PROTOTHEMA

People

Επιλογή Κατηγορίας

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε στο Instagram

Η 15χρονη κόρη του Ewan McGregor «ξεσπά» κατά του μπαμπά της για τον χωρισμό με την Eλληνίδα μάνα της

«Οι φωτογραφίες με πληγώνουν» λέει στο συναισθηματικά φορτισμένο τραγούδι που έγραψε και ανέβασε online

Με ένα συναισθηματικά φορτισμένο τραγούδι ξέσπασε κατά του μπαμπά της, ο οποίος εγκατέλειψε πρόσφατα την Ελληνίδα σύζυγό του για τα «μάτια» μιας νεαρής γυναίκας, η κόρη του Ewan McGregor.


Σύμφωνα με τη Sun, η Esther McGregor έγραψε ένα τραγούδι για το τραύμα του χωρισμού των γονιών της, στο οποίο έκανε ιδιαίτερη αναφορά στις φωτογραφίες με το φιλί του μπαμπά της με τη νέα του ερωμένη, οι οποίες είχαν δημοσιευτεί την ημέρα των γενεθλίων της.

Ο πρωταγωνιστής του Trainspotting και του Star Wars ανακοίνωσε πρόσφατα τον χωρισμό του από την 51χρονη Eve Mavrakis.






Μάλιστα στην τελετή απονομής των Χρυσών Σφαιρών, όταν ο McGregor παρέλαβε το βραβείο για τον ρόλο του στο Fargo ευχαριστώντας τόσο την πρώην γυναίκα του όσο και την νυν φιλενάδα του,  Mary Elizabeth Winstead, σε μία κίνηση που... συζητήθηκε πολύ.

Στο τραγούδι που ερμήνευσε στο Instagram, η 15χρονη αναφέρει χαρακτηριστικά «Δεν ξέρω πώς να σε συγχωρήσω. Δεν ξέρω αν μπορώ. Με κατέστρεψες».

Επίσης κάνει λόγο για «σκ..τά που διάβασε online» για φωτογραφίες που την πληγώνουν και τραγουδά ειρωνικά «Χρόνια μου πολλά, έτσι;», αναφερόμενη στο «δώρο» των προκλητικών φωτογραφιών που είδε σκανδαλοθηρικά περιοδικά ανήμερα των γενεθλίων της.



Δείτε βίντεο: "Ξέσπασμα" κατά του μπαμπά της,
Ewan McGregor, για το διαζύγιο από την Ελληνίδα μάνα της


Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε όλη την έκτακτη επικαιρότητα πρώτοι!
Ακολουθήστε μας στα

ΕΣΥτης20/01/201801:24

Ρε παιδιά παντρεύτηκα στα 40 έκανα το τρίτο μου παιδί στα 50 η γυναίκα μου είναι 12 χρόνια μικρότερή μου και δεν έχω και πολλά λεφτά; Πως χωράω στις θεωρίες σας;

Απάντηση
...20/01/201812:59

Ζήλια?Ποιες ζηλεύουν γυναίκα που είναι(λέμε τώρα)παντρεμένη με αφραγκο 50αρη?Οποια γυναίκα δεν έχει επιλογές και εναλλακτικές σε τετοιους καταληγει

Απάντηση
???20/01/201814:39

Πως έκανες 3 παιδιά αφού δεν έχεις λεφτά?Για να τα βγάλεις πέρα με 3 παιδιά πρέπει να έχεις λεφτά δε αρκεί να τα βγάζεις περα ίσα ίσα και να σκέφτεσαι και 4 παιδί!Και για να μπορείς να συντηρεις 4 παιδιά σημαίνει πως έχεις λεφτά!Άφραγκο στα 40 δε σε κοιτάει καμία!Μόνο τα λεφτά μετράνε στους ανδρες σε αυτή την ηλικια!

Απάντηση
diomidis20/01/201813:39

Αν εισαι 28 οπως η γυναικα του απο πανω και παντρευτεις εναν αντρα 40 οπως ο απο πανω, αλλα ευλογημενο γαμο απο τον Θεο στην εκκλησια , και κανεις 3 παιδια, και ισως και τεταρτο και ο αντρας σου ειναι κουβαλητης και σε αγαπαει θα σε ζηλευουν ολες 10 χρονια μετα, οταν ο αντρας σου ειναι 50 και εσυ 38? Καταλαβες τωρα?

Απάντηση
Σε κάλυψα20/01/201812:18

Το οτι υπάρχουν και απελπισμενες που δεν έχουν επιλογές?ή γεροντολαγνες?Για να είσαι εσύ η επιλογή της φαντάσου πως ήταν οι υπόλοιπες!Καταλαβαίνει λοιπόν κανείς τα κυβικά της γυναίκας σου!Οι καλές δεν καταλήγουν με αφραγκους και γέρους η δεν συμβιβαζονται

Απάντηση
Σε κάλυψαν 20/01/201811:43

Ότι υπάρχουν και απελπισμενες ίσως που βολευονται με ότι περισσεύει?

Απάντηση
Γυναίκα 19/01/201822:16

Ο παππού περνάει κρίση μέσης ηλικίας.Το περνάνε πολλοί στα 40+που θέλουν μανιωδώς να νιωσουν ότι αξίζουν ακόμα σαν άντρες επειδή αντιληφθηκαν ότι γερνανε

Απάντηση
χαχαχα19/01/201823:53

Μα το ότι έχει τη γκόμενα που θέλει, σημαίνει ότι αξίζει. Πως να αποδείξει ότι αξίζει, αφού το έχει αποδείξει ήδη παίρνοντας αυτό που θέλει? Δηλαδή τι άλλο να κάνει για να αποδείξει ότι αξίζει από το να πηδήξει ομορφότερη γυναίκα? Και 80 χρονών να είσαι, αν πηδήξεις 20χρονη έχεις φτάσει κορυφή, έχεις ότι και ο δισεκατομμυριούχος! χαχαχα Τα έχετε παίξει οι γυναίκες, προσπαθείτε να προβάλετε ότι ισχύει για τις γυναίκες στους άντρες, αλλά δε γίνετε αυτό γιατί δεν είμαστε το ίδιο. Περαστικά.

Απάντηση
Η αλήθεια 20/01/201800:00

Έχει τη γκομενα που θέλει χάρη στα λεφτά.Αν δεν ειχε λεφτά δε θα την είχε!Δεν αξίζει ο ίδιος αλλά τα λεφτα του!Ένας 40ρης δε μετραει σαν άντρας,μετραει σαν τσέπη μονο!Μπορεί να εχε γυναίκες αλλά μόνο χάρη στα λεφτά του!Είναι το μόνο που μπορεί να έχει παραπάνω από έναν 20αρη!Αν τα έχανε θα έχανε αυτομάτως τη γυναικα! Γιατί είναι ο μόνος λόγος που κάθεται μαζί του!Ερωτικά όμως δε παύει να ελκεται από νέους υγιείς άνδρες!Άντρας στα 40 μόνο για τα λεφτά υπάρχει στα μάτια των γυναικων.Κανενας 40αργά χωρίς λεφτά δεν έχει γκομενα

Απάντηση
χαχαχα λογική γκόμενας20/01/201800:08

προτιμά να βγάλει όλες τις γυναίκες π......ς, παρά να αποδεχθεί την αξία της στο χρόνο.

Απάντηση