Το ζευγάρι απολαμβάνει την οικογενειακή ζωή και φροντίζουν να αφιερώνουν χρόνο, τόσο στο παιδί τους, όσο κι ο ένας στον άλλο.
Παρά τα πολλά χρόνια που είναι μαζί, οι δυο τους φαίνονται πιο ερωτευμένοι από ποτέ, ενώ σε κάθε τους δημόσια εμφάνιση, μιλούν με τα πολύ τρυφερά λόγια ο ένας για τον άλλο.
Στη νέα ανάρτηση που έκανε η τραγουδίστρια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ένα βίντεο τη δείχνει να τραγουδά στο πλευρό του αγαπημένου της, ενώ εκείνος παίζει πιάνο.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, η Κατερίνα Στικούδη έγραψε: «Δεν ξεχνώ τη μέρα που σε γνώρισα.. Δεν ξεχνώ τη χειραψία μας.. Δεν ξεχνώ το πρώτο μας φιλί... ».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.