Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι ταινίες που προτείνουμε - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας


BATMAN V SUPERMAN: Η ΑΥΓΗ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
STAR, 22.00

Με το φόβο ότι οι ενέργειες ενός σούπερ ήρωα, που φέρεται ως θεός, μένουν ανεξέλεγκτες, ο τρομερός και πανίσχυρος ήρωας-τιμωρός της Gotham City αναλαμβάνει να αντιμετωπίσει τον σύγχρονο σωτήρα της Metropolis, ενώ ο κόσμος προσπαθεί να ανακαλύψει το είδος του ήρωα, που χρειάζεται πραγματικά. Ενώ λοιπόν οι Μπάτμαν και Σούπερμαν βρίσκονται σε πόλεμο μεταξύ τους, μια νέα απειλή γρήγορα ανακύπτει, θέτοντας την ανθρωπότητα στο μεγαλύτερο κίνδυνο, που έχει γνωρίσει ποτέ… Μπεν Άφλεκ, Χένρι Κάβιλ, Έιμι Άνταμς, Τζέσι Άιζενμπεργκ

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΟΝΤΟΚ
Novacinema1HD, 22:00

Στη διάρκεια ενός ταξιδιού στη Νέα Υόρκη για την προώθηση του νέου του βιβλίου, ένας συγγραφέας συναντά τη γυναίκα που είχε ερωτευτεί παράφορα χρόνια πριν. Αντεξε, άραγε, η αγάπη τους στο χρόνο; (Ρομαντική ταινία, Στέλαν Σκάρσγκορντ, Νίνα Χος)

«We Are the Best!»
ERT2, 21:00

Η Μπόμπο, η Κλάρα και η Χέντβιγκ, είναι τρεις δεκατριάχρονες επαναστάτριες στη Στοκχόλμη της δεκαετίας του ’80, οι οποίες παρά τις διαφορές τους βρίσκουν το κοινό τους στοιχείο στη μουσική. Έτσι, αποφασίζουν να δημιουργήσουν μια μπάντα χωρίς να έχουν μουσικά όργανα, θέλοντας να αποδείξουν ότι η πανκ μουσική δεν έχει πεθάνει και ότι εκείνες είναι «οι καλύτερες», σε μια προσπάθεια ανεξαρτητοποίησης από τους μεγάλους και το σχολείο.
Βασισμένη σε κόμικ της Κόκο Μούντισον, συζύγου του σκηνοθέτη, η ταινία αποτελεί μία ιστορία ενηλικίωσης, φιλίας και εφηβικής υπαρξιακής αναζήτησης, με φόντο τη Στοκχόλμη των 80ς και πολλή μουσική!



Οι αθλητικές μεταδόσεις

Wests Tigers - Panthers
NRL 12:50

COSMOTE SPORT 6
ATP Masters, Internazionali BNL d'Italia
Τένις 13:00

EUROSPORT
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία 14:15

ΕΡΤ2
Υδραϊκός - Ολυμπιακός
Πόλο Ανδρών 15:30

FOX SPORTS
Premier League
Σκοποβολή 21:00

COSMOTE SPORT 1
Βόλφσμπουργκ - Χόλσταϊν Κίελ (Μπαράζ)
Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 8
Τρέντο - Αβελίνο
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21:45

Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΡΤΙΟ
CARGO
18/5/18

ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ​
CATCHING FEELINGS
18/5/18

ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 5 Φινάλε
19/5/18

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 2 Φινάλε
17/5/18

O ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR
21/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
19:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 FOCUS
00:30 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ ’60- 1968
01:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
03:10 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΖΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 REINVENTING FORESTS
10:00 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
16:45 ΤΥΦΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 WE ARE THE BEST! - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
04:15 ΚΟΥΒΑ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
05:00 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ





06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall
22:30 Ο Μαγικός Καθρέφτης
00:45 Celebrity Travel
01:00 Vice Specials - 6ος κύκλος
01:45 Fazilet
02:00 Fazilet
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)




06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:40 Αέρινες Σιωπές (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Μονάχους Μονάχους (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:15 Η ώρα η καλή
17:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
18:00 Ελληνική Σειρά (Ε)
18:40 Singles (Ε)
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:00 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
22:50 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Λόγω Τιμής (Ε)
23:30 Λόγω Τιμής (Ε)
00:10 Δικαίωση (Ε)
00:20 Δικαίωση (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:30 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
01:40 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
01:50 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:30 Ένοχη Αγάπη (Ε)
03:10 Επαφή
03:20 Κούκλες (Ε)
04:00 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Batman V Superman: Η Αυγή Της Δικαιοσύνης
00:15 Pandorum
02:00 Το Σώμα (The Host)
02:30 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Psych - 3ος Κύκλος





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Αυτοψία
00:00 Αυτοψία
01:45 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IΙI
02:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IΙI
02:45 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:15 Deal, II (E)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:30 Σφηνάκια (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Dark Minds - 3ος Κύκλος
01:30 Dracula - 1ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα





06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Είναι στιγμές





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:50 Style Rules
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
20:00 Σχολή Για Σωφερίνες
21:40 Με Το Ζόρι Μαζί (serious Moonlight)
23:30 Criminal Minds
00:30 Οff Camera
00:50 Circo
01:30 Circo
01:50 Criminal Minds
02:30 Criminal Minds (Ε)
02:50 Circo (Ε)
03:30 Ο Κώτσος Στην ΕΟΚ
03:50 Άριστη Γεύση (Ε)
04:30 Anamesa (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





06:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ
23:45 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

astynomia1

Μαζί με το σύντροφό του γέμιζαν με κάνναβη τα μαγαζιά της Γλυφάδας - Από τις έρευνες κατασχέθηκαν 67 δενδρύλλια κάνναβης, 1.424 γραμμάρια ακατέργαστη κάνναβη, σπόροι κάνναβης και μεταλλικοί τρίφτες - Συνελήφθη και ο 54χρονος σύντροφος του

mesa_09

Μια ομάδα 7-8 κουκουλοφόρων, που επέβαιναν σε αυτοκίνητο, έσπασαν με αυτό την πρόσοψη κοσμηματοπωλείου - Στη συνέχεια μπήκαν και σε μίνι μάρκετ και απείλησαν με μαχαίρι τον υπάλληλο

dikastirio

Η Ένωση Εισαγγελέων Ελλάδος κάλεσε την κυβέρνηση να σταματήσει να χρησιμοποιεί την Δικαιοσύνη ως πεδίο κομματικής αντιπαράθεσης – Αφορμή της παρέμβασης είναι οι εμπρηστικές δηλώσεις του Παύλου Πολάκη που ζήτησε να «μπει και κανένας φυλακή»