«Κάνω ψυχοθεραπεία. Είναι ένα δώρο στον εαυτό μου. Είναι κάτι που κατέκτησα τα τελευταία δύο χρόνια. Πιο πριν δεν έδινα αυτό το χρόνο στον εαυτό μου απενοχοποιημένα», γνωστοποίησε ηΚατερίνα Παπουτσάκη, καλεσμένη σήμερα στην εκπομπή «Στούντιο 4».
Έπειτα, πρόσθεσε: «Πάντοτε το αισθανόμουν, αλλά δεν ήταν τόσο αποφασιστική η κίνησή μου, ώστε να εδραιώσω το ραντεβού μου. Τώρα είναι πιο αποφασισμένο και σταθεροποιημένο. Με βοηθάει πολύ».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.