Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programma

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας


«Ο Μαύρος Πύργος»
Novacinema1HD, 22:00

Η πολυαναμενόμενη μεταφορά στον κινηματογράφο του οκτάτομου best seller του Στίβεν Κινγκ, κάνει πρεμιέρα σε Α' τηλεοπτική προβολή.
Με έναν απρόσμενο σύμμαχο, ο Ρόλαντ, ο τελευταίος Πιστολέρο, προσπαθεί να διατηρήσει την ισορροπία του σύμπαντος αποτρέποντας την κατάρρευση του Μαύρου Πύργου από τον μοχθηρό Μαυροντυμένο άνδρα. Η ταινία έχει πάρει στοιχεία από όλο το έργο του συγγραφέα και χρειάστηκε δέκα χρόνια για να γυριστεί, ενώ ξεπέρασε σε εισπράξεις εισιτηρίων τα 113 εκατομμύρια δολάρια παγκοσμίως. Το πρωταγωνιστικό καστ αποτελείται από τους ταλαντούχους Μάθιου Μακ Κόναχι, Ίντρις Έλμπα, Τομ Τέιλορ και Κλόντια Κιμ, ενώ τη σκηνοθεσία υπογράφει ο Νικολάι Αρσέλ.


THOR 2: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ALPHA, 21.00

Ο Θορ καλείται να σώσει τη Γη και τους Εννέα Κόσμους από έναν εχθρό, που τον καλύπτει ένα αρχαίο πέπλο μυστηρίου, παλαιότερο και από τους αιώνες. Όταν αρχίσει να κάνει αισθητή την απειλητική παρουσία της μια φυλή με αρχηγό τον εκδικητικό Μάλεκιθ, που έχει σκοπό να σπείρει παντού το χάος, ο Θορ καλείται να μπει στο πιο επικίνδυνο μέχρι τώρα προσωπικό μονοπάτι του. Άλλωστε, ούτε ο θεός Όντιν, ούτε ο Άσγκαρντ θα μπορούσαν να βοηθήσουν. Σε αυτό το μονοπάτι, όμως, θα επανασυνδεθεί με την Τζέιν Φόστερ, αλλά και με μια απρόβλεπτη διάσταση των γεγονότων, που δεν θα μπορούσε ποτέ να φανταστεί… Με γυρίσματα στην Ισλανδία και το Λονδίνο, η όγδοη ταινία από το σύμπαν της Marvel, πιάνει το νήμα της ιστορίας από εκεί που το άφησε ο πρώτος Thor και στη συνέχεια οι Avengers, για να κατακτήσει με τη σειρά του το κοινό για άλλη μια φορά, αλλά και το διεθνές box-office. Κρις Χέμσγουορθ, Νάταλι Πόρτμαν, Τομ Χίντλστον, Άντονι Χόπκινς, Ίντρις Έλμπα, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Ρενέ Ρούσο, Κρίστοφερ Έκλεστον


COWBOYS & ALIENS
ANT1, 23.00

1875, Νέο Μεξικό. Ένας ξένος με απώλεια μνήμης βρίσκεται ξαφνικά στη σκληρή, έρημη πόλη της Άφεσης. Το μόνο στοιχείο αναφορικά με το παρελθόν του είναι ένα μυστηριώδες περικάρπιο που φορά. Σύντομα ανακαλύπτει πως η πόλη στην οποία βρέθηκε είναι ιδιαίτερη: οι κάτοικοι της Άφεσης δεν υποδέχονται με χαρά τους ξένους, ενώ κανείς δεν κινείται στους δρόμους της, αν δεν το διατάξει πρώτα ο σκληροτράχηλος Συνταγματάρχης Ντόλαρχαϊντ. Όταν η απομονωμένη αυτή πόλη, δεχτεί την επίθεση εισβολέων από τον ουρανό, με αγνώστου προέλευσης τέρατα να απειλούν τους κατοίκους, ο ξένος που απέρριψαν… θα αποδειχτεί η μόνη ελπίδα για τη σωτηρία τους. Παίζουν: Χάρισον Φορντ, Ντάνιελ Κρεγκ, Ολίβια Γουάιλντ, Σαμ Ρόκγουελ, Νόα Ρίνγκερ, Πολ Ντάνο


