητα. Και τότε το «κοροϊδάκι της δεσποινίδος» θα αλλάξει πρόσωπο... Τζένη Καρέζη, Ντίνος Ηλιόπουλος, Σταύρος Ξενίδης, Διονύσης Παπαγιαννόπουλος, Ρίκα Διαλυνά, Τζόλυ Γαρμπή.

The Durrells Κ3
COSMOTE CINEMA 4, 02:45

Η Λουίζα και ο Λάρι ταξιδεύουν στη Βρετανία για την κηδεία της θείας Ερμιόνης. Στο μεταξύ, στην Κέρκυρα τα πράγματα δεν κυλούν ομαλά παρά τις προσπάθειες της υπόλοιπης οικογένειας. Κίλι Χοζ, Αλέξης Γεωργούλης, Γιώργος Καραμίχος.


A.D. THE BIBLE CONTINUES
Δραματική μίνι-σειρά αμερικανικής παραγωγής 2015
ALPHA, 02.45

Καθώς ο Καϊάφας και ο Πόντιος Πιλάτος προσπαθούν αποκρύψουν το γεγονός της Ανάστασης του Ιησού, ο Πέτρος θα μπει φυλακή λόγω της θαυματουργικής του βοήθειας προς έναν ζητιάνο. Την ίδια στιγμή, οι μαθητές του Ιησού εγκαταλείπουν τη Γαλιλαία, ενόψει της Πεντηκοστής, αφού τα πλήθη και μαζί με αυτούς ο Ηρώδης, αρχίζουν να κατακλύζουν την πόλη…
Παρά την απαλλαγή του Πέτρου και του Ιωάννη από τις κατηγορίες που τους αποδόθηκαν για την θεραπεία του παράλυτου ζητιάνου, ο κίνδυνος που διατρέχουν όλοι οι μαθητές του Ιησού εξακολουθεί να είναι μεγάλος. Σύντομα, μετά την απόπειρα δολοφονίας του, ο Πόντιος Πιλάτος θα εξαπολύσει ένα άγριο κυνηγητό εναντίον όλων, κάνοντας τη ζωή των πάντων ακόμα πιο δύσκολη… Ηθοποιοί: Χουάν Πάμπλο Ντι Πάτσε, Άνταμ Λέβι, Τσίπο Τσανγκ, Μπάμπου Σίσεϊ, Ρομπ Έβανς, Πολ Γουίλμσαρστ, κ.α.


Αθλητικές μεταδόσεις

18:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός - Άρης
Stoiximan.gr Basket League

19:30
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης - Πλατανιάς
Super League Σουρωτή

04:20
COSMOTE SPORT 7 HD
NCAA
Τελικός


Οι πρεμιέρες της εβδομάδας στο Netflix

Πρωτότυπες σειρές
Τροία: Η Πτώση μιας Πόλης: Σεζόν 1 (6/4/2018) Troy: Fall of a City
Αυτή η επική ιστορία πάθους, εκδίκησης και ίντριγκας καταγράφει τα γεγονότα του Τρωικού Πολέμου και τον έρωτα του Πάρη και της Ελένης.

Η Τέλεια Ληστεία: Μέρος 2 (6/4/2018) La casa de papel (Money Heist)
Η αστυνομία είναι σχεδόν βέβαιη ποιος είναι ο Καθηγητής, ο οποίος αδυνατεί να μιλήσει με το Νομισματοκοπείο, γεγονός που οδηγεί σε ανταρσία και στη σύλληψη ενός ληστή.

Ο Επόμενος Καλεσμένος μου δεν Χρειάζεται Συστάσεις με τον Ντέιβιντ Λέτερμαν: Jay-Z (6/4/2018) My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: JAY-Z  Ο Jay-Z παραδίδει μαθήματα hip-hop και δικαιοσύνης στον Ντέιβ, ο οποίος, στη συνέχεια, κάνει “έφοδο” στο στούντιο του παραγωγού Ρικ Ρούμπιν στο Μαλιμπού.

Πρωτότυπες ταινίες 
6 Μπαλόνια (6/4/2018) 6 Balloons
Μέσα σε μία νύχτα, μια γυναίκα γυρίζει με το αυτοκίνητο όλο το Λος Άντζελες, αναζητώντας κέντρο αποτοξίνωσης για τον αδερφό της. Μαζί τους έχουν την κόρη του.

