Ο Αντετοκούνμπο κέρδισε το βραβείο για το κάρφωμα της χρονιάς στο ΝΒΑ

dunk-ante-new

Η πτήση του Έλληνα φόργουορτν πάνω από τον Τιμ Χάρνταγουέι Τζούνιορ τον έφερε στην πρώτη θέση

Άρχισε να προσθέτει βραβεία στη συλλογή του ο Γιάννης Αντετοκούνμπο.

Η...πτήση του Greek Freak που πέρασε πάνω από τον Τίμ Χάρντανγουεϊ τζούνιορ επιλέχθηκε ως το κάρφωμα της σεζόν σε μια φάση που δεν γίνεται να ξεχάσει κάποιος.

Θυμηθείτε το εκπληκτικό κάρφωμα του ηγέτη των Μπακς στο ματς με τους Νικς

Πηγή: gazzetta.gr

ΣΧΟΛΙΑ (7)

mm

Και ο Τζον ΜακΕνρο σε πρώτο πλάνο!

Ilias

Βάλε ένα τέλος στο μυαλό σου ρε ΒΛΑΚΑ!!!!!! Έλληνας είναι μάγκας, που κάνει υπερήφανους όλους στο εξωτερικό!!!!!!!!!! Εσύ ρε νούμερο τι νομίζεις ότι είσαι!!!! Ίσως ένας μπαχαλακιας που όταν βλέπεις ελληνική σημαία στεναχωριέσαι όπως οι σύριζαιοι!!!!! ΒΛΑΚΑ ο Γιάννης είναι Έλληνας είτε σου αρέσει είτε δεν σου αρέσει, ηλιθιε!!!!!!!!

Ευγενής

Πειστικότατα επιχειρήματα! Τώρα πια όλοι ξέρουμε με βεβαιότητα ότι είναι Έλληνας. Και τι ευγένεια!

@

Του "έλληνα" από τη Νιγηρία που άφησε τα CD και έπιασε τη μπάλα...

Χαχαχα....

Συνέχισε το φραπεδάκι σου τωρα...

mm

Δεν κάνει η καταγωγή τον Έλληνα αλλά ο τρόπος σκέψης. Για αυτό στην Ελλάδα υπάρχουν πολλοί "Ελληνες" που στην πραγματικότητα είναι ραγιάδες και ευγενικό όρο χρησιμοποιώ.

Υπάλληλος από τα Lidl

Τρόπος σκέψης του Antetokuku: Γιατί να παίξω Εθνική όταν μπορώ να παίξω NBA; Ναι, πολύ Ελληνικός τρόπος σκέψης όντως

4651658

Ο Φιλ Γκος «σκότωσε» τη Βενέτσια καθώς την υποχρέωσε στην πρώτη εκτός έδρας ήττα της σ’ ένα συγκλονιστικό παιχνίδι στο PAOK SPORTS ARENA - Ο Αμερικανός σημείωσε 11 πόντους στην τελευταία περίοδο και οδήγησε τον ΠΑΟΚ στην 5η διαδοχική νίκη του με 77-76 επί της ιταλικής ομάδας