Με τον Ηλία Κορομηλά η 8αδα των διαιτητών στο Final4 της Ευρωλίγκα

H Ευρωλίγκα ανακοίνωσε τους οκτώ ρέφερι που θα σφυρίξουν στο Βελιγράδι (18-20/05) και ανάμεσά τους είναι και ο Ηλίας Κορομηλάς, που θα δώσει το «παρών» σε δεύτερο Final 4.

Οι υπόλοιποι επτά είναι: Λουίτζι Λαμόνικα (Ιταλία), Ντάνιελ Ιερεθουέλο (Ισπανία), Ματέι Μπολτάουζερ (Σλοβενία), Όλεγκς Λάτισεβς (Λετονία), Ρόμπερτ Λότερμοζερ (Γερμανία), Σρέτεν Ράντοβιτς (Κροατία), Μπόρις Ρίζικ (Ουκρανία).

fopto-ref-eur

Πηγή: sport-fm.gr

Ο Γάλλος αμυντικός μέσος, ο οποίος είχε αποχωρήσει στο ημίχρονο λόγο τραυματισμού, μετά το γκολ του Στέρλινγκ στις καθυστερήσεις, έφυγε στα αποδυτήρια και δεν είχε αντιληφθεί ότι είχε ακυρωθεί και φυσικά ότι η Τότεναμ είχε προκριθεί στους «4» του Champions League - Επίσης ο Κορεάτης Σον έμαθε από δημοσιογράφο ότι δεν παίζει στον πρώτο ημιτελικό