ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
Μπολόνια - Μίλαν 0-2: Διπλό με Πούλισικ - Δείτε βίντεο

Ο Χαράλαμπος Λυκογιάννης μόλις στο 1ο λεπτό είχε δοκάρι για την ομάδα της Μπολόνια

milan
Με γκολ των Ζιρού και Πούλισικ η Μίλαν πέρασε με 2-0 από την έδρα της Μπολόνια και μπήκε με το δεξί στη νέα σεζόν. Το ξεκίνημα του ματς θα μπορούσε να είναι ιδανικό για τους Ροσομπλού, αλλά στη σουτάρα του Λυκογιάννη μόλις στο 1ο λεπτό η μπάλα βρήκε στο οριζόντιο δοκάρι. Η Μίλαν ήταν ουσιαστική και στο 11′ ήρθε το γκολ!

Ο Πούλισικ βρήκε τον Ράιντερς που έκανε το γύρισμα και ο Ζιρού με πλασέ πέτυχε το 1-0. Δέκα λεπτά αργότερα ήρθε και το δεύτερο γκολ. Στο 21′ ο Πούλισικ συνεργάστηκε με τον Ζιρού και με τρομερό σουτ εκτός περιοχής ο Αμερικανός διαμόρφωσε το 2-0. Η Μπολόνια στο 60′ στάθηκε ξανά άτυχη αφού είχε και δεύτερο δοκάρι, αυτή τη φορά σε σουτ του Ν’Ντόι. Δοκάρι είχε και η Μίλαν στις καθυστερήσεις με τον Λεάο.

Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cuyj8m59teep)

Στο Μέγαρο Μαξίμου η συνάντηση Μητσοτάκη - Ζελένσκι - Δείτε φωτογραφίες και βίντεο

Απαγόρευση πρόσβαση σε ορεινούς όγκους σε περιοχές υψηλού κινδύνου ως την Τετάρτη αποφάσισε η διυπουργική

Σπίτια παραδόθηκαν στις φλόγες στον Σώστη Ροδόπης - Εκκενώθηκαν έξι οικισμοί - Δείτε βίντεο και φωτογραφίες