Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tvne1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

15:00
Eurosport 2
Σνούκερ: Masters Λονδίνο
Σνούκερ

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ολυμπιακός-Μπουγιουκσεχίρ
CEV Champions League βόλεϊ

19:00
Novasports 2HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπάγερν Μονάχου
EuroLeague

20:45
Eurosport 1
Σνούκερ: Masters Λονδίνο
Σνούκερ

21:00
Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Χίμκι
EuroLeague

21:05
Novasports 3HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπαρτσελόνα
EuroLeague

22:00
Novasports 2HD
Γκραν Κανάρια - Φενερμπαχτσέ
EuroLeague

22:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Washington Wizards-New York Knicks
NBA Regular Season


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΓΚΡΕΪΣ ΚΑΙ ΦΡAΝΚΙ
GRACE AND FRANKIE
Σεζόν 5
18/01/19

Η ΑΧΤYΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ 4B
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT 4B
25/01/19

Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΓΗΣ
BLACK EARTH RISING
25/01/19

ΤΟ ΒΑΣIΛΕΙΟ
KINGDOM
25/01/19

ΠOΖΑ
POSE
31/01/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΟΝΤΑ
CLOSE
18/01/19

ΙΩ
IO
18/01/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

THE TED BUNDY TAPES
CONVERSATIONS WITH A KILLER: THE TED BUNDY TAPES
24/01/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΑΡ ΤΡΕΚ: ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΙ
STAR TREK: DISCOVERY
Σεζόν 2
Από 18/01/19 και κάθε Παρασκεύη

HYGGE ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

AMERICAN CRIME STORY
AMERICAN CRIME STORY: THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE
18/01/19

LIFE
LIFE
31/01/19

SERENITY
SERENITY
26/01/19

Ο ΣΚΟΤ ΠΙΛΓΚΡΙΜ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ 7 ΠΡΩΗΝ
SCOTT PILGRIM VS. THE WORLD
18/01/19

FAMILY GUY
FAMILY GUY
Σεζόν 12 - 16
18/01/19


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:15 SPORTIFY
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 JAMAICA INN
00:30 MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (B' KΥΚΛΟΣ)
01:20 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:20 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:20 JAMAICA INN
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ





06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
09:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ...)
10:00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ
11:30 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
00:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:45 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:45 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ
04:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ

  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
23:45 The 2Night Show - 3ος Κύκλος
02:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:00 Μη Μου Λες Αντίο (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 2ος Κύκλος
22:00 Blackhat
00:45 Ο Πεζοναύτης (The Marine)
02:30 Person Of Interest - 4ος Κύκλος
04:15 Christine - 3ος Κύκλος
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα,VI (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Grey's Anatomy, XIV
00:50 Αναρχία (Anarchy)
02:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, XΙ (Keeping Up With The Kardashians, XΙ)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Όσο Έχω Εσένα
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Power Of Love
00:30 Deadly Women
01:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
02:30 My Style Rocks (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
17:00 Chicago Fire (Ε)
18:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope
20:00 Suits (Ε)
21:00 Suits
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 The Blacklist (Ε)
23:00 The Blacklist
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)




07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος (Ε)
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Ποιος Ρωτάει;
17:45 Open News Στη Νοηματική
18:00 Top Story
19:00 Open News
20:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
21:00 Πίσω Μου Σε Έχω Σατανά
23:00 Ου Φονεύσεις
00:00 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:00 Για Την Παρέα (Ε)
03:30 The Double
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30





06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
«ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ»
09:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
20:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ: 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
00:00 ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
01:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
Παιδική σειρά
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
Παιδική σειρά
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ICARLY
23:30 ICARLY
00:00 ICARLY
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 DRAKE AND JOSH
01:50 TRUE JACKSON
02:15 TRUE JACKSON
02:40 TRUE JACKSON
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:55 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:20 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:45 SUPAH NINJAS
05:10 SUPAH NINJAS
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH



09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

aposirsi

Σχεδόν το 15% του συνόλου των κυκλοφορούντων αυτοκινήτων που ανέρχονται σε 5,1 εκατ. μονάδες έχουν Άδεια Κυκλοφορίας πριν το 1992! Δηλαδή είναι αυτοκίνητα που εκπέμπουν… δηλητήριο στην ατμόσφαιρα.

mmm

Ακινητοποιημένα λεωφορεία και τρόλεϊ  - Τι θα ισχύσει για μετρό και τραμ - Δεμένα τα πλοία στα λιμάνια - Και τα δικαστήρια κλειστά, «λουκέτο» και στις τράπεζες - Διαβάστε ποιοι απεργούν αναλυτικά, αντιδρώντας στο αναπτυξιακό νομοσχέδιο

pas

Την επιχείρηση συνέδραμαν αστυνομικοί της Ο.Π.Κ.Ε., της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Πειραιά και του Τμήματος Τροχαίας Πειραιά, συνεπικουρούμενοι από προσωπικό της Δημοτικής Αστυνομίας Πειραιά καθώς και οχήματα της Διεύθυνσης Καθαριότητας του Δήμου