Η Κατερίνα Στικούδη δέχεται και θετικά, αλλά και αρνητικά σχόλια κάτω από τις αναρτήσεις που κατά καιρούς κάνει στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Όπως φαίνεται, δεν σβήνει κανένα από τα επικριτικά δημόσια μηνύματα που της απευθύνουν και η ίδια εξήγησε τον λόγο.
Οι κάμερες τηλεοπτικών εκπομπών βρέθηκαν στο πάρτι γενεθλίων του συζύγου της, Βαγγέλη Σερίφη και τη ρώτησαν συγκεκριμένα, για το βίντεο που ανέβασε στο Instagram, με την ίδια να χορεύει σε προχωρημένη εγκυμνοσύνη, το οποίο πολλοί κατέκριναν.
«Δεν έχω να απαντήσω τίποτα. Πρόωρη σύνταξη δεν πρόκειται να πάρω. Το ότι δεν σβήνω τα σχόλια κάτι σημαίνει. Δε με ενοχλεί τίποτα. Αφήνω εκεί τα σαπίλα να φαίνεται, να τη βλέπουμε και να σκεφτόμαστε τι άνθρωποι είμαστε» απάντησε η Κατερίνα Στικούδη.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.