Βίντεο: Τραυματισμός σοκ για Λιονέλ Μέσι

Messs

Ο Λιονέλ Μέσι έπεσε άσχημα στο έδαφος, γύρισε το χέρι του και το Καμπ Νου... πάγωσε - Ο Αργεντίνος αποχώρησε σφαδάζοντας και η αγωνία στο κόκκινο, μιας και ακολουθούν ματς με Ιντερ, Ρεάλ

Ο Μέσι πέτυχε ένα υπέροχο γκολ στο 12', αλλά τέσσερα λεπτά η τύχη του γύρισε την πλάτη. Ο Αργεντίνος στη μοναμαχία με τον Βάσκες έπεσε άτσαλα, γύρισε το χέρι του και το Καμπ Νου πάγωσε!

video placeholder

Ο Μέσι σφάδαζε και το ιατρικό τιμ του τοποθέτησε άμεσα ειδικό νάρθηκα. Φυσικά, ο Αργεντίνος αποχώρησε από το ματς και ο Βαλβέρδε είναι σε αναμμένα κάρβουνα, μιας και ακολουθούν τα ματς με Ιντερ και Ρεάλ.

Bas

Είναι τρομερός αλλά δεν είναι δυνατός. Πάντα είχε ασθενικό σκελετό.

Σε εξέλιξη: Ίντερ-Σλάβια Πράγας 1-1 (Τελικό) και Λιόν-Ζενίτ 1-1 (Τελικό) - Στις 22:00 Τσέλσι-Βαλένθια (COSMΟΤΕsport 6),  Σάλτσμπουργκ-Γκενκ (COSMΟΤΕsport 9), Νάπολι-Λίβερπουλ (COSMΟΤΕsport 3),  Άγιαξ-Λιλ (COSMΟΤΕsport 8), Μπενφίκα-Λειψία (COSMΟΤΕsport 7) και  Ντόρτμουντ-Μπαρτσελόνα (COSMΟΤΕsport 2)

greecevolley

Για ενάμιση σετ η Εθνική ομάδα ήταν σε τροχιά πρόκρισης στις 16 καλύτερες ομάδες του Ευρωβόλεϊ, ωστόσο η Πορτογαλία κατάφερε να αλλάξει τη ροή του αγώνα και επικρατώντας με 3-1 να έχει πλέον αυτή το πάνω χέρι, αν και όλα θα κριθούν στο αυριανό ματς Πορτογαλία-Ρουμανία