Αθλητικές μεταδόσεις


09:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Κίνα
Αγώνας


13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ - Αλαβές
La Liga

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπασκόνια - Τενερίφη
Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Φιορεντίνα - Σπαλ
Serie A

14:00 Novasports 5HD
Γουλβς - Μπέρμιγχαμ
Championship


14:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ίνγκολσταντ - Νυρεμβέργη
Bundesliga 2


15:00 Novasports 2HD
ΑΕΛ - Παναιτωλικός
Super League Σουρωτή

15:30 Novasports 4HD
Φέγενορντ - Ουτρέχτη
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ - Άρσεναλ
Premier League

16:00 Novasports 5HD
ΑΪΚ - Τζουργκάρντεν
Πρωτάθλημα Σουηδίας


16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπολόνια - Βερόνα
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μίλαν - Νάπολι
SerieA


16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε - Ντόρτμουντ
Bundesliga


17:00 ΕΡΤ3
Δόξα Δράμας - ΟΦΗ
Football League


17:00 ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League


17:15 Novasports 2HD
Παναθηναϊκός - Ατρόμητος
Super League Σουρωτή


17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λεβάντε
La Liga


17:15 Novasports 3HD
Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Σουρωτή


17:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν - Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας


18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρομ
Premier League


19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μόντενα - Τσιβιτανόβα
SuperLega - Ημιτελικά

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ - Λειψία
Bundesliga

19:00 ΕΡΤ1
Προμηθέας - Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Γιουβέντους - Σαμπντόρια
Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε - Εσπανιόλ
La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ουνικάχα - Μπαρτσελόνα
Liga Endesa


19:30 Novasports 1HD
Πλατανιάς - ΑΕΚ
Super League Σουρωτή


20:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπενφίκα - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Bristol Food City 500

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Λάτσιο - Ρόμα
Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Χιούστον, τελικός


22:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπελενένσες - Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας


22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς - Ιντιάνα Πέισερς
NBA Playoffs



Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Χαμένοι στο Διάστημα: Σεζόν 1  Lost in Space
Παγιδευμένη σε μεγάλη απόσταση από τον προορισμό της, η οικογένεια Ρόμπινσον μάχεται για να επιζήσει. Δραματική σειρά βασισμένη στην κλασική σειρά της δεκαετίας του 1960.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Όταν Έρθει η Κυριακή  (Come Sunday)
Ο διεθνούς φήμης ιερέας Κάρλτον Πίρσον διακυβεύει τα πάντα αμφισβητώντας το εκκλησιαστικό δόγμα και λανσάρει μια μοντέρνα αίρεση. Βασισμένο σε πραγματικά γεγονότα.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Στο Τραπέζι του Σεφ: Γλυκά (Chef's Table: Pastry)
Σε αυτήν τη σεζόν, το γλυκό βγαίνει πρώτο. Τέσσερις ξακουστοί ζαχαροπλάστες σερβίρουν απολαυστικές λιχουδιές, τολμηρές νέες γεύσεις και ιστορίες επιμονής και θριάμβου.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Το Μαγικό Σχολικό στο Δρόμο Ξανά: Σεζόν 2 (1The Magic School Bus Rides Again) 
Το Μαγικό Σχολικό δεν πτοείται με τίποτα προκειμένου να φτάσει με την κυρία Φριζλ και την τάξη όχι μόνο στο μακαρονόβουνο, αλλά και στο κέντρο του ήλιου.

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ NETFLIX

Ο Φλας: Σεζόν 4 The Flash
Ένας ειδικός εγκληματολόγος ξυπνάει από κώμα με απίστευτες νέες δυνάμεις και έρχεται αντιμέτωπος με δυνάμεις που απειλούν την πόλη σε μια σειρά δράσης με υπερήρωες.

Σούπεργκερλ: Σεζόν 3 (17/4/2018) Supergirl
Για να αποτρέψει την καταστροφή η Κάρα Ντάνβερς αποκαλύπτει την πραγματική της ταυτότητα: είναι η ξαδέλφη του Σούπερμαν, η Σούπεργκερλ και προστάτιδα της Νάσιοναλ Σίτι.