Πρωτότυπες παιδικές σειρές
Αρχηγός από Κούνια: Ο Αρχιμπόμπιρας Επιστρέφει: Σεζόν 1 (6/4/2018) The Boss Baby: Back in Business
Με λίγη βοήθεια από τον αδερφό του και έναν συνεργό, τον Τιμ, ο Αρχιμπόμπιρας προσπαθεί να συνδυάσει αρμονικά την οικογενειακή ζωή με τη δουλειά στους Μπόμπιρες ΑΕ.

Εβδομαδιαία επεισόδια
Ο Επιζών της Επόμενης Μέρας: Σεζόν 2 (5/4/2018) Designated Survivor
Με τη συνωμοσία να μπαίνει σε πιο επικίνδυνα μονοπάτια, ένας δυναμικός δικηγόρος γίνεται μέλος της ομάδας του προέδρου Κέρκμαν, ενώ η Γουέλς συμμαχεί με έναν κατάσκοπο.

Ash vs. Evil Dead: Σεζόν 3 (2/4/2018)
30 χρόνια μετά, ο Ας Γουίλιαμς, κορυφαίος κυνηγός δαιμόνων, επιστρέφει και τα βάζει με μια νέα ορδή από deadite. Μπορεί να έχασε ένα χέρι, αλλά έχει ακόμα το χάρισμα.

Οι Θρύλοι Του Αύριο: Σεζόν 3 (3/4/2018) DC's Legends of Tomorrow
Ένας μυστηριώδης “Χρονοκράτορας” από το μέλλον ενώνει μια απίθανη ομάδα υπερηρώων και κακοποιών για να σώσουν τον κόσμο από έναν πανίσχυρο κακό.

Τα Χρονικά των Κυνηγών Σκιών: Θανάσιμα Εργαλεία: Σεζόν 3 (4/4/2018) Shadowhunters: The Mortal Instruments
Η ζωή της έφηβης Κλέρι Φρέι ανατρέπεται όταν μαθαίνει ότι ανήκει σε μια φυλή ανθρώπων που κυνηγούν δαίμονες και έχουν στις φλέβες τους αίμα αγγέλων.



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:
 





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 SURVIVING EXODUS (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:30 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:20 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 SELFIE
07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:30 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:00 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
10:00 ΑΚΡΑΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ: ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΩΝ ΑΝΟΙΧΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
11:00 ΜΑΝΤΩ ΜΑΥΡΟΓΕΝΟΥΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ, Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙ
13:30 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
14:30 ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 ΑΣ ΜΕ ΚΡΙΝΟΥΝ ΟΙ ΕΝΟΡΚΟΙ
18:00 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
19:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΥΜΦΙΟΥ
21:00 DEADLINE (DOC ON EΡΤ)
22:20 ΙΚΑΡΟΣ μικροΦΙΛΜ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 THE WIRE - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΜΑΝΤΩ ΜΑΥΡΟΓΕΝΟΥΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ, Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
05:00 ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
06:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ






06:15 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Ταμάμ (Ε) -1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Hell's Kitchen
22:15 Το Κοροϊδάκι Της Δεσποινίδος
00:00 Still Standing (Ε)
01:30 Fazilet
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Δεσποινίς Μαργαρίτα (Ε)
05:15 Σοφία ορθή
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)





07:20 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:00 Το Σόι Μας (Ε)
08:30 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:50 Με τα παντελόνια κάτω
09:20 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
09:50 Με δυο μαμάδες
10:10 Μπουκιά Και Συγχώριο (Ε)
10:20 Μπουκιά και συχώριο
11:30 Τα μυστικά της Εδέμ
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:15 Τα μυστικά της Εδέμ
13:00 Κλεμμένα όνειρα
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:50 Κλεμμένα όνειρα
14:30 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
16:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
20:00 Η νταντά
20:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
21:20 Ζήτημα Τιμής (A Few Good Men)
23:30 Θρύλοι Του Πάθους (Legends Of The Fall)
01:00 Ultraviolet
01:15 Μια Θέση Στην Καρδιά (Places In The Heart)
01:40 Το Τέλος Μιας Σχέσης (The End Of The Affair)
02:30 Παλίρροια (Ε)
03:10 Παλίρροια (Ε)
03:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:50 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:00 Στην κόψη του ξυραφιού
04:40 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:10 Φιλοδοξίες
05:50 Βέρα στο δεξί






06:15 Traction (Ε)
07:00 Elif - 1ος Κύκλος (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα - 3ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2
22:45 Ο Κυνηγημένος (Expatriate)
01:00 MasterChef 2 (Ε)
01:45 Η Ζωή Μετά (Hereafter)
02:15 Money Drop
02:45 Η Ιστορία Της Ζωής Μας (Story Of Us)
03:30 Μαρία, η Μητέρα του Ιησού
04:15 Δώρο Εξ' Ουρανού (Foster)
04:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Third Watch Κ3
06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)








