Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τέταρτη μέρα ATP Masters 1000
Internazionali BNL d’ Italia


13:00 Novasports 24 HD
Συνέντευξη Τύπου
Final Four - EuroLeague


14:05 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

18:00 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

19:30 ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη
Πόλο Γυναικών

20:00 Novasports 2HD
Γκέτεμποργκ-Μάλμε
Σουηδικό πρωτάθλημα

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς-Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
Τελικοί Ανατολής ΝΒΑ


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΛΛΗΜΑ
WHAT/ IF
Μέρος 1
24/5/19

Η ΒΡΟΧΗ
THE RAIN
Σεζόν 2
17/5/19

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!
NAILED IT!
Σεζόν 3
17/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ
WHEN THEY SEE US
Σειρά μιας σεζόν
31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ
SHE'S GOTTA HAVE IT
Σεζόν 2
24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)
HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)
31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
GOOD GIRLS
Σεζόν 2
31/5/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΛΕΜΕ ΧΤΕΣ
SEE YOU YESTERDAY
17/5/19


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ
THE PERFECTION
24/5/19


ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
ALWAYS BE MY MAYBE
31/5/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 6
12/5/19

SPRING BINGING MADNESS

ΟΙ ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
THE FLINTSTONES
16/5/19

ΚΑΣΠΕΡ, ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ
CASPER
16/5/19

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ
THE EMOJI MOVIE
4/5/19

ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ
PITCH BLACK
16/5/19

MIAMI VICE
MIAMI VICE
16/5/19

ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ
ABOUT A BOY
16/5/19


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
19:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ, ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ Γ.Γ. ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 FOCUS
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ





07:00 SPIRIT (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:15 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - ΤΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ ΤΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ
08:30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ
09:00 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
10:35 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:45 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:30 SOCIAL GROWTH
13:30 SPIRIT (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 ΠΟΘΟΙ ΣΤΑ ΣΤΑΧΥΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:30 GREAT MYSTERIES AND MYTHS OF THE 20th CENTURY
20:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
22:00 64ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ EUROVISION 2019 - Β' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
00:10 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019)
01:10 GREAT MYSTERIES AND MYTHS OF THE 20th CENTURY
01:40 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:10 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
03:40 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
04:40 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Μην Ψαρώνεις
22:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
23:45 The 2Night Show - 3ος Κύκλος
01:00 Εξολοθρευτής 3: Η Εξέγερση Των Μηχανών (Terminator 3: Rise Of The Machines)
02:10 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου
03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Εγκλήματα (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
05:15 Ο πόλεμος των άστρων
06:00 Καλημέρα Ελλάδα



06:00 Christine - 4ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 3oς Κύκλος
23:00 Αυτοκρατορία
23:15 Αυτοκρατορία (Imperium)
01:15 The Rover
01:30 MasterChef - 3oς Κύκλος (Ε)
02:45 Η αυτοκρατορία των λύκων
03:15 Η Αυτοκρατορία Των Λύκων (Empire Of The Wolves)
03:30 Θανάσιμη εκτέλεση
03:45 Pink Floyd - The Wall
06:00 Christine - 4ος Κύκλος






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Εγώ Και Το Πουλί Μου
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙI (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
23:10 Αυτοψία, VIII
00:15 Αυτοψία
01:15 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου ''Ελληνική Ορμή''
01:50 10η εντολή - 1ος κύκλος
02:00 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου ''Χρυσή Αυγή''
02:15 Διακαναλική Συνένετευξη Τύπου ''ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α''
02:45 Rules Οf Εngagement, II + ΙΙΙ
02:50 Rules of Engagement - Κύκλος 2
03:00 Rules Οf Εngagement, III
03:20 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος
03:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Η Ελληνική Χρεοκοπία - Μέρος 3ο
21:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
01:30 After Dark (Ε)
02:30 Power Of Love (Ε)
03:30 Dark Minds - 1ος Κύκλος
04:30 Facing Evil
05:00 Μαζί Σου (Ε)
05:15 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα








06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Δημοπρασίες - Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 You Don't Mess With Zohan
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 You Don't Mess With Zohan
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
13:55 Η Ευρώπη Για Μένα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Το Γέλιο Βγήκε Από Τον Παράδεισο
18:55 Open News
20:00 MacGyver - 2oς Κύκλος
21:00 Ανάμεσα Σε Δύο Ληστείες (Flypaper)
23:00 Open Mind
00:45 Εκλογές 2019 - Η Ώρα Της Ευρώπης
01:00 Στα Χνάρια Των Αργοναυτών (In Τhe Footsteps Οf Τhe Argonauts)
01:45 Scary Movie 2
02:15 Η Σιδηρά Κυρία (The Iron Lady)
03:15 We Are Your Friends
04:15 Για Την Παρέα (Ε)
04:45 Για Την Παρέα (Ε)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30






06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
09:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 Συνέντευξη τύπου της προέδρου του κόμματος Ν.Ε.Ο., κ. Κατερίνας Παπακώστα
14:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 Ομιλία του προέδρου των ΑΝΕΛ, κ. Πάνου Καμμένου στη Θεσσαλονίκη
17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
19:15 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
21:55 ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 Ομιλία του Γ.Γ. της Κ.Ε. του ΚΚΕ, κ. Δημήτρη Κουτσούμπα στη Θεσσαλονίκη
00:00 Ομιλία του Γραμματέα του κόμματος ΜέΡΑ25, Γιάνη Βαρουφάκη στα Ιωάννινα
01:00 Συνέντευξη του Προέδρου της Ένωσης Κεντρώων στην ΕΡΤ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΑΣ
06:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Avatar
13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Η Μέρα Της Σάνη
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
02:15 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:30 ''ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΜΑΣ'': ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
23:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ ''ΜΑΧΗ'' ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

bar

Στόχος να «μπει φρένο» σε κάθε πράξη παράνομης διάθεσης αλκοόλ σε ανήλικους, αλλά και να γίνουν δράσεις ευκαισθητοποίησης και εκπαίδευσης για τις βλαβερές συνέπειες, σε παιδιά, οδηγούς και εγκύους