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
17:00 ΠΑΟΚ – ΛΑΥΡΙΟ (BASKET LEAGUE)
19:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ (BASKET LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00:30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:20 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:20 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
02:50 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ






06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
07:00 PAJANIMALS
07:30 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑΓΗΣ κας ΦΩΦΗΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ, ΣΤΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑΓΗΣ
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
13:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 AUTO MOTO EΡΤ
15:00 FORMULA 1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΙΝΑΣ 2018
16:10 FORMULA 1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΙΝΑΣ 2018
18:15 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
18:30 LA SENORA
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ - ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
01:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:20 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
03:20 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
04:20 LA SENORA
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)






06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ας Πρόσεχες (Ε)
08:00 Τύχη Βουνό (Ε)
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Celebrity Travel (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Ονειροπαγίδα - 1ος Κύκλος (Ε)
14:45 Βίβα Ρένα
16:45 Κρίμα Το Μπόι Σου
18:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
19:00 Still Standing (Ε)
20:00 Ant1 News
21:00 Hell's Kitchen
23:00 Cowboys & Aliens
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:30 Λόλα (Ε)
01:45 Fazilet
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15 Σοφία Ορθή (Ε)





07:00 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
08:30 Η Ελίζα Και Οι Άλλοι (Ε)
09:20 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:10 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:00 Κλινική Περίπτωση (Ε)
12:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
14:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
15:10 Ευτυχισμένοι μαζί
15:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δύο Ξένοι (Ε)
18:10 Δυο ξένοι
19:00 Μάλιστα, Σεφ! (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:50 Safe sex
00:20 Δικαίωση (Ε)
00:40 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
01:10 Bellas TV (Ε)
01:50 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:00 Μίλα μου Βρώμικα
02:40 Φεύγα (Ε)
02:50 Φεύγα
03:20 Επαφή (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
03:40 Οι Χρηματιστές
04:10 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:20 Στην κόψη του ξυραφιού
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες
05:10 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί




06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο - 5ος Κύκλος
10:50 Miraculous Lady Bug
11:10 DC Super Hero Girls - 2ος Κύκλος
11:20 Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας - Β Μέρος
12:00 Η Μία και Εγώ - 3ος Κύκλος
12:30 Wabbit
12:40 Scooby Doo! Wrestlemania Mystery
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 6ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 11ος Κύκλος
16:55 The Big Bang Theory Κ11
17:20 The Big Bang Theory Κ11
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Master Chef 2 (Ε)
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Ο Θόδωρος Και Το Δίκανο
00:30 Η Λίζα Και Όλοι Οι Άλλοι
01:00 MasterChef 2
01:15 MasterChef 2 (Ε)
02:30 Grimm - 1ος Κύκλος
02:45 Money Drop (Ε)
03:00 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
04:00 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:15 Third Watch Κ3
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:00 Ζητείται Φιλόζωος (Must Love Dogs)
05:30 Elif Κ1





06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών, IV
07:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας
08:00 Καλά Να Πάθεις (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V (Ε)
14:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ5
15:40 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
16:30 Ο Ρατατούης (Ratatouille)
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Ο Ρατατούης
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Thor 2: Σκοτεινός Κόσμος (Thor 2: The Dark World)
23:15 Επίθεση Στη Γουόλ Στριτ (Assault On Wall Street)
00:50 Beauty And The Beast
01:15 10η Εντολή, ΙΙ (Ε)
02:15 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
02:45 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:15 Κόκκινος κύκλος
04:00 Deal, II (E)
04:15 Σφηνάκια (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:45 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, II (Ε)





06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
11:45 7 Ημέρες
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Happy Traveller
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Deadly Women - 6ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:30 Ο Δρόμος (The Road)
03:15 Happy Traveller (Ε)
04:15 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:30 DOT (Ε)
05:15 7 Ημέρες (Ε)
06:00 Σήμερα






