Γιώτα Νέγκα: Πού θα τραγουδά από τις αρχές του νέου χρόνου η ερμηνεύτρια
Θα παρουσιάσει ένα πρόγραμμα με επιτυχίες από τη δισκογραφία της αλλά και μεγάλα τραγούδια λαϊκών συνθετών
Μια από της ωραιότερες σύγχρονες φωνές του λαϊκού τραγουδιού, ηΓιώτα Νέγκα, κλείνει ραντεβού με το κοινό Θέατρο Άλσος όπου θα παρουσιάζει, από τις 5 Ιανουαρίου και κάθε Παρασκευή από 5 Ιανουαρίου σε μια μουσική παράσταση-κατάθεση ψυχής, μέσα από τραγούδια τόσο της προσωπικής της δισκογραφίας όσο και κορυφαίων ερμηνευτών και δημιουργών.
Δωρική και δυναμική, με μια αυθεντική «μαγκιά» αλλά και τρυφερότητα στον τρόπο που εκφέρει τον λόγο της, η αγαπημένη τραγουδίστρια συναντιέται με τους θρύλους του λαϊκού μας τραγουδιού και, μέσα από τις υψηλής αισθητικής ερμηνείες της, στήνει με μεράκι μια βραδιά γεμάτη νοσταλγία αλλά και αληθινό κέφι. Το εύρος της φωνής της, ο ηλεκτρισμός που δημιουργεί στον χώρο σε συνδυασμό με το χαμόγελο, την ευθύτητα και την αβίαστη ερμηνεία της θα μιλήσουν κατευθείαν στην καρδιά μας σε ένα πρόγραμμα με αξεπέραστα τραγούδια.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.