Ανήσυχη εφηβεία: Όλα όσα προβληματίζουν τους σημερινούς νέους και τους γονείς τους
Ποιοι είναι οι κύριοι λόγοι για τους οποίους γονείς και έφηβοι καλούν στη Γραμμή 11525 του Μαζί για το Παιδί; Η κυρία Ελένη Κουτσοπούλου, Ψυχολόγος και υπεύθυνη της Γραμμής απαντά
Νίκη Ψάλτη
Τι προβληματίζει τους νέους σήμερα; Ποιες είναι οι ανησυχίες των γονιών; Πόσο δύσκολη είναι αυτή η σχέση;
Απαντήσεις σε αυτά τα ερωτήματα δίνει η κυρία Ελένη Κουτσοπούλου, Ψυχολόγος-Ψυχοθεραπεύτρια από το Μαζί για το Παιδί, μια Ένωση μη-κερδοσκοπικών σωματείων και ιδρυμάτων, που εργάζονται, από το 1996, για την ευημερία παιδιών, νέων και οικογενειών που αντιμετωπίζουν τη φτώχεια, την αναπηρία, την κακοποίηση και την αρρώστια.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.