Τα μαζεύει και φεύγει η Παπαβασιλείου από το «Μες στην καλή χαρά»;
Και ενώ η συνεργασία της Έλενας Παπαβασιλείου με τη Ναταλία Γερμανού και το «Μες στην καλή χαρά» πουλυσυζητήθηκε, «συννεφάκια» φαίνεται να καλύπτουν τις σχέσεις των δύο γυναικών.
Και ενώ η συνεργασία της Έλενας Παπαβασιλείου με τη Ναταλία Γερμανού και το «Μες στην καλή χαρά» πουλυσυζητήθηκε, «συννεφάκια» φαίνεται να καλύπτουν τις σχέσεις των δύο γυναικών. Σύμφωνα με ρεπορτάζ της «Πρωινής Μελέτης», η Έλενα δεν είναι ευχαριστημένη από την υποδοχή που της έγινε στην πρεμιέρα της εκπομπής του Alpha, αλλά και από το ρόλο της μέσα σε αυτή.
Mάλιστα, λέγεται πως αν τα πράγματα δεν αλλάξουν για την ξανθιά παρουσιάστρια και δεν αναλάβει τη δική της στήλη στην εκπομπή, θα αποχωρήσει, μιας και δε θεωρεί τον εαυτό της μια απλή παρουσιάστρια ενός πάνελ.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.