06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙ (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
00:50 Beauty And The Beast
01:50 Beauty and the Beast - Κύκλος 1
02:45 A.D. The Bible Continues
03:40 A.D. The Bible Continues - κύκλος 1
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Η Τελευταία Παράσταση - (Τηλεταινία), (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:45    Θα σε Δω στο Πλοίο Κ2









06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Ιστορίες (Ε)
01:30 Η Δίκη Στον ΣΚΑΪ
03:15 Τhe Event
03:45 Τhe Event
04:15 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα









06:30 Close Up (Ε)
07:30 Close Up
08:30 Όλα Καλά (Ε)
10:00 Η Αγορά Σήμερα
12:00 Lady Tabares
13:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου (Ε)
14:00 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
19:00 Κλεμμένη Ζωή
20:00 Όλα Καλά
21:20 Celebrity Legacies (Ε)
22:00 Derby
23:00 Mayday (Ε)
00:00 Vice (Ε)
00:30 Φυγόκεντρος
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Mayday (Ε)
02:30 Celebrity Legacies
03:00 Celebrity Legacies (Ε)
03:30 Close Up
04:30 Φυγόκεντρος (Ε)
05:30 Close Up





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω…
12:30 E News
12:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Circo
20:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:00 Ο Καβαλάρης Των Fm Stereo
22:50 Ένα Ολόγραμμα Για Τον Βασιλιά (A Hologram For The King)
01:00 Criminal Minds
02:00 Circo (Ε)
03:00 Ο Γλυκοψεύτης (Μήτσος Ο Ρεζίλης)
04:15 Criminal Minds
04:45 Criminal Minds
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 SURVIVING EXODUS (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:30 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:20 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







Ι
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
Eπεισόδιο 17
07:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
08:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΑΓΡΟWEEK
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 PRESS-ING
23:00 VOLUME
00:00 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ
00:30 ΑΓΡΟWEEK
01:00 PRESS-ING
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
Κωμική σειρά
07:30 THE NEW TELETUBIES
08:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:00 LEGO FRIENDS
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 PAW PATROL
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 WINX
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 TOON MARTY
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΣΥΝΕΔΡΙΟ: ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
17:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
18:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
18:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
20:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
21:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
21:30 Η ΕΛΛΗ ΛΑΜΠΕΤΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
22:00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ (3)

ψγ

Τα κανάλια της ΕΡΤ θα τα είχα βγάλει από τον αποκωδικοποιητή αλλά τα αφήνω για να μπορώ να ξερνάω με τις αηδίες που βάζουν.

ψγ

Το καθεστώς έκλεισε και φίμωσε το κανάλι ΑΡΤ στην επαρχία για να μην υπάρχει ενημέρωση και να κάνουν ανενόχλητοι την προπαγάνδα τους από τα καθεστωτικά κανάλια. Ελληνικέ λαέ καλή λευτεριά που πολύ αμφιβάλω.

καθαρματα πολιτικοι μας καταστρεψατε

αναρωτιεμαι ποιος χαμενος φουκαρας βλεπει ακομα τηλεοραση......

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

main_kalaitzidis

Νέα ανάρτηση στο Facebook από το ηγετικό στέλεχος της αναρχικής ομάδας, Γιώργο Καλαϊτζίδη - Υπερασπίζεται και πάλι τον φρουρό στην πρεσβεία του  Ιράν, που έμεινε άπραγος μπροστά στην επίθεση μελών του Ρουβίκωνα

lamia

Για βιασμό τον κατηγορεί ένα ακόμη θύμα του - Πήρε προθεσμία και θα απολογηθεί την Παρασκευή ο εθνοφύλακας - Αφέθηκε ελεύθερη η 24χρονη φίλη του - Εικόνες από την προσαγωγή τους στα δικαστήρια

1
kapsoxas_main

Δεν θέλησε να σχολιάσε ο δημοσιογράφος της ΕΡΤ το εμπάργκο της ΝΔ στην κρατική τηλεόραση, που προκλήθηκε επί της ουσίας από τον ίδιο, όταν σχολίασε ότι, ακούγοντας τον Κυριάκο Μητσοτάκη στη ΔΕΘ, ήταν σαν να άκουγε «θεωρητικό του φασισμού»

3