Η Δούκισσα Νομικού και ο Δημήτρης Θεοδωρίδης πριν 4 χρόνια ένωσαν τις ζωές τους σε έναν υπέροχο γάμο στην αγαπημένη τους Μύκονο. Την ευτυχία αυτού του γάμου συμπλήρωσε ο ερχομός των δυο παιδιών τους του Σάββα και της Aναστασίας.
Η παρουσιάστρια έστειλε και δημόσια τις ευχές της στον αγαπημένο της για την 4η επέτειό τους λέγοντας πως είναι το πιο τυχερό κορίτσι του κόσμου! Η Δούκισσα Νομικού δημοσίευσε μετά από καιρό φωτογραφία της με τον σύζυγό της και έγραψε:
«Είμαι το πιο τυχερό κορίτσι του κόσμου!Χρόνια μας πολλά μωρό μου #happyanniversary #4years #loveandmarriage».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.