06:00 Τρικυμία (Ε)
07:00 Επιθυμίες (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Μπρούσκο (Ε)
16:00 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με 12 Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Τρικυμία
01:00 Επιθυμίες
02:00 Ζευγάρια (Ε)
03:00 Άγγιγμα Ψυχής
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)
06:00 Τρικυμία (Ε)





09:30 E News
09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:30 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:40 Live News Weekend
21:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:10 Μπερδέματα Στο Μπρόντγουεϊ (She's Funny That Way)
23:00 Απόλυτη Εκδίκηση 1: Η Εκδίκηση Είναι Δική Μου (True Justice: Vengeance Is Mine)
01:00 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:00 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
03:00 Οι Άντρες Που Κοιτούν Επίμονα Κατσίκες (The Men Who Stare At Goats)
03:30 Αποκαλυπτικά
04:45 Διλήμματα (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
12:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
13:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 AUTO MOTO EΡΤ
15:00 FORMULA 1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΙΝΑΣ 2018
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
16:10 FORMULA 1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΙΝΑΣ 2018
17:00 ΠΑΟΚ – ΛΑΥΡΙΟ (BASKET LEAGUE)
18:15 ΠΑΟΚ – ΛΑΥΡΙΟ (BASKET LEAGUE)
19:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ (BASKET LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00:30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:20 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:20 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
02:50 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 BALKAN EXPRESS
07:00 ΑΓΡΟWEEK
08:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
09:00 ΑΡΙΕΣ ΤΟΥ ΜΟΤΣΑΡΤ
10:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
11:00 BORDERS
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
21:00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΒΟΥΝΟ
22:00 BALA LOCA
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
01:00 BALA LOCA
02:00 ΑΡΙΕΣ ΤΟΥ ΜΟΤΣΑΡΤ
03:30 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΒΟΥΝΟ
04:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
06:00 BORDERS






06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 WALLYKAZAM!
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09:00 RUSTY RIVETS
09:30 PAW PATROL
Παιδική σειρά
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 LEGO FRIENDS
12:00 REGAL ACADEMY
12:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
13:30 PUMPKIN REPORTS
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
14:30 TOON MARTY
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 MAGGIE & BIANCA
18:00 THE MOJICONS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
19:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
20:00 JINXED
21:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
21:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
11:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 Ο ΒΙΝΣΕΝΤ ΚΙ ΕΓΩ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΟΠΕΡΑ
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ



ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

663756__1_

«Το πόρισμα αυτό θα πάει στα σκουπίδια, όχι μόνο γιατί αυτή η κυβέρνηση δεν θα προλάβει να το υλοποιήσει, αλλά κυρίως γιατί δεν το θέλει κανείς στην κοινωνία εκτός από τους συντάκτες του» αναφέρει η φοιτητική παράταξη της ΝΔ

1
1836580

Σε πρώτο βαθμό έχει καταδικαστεί σε 12 χρόνια φυλάλκιση - Είχε  υποστηρίξει ότι δεν βίασε το κορίτσι, αλλά όλα συνέβαιναν συναινετικά  - Είναι ένας  από τους κατηγορούμενους για την υπόθεση της Χρυσής Αυγής

4466181

Οι αρχές πρέπει να μετακινήσουν επειγόντως τους πρόσφυγες, και ιδιαίτερα τις ευάλωτες ομάδες, στην ηπειρωτική χώρα επισήμανε σε δήλωσή του ο διευθυντής του ελληνικού τμήματος της Διεθνούς Αμνηστίας, Γαβριήλ Σακελλαρίδης

5
girl

«Δεν περίμενα να έρθεις», ψέλλισε στη μητέρα της - «Είδα το τατουάζ και είπα "αυτό είναι το παιδί μου"», κατέθεσε  η μητέρα της 22χρονης  - Την Πέμπτη βγαίνει από την εντατική  - Πότε θα δώσει κατάθεση

1
4556119

Πρόκειται για την 4η επίδειξη μόδας που διοργανώνουν οι «Φίλοι της Νέας Παραλίας», στην οποία οι δημιουργοί χρησιμοποίησαν για τα κομμάτια, που σχεδίασαν μόνο ανακυκλώσιμα υλικά - Δείτε φωτογραφίες