Χατ τρικ Ρονάλντο και νίκη για την Αλ Νασρ - Δείτε βίντεο

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο πέτυχε τρία γκολ σε λιγότερο από μισή ώρα και η Αλ Νασρ είναι πλέον στην κορυφή της βαθμολογίας

Cristiano_Ronaldo2
Πήρε φόρα ο Κριστιάνο Ρονάλντο μετά το νωχελικό του ξεκίνημα στο πρωτάθλημα της Σαουδικής Αραβίας και πλέον μοιάζει ασταμάτητος.

Λίγες ημέρες μετά τα τέσσερα γκολ που πέτυχε κόντρα στην Αλ Ουάχντα, ο CR7 πέτυχε αυθεντικό χατ τρικ (τρία γκολ σε ένα ημίχρονο) και κόντρα στην Αλ Νταμάκ.

Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cqru6j57f7s9)

Ο Πορτογάλος χτύπησε για πρώτη φορά στο 18' για να πετύχει το 2-0 στο 23' και να κλειδώσει το τρίποντο στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου (45') με το τρίτο του προσωπικό γκολ.

Ο Ρονάλντο στα 4 τελευταία ματς της Αλ Νασρ έχει 8 γκολ και δύο ασίστ, με την ομάδα του μετά από 18 αγωνιστικές να φιγουράρει στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.

Πρώτο Καρναβάλι έπειτα από τρία χρόνια στην Πάτρα - Χιλιάδες στους δρόμους για τη νυχτερινή ποδαράτη (Δείτε live)

Τα έργα της κυβέρνησης στη φαρέτρα Μητσοτάκη για τις εκλογές - Μέσα στο 2023 παραδίδονται 24 χιλιόμετρα του E65

Ζεφύρι: 28χρονος από «αντίπαλη» οικογένεια πυροβόλησε και τραυμάτισε την 5χρονη - Τι λέει ο θείος της