Η παρουσιάστρια έκανε μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, καθώς είναι ιδιαίτερα ενεργή και μοιράζεται συχνά, υλικό από τη ζωή της με το κοινό της.
Αυτή τη φορά, δημοσίευσε μια φωτογραφία από την ημέρα του γάμου της με τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο.
Σε αυτή, το ζευγάρι φαίνεται σε απόσταση αναπνοής, με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου να ακουμπά τα χέρια της στους ώμους του αγαπημένου της.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.