Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:00 Eurosport 1
Βερολίνο
Formula E

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 Grand Prix de Monaco

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 Grand Prix de Monaco

14:00 Eurosport 1
Βερολίνο
Formula E

14:30 Eurosport 2
Τελικός
WTA Νυρεμβέργη

15:15 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
ATP 250 Λυών

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 Grand Prix de Monaco

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 Grand Prix de Monaco

16:30 Eurosport 2
Τελικός
ATP 250 Γενεύη

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ - Χολαργός
Πλέι οφ Basket League

17:30 ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός - Βουλιαγμένη
Τρίτος Τελικός Α1 Ανδρών

17:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπάνβιτ - Αναντόλου Εφές
TBF Basketball Super League

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ζενίτ
VTB United League

18:30 Eurosport 1
Tour De L Ain
Ποδηλασία

19:00 Novasports 1HD
Φροζινόνε - Κιέβο Βερόνα
Serie A

19:00 ACTION 24
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Τελικός Ποδισφαίρου Σάλας

19:30 ΕΡΤ SPORTS
Περιστέρι - Ηφαιστος Λήμνου
Πλέι οφ Basket League

21:00 Novasports 2HD
Λειψία - Μπάγερν Μονάχου
Τελικός Κυπέλλου Γερμανίας

21:30 Novasports 3HD
Μπολόνια - Νάπολι
Serie A

22:00 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα - Βαλένθια
Τελικός Κυπέλλου Ισπανίας

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Seattle Storm - Phoenix Mercury
WNBA


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΔΙΛΛΗΜΑ
WHAT/ IF
Μέρος 1
24/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ
WHEN THEY SEE US
Σειρά μιας σεζόν
31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ
SHE'S GOTTA HAVE IT
Σεζόν 2
24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)
HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)
31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
GOOD GIRLS
Σεζόν 2
31/5/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ
THE PERFECTION
24/5/19


ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
ALWAYS BE MY MAYBE
31/5/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 AMSTERDAM, LONDΟΝ, NEW YORK: THE MAGNIFICENT THREE
14:30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
17:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
17:15 Η ΚΥΡΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:35 SKYFALL
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00:05 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:10 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
02:20 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
03:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
03:10 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ







07:00 SPIRIT (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
07:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
08:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
09:00 OLD TOM
09:30 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
10:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
10:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
12:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
14:00 ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019)
16:30 SNAKE CHARMER
17:30 ΦΡΕΝΤΥ, Ο ΒΑΤΡΑΧΟΦΑΤΣΑΣ (ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:00 SELFIE (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΒΙΚΤΩΡΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:45 ΣΕΛΜΑ
01:45 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΒΙΚΤΩΡΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:15 Οι μεν και δεν
07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
08:15 Της Ελλάδος τα Παιδιά
08:45 Daddy Cool (Ε)
09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε) - 3ος Κύκλος
11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
16:00 Εκπαιδεύοντας Την Τζένη
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Πιο Λαμπρό Αστέρι
19:30 Ant1 News
20:45 Τζένη Τζένη
23:00 The Karate Kid
02:00 Vice - 7ος Κύκλος
03:00 Κάρμα (Ε)
04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Tom & Jerry Kids
07:30 Χταποδοναύτες (Octonauts)
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Ben 10
12:30 Χαλάρωσε, Σκούμπι Ντου (Chill Out, Scooby Doo)
14:00 Stars System
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος
16:30 Πως Να Κλέψετε Έναν Ουρανοξύστη (Tower Heist)
18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House - 1ος Κύκλος
19:50 Star News
21:00 Power Rangers
23:30 Παρθένος Ετών 40 (The 40 Year-Old Virgin)
00:45 Mama
02:00 Το Πέμπτο Στοιχείο (The Fifth Element)
03:00 Red Riding - 1983
04:45 Ο Μπάτσος Της Μαμάς (Stop! Or My Mom Will Shoot)
05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
06:00 Beyblade Burst







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
08:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
20:50 Ψωνίζω Άρα Υπάρχω (Confessions Of A Shopaholic)
23:00 Πρωτοσέλιδος Έρωτας (I Love Trouble)
01:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:00 Beauty & The Beast, Ι
03:10 Beauty And The Beast, I
03:55 Beauty and the Beast - Κύκλος 1
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:30 Eco News
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Ευρωεκλογές 2019
16:00 Ξένη Ταινία
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:15 Food Ν' Friends
18:30 Food n' Friends
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
22:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019
01:00 WWE Raw
02:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
02:15 After Dark
03:15 Dot. (Ε)
04:00 Happy Traveller (Ε)
04:15 Food Ν' Friends (Ε)
05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
05:15 Happy Traveller (Ε)
06:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019








06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (E)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle (Ε)
18:15 Saving Hope (Ε)
19:10 Private Practice (Ε)
20:05 Riviera
21:00 As Good As It Gets
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 As Good As It Gets
23:00 Britannia
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)







09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
13:55 Η Ευρώπη Για Μένα
14:00 Open News
14:30 Όλα Λάθος
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Revenge Body
18:55 Open News
20:00 Ο Ατσίδας
22:00 Αλέξανδρος (Alexander)
01:30 Νιότη (Youth)
03:45 French Kiss







06:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
07:45 ΜΠΑΝΓΚΟΚ, Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
08:45 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥ ΒΙΒΑΛΝΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΙΑΤΣΟΛΑ
10:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ
11:00 11 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
12:30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 Η ΝΟΣΤΙΜΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
17:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
18:00 ALLERT3
19:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
20:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 Ο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
01:30 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
03:30 11 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
05:00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
05:30 ALLERT3
06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ






06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 WALLYKAZAM!
07:30 KID E CATS
08:00 BECCA'S BUNCH
08:30 EVERYTHING'S ROSIE
09:00 TOP WING
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 PAW PATROL
10:30 44 ΓΑΤΕΣ
11:00 BUTTERBEAN'S CAFE
11:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ
16:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
16:30 KUU KUU HARAJUKU
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 RUSTY RIVETS
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 PAW PATROL
19:00 44 ΓΑΤΕΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 FANBOY AND CHUM CHUM
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
22:00 ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΡΥΛΟΣ
22:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:00 VICTORIOUS
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:30 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:15 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 Ο ΛΟΡΔΟΣ ΕΛΓΙΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΝΕΥ ΑΞΙΑΣ
13:00 Η ΘΕΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ, ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
19:00 ΚΑΝΝΕΣ, ΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΙ)
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΡΑΣΟΜΟΝ
23:30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Best of Network

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

208_newsauto

Η αυτοκίνηση στα καλύτερα της! Οι αυτοκινητοβιομηχανίες βρίσκονται σε μεγάλη φόρμα, παρουσιάζοντας διαρκώς καινούργια μοντέλα και για όλα τα βαλάντια! Δείτε αναλυτικά όλα τα νέα αυτοκίνητα!