Βίντεο: Η Μπενφίκα έβαλε επτά γκολ στο ημίχρονο κόντρα στην Μπελενένσες των 9 παικτών λόγω κορωνοϊού!

Τα 17 συνολικά κρούσματα στην Μπελενένσες την ανάγκασαν να... κατέβει με εννέα παίκτες κόντρα στη Μπενφίκα που την διασύρει...

Benfica
Παρά την κορωνο-κρίση στις τάξεις της Μπελενένσες με 14 παίκτες θετικούς στη Covid-19, το ματς απέναντι στη Μπενφίκα άρχισε κανονικά και οι γηπεδούχοι παρατάχθηκαν με εννέα παίκτες και δύο τερματοφύλακες!

Στο ματς... παρωδία η ομάδα του Βλαχοδήμου φρόντισε να μπει πολύ δυνατά στο πρώτο 45λεπτο να τα δώσει όλα και να προηγείται 7-0!

Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cg0vviaffkn5-sf)

Μάλιστα, μετά το τελευταίο σφύριγμα του ημιχρόνου, ο πρόεδρος της Μπελενένσες, Ρουί Πέδρο Σοάρες ξέσπασε σε κλάματα...

Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cg0vu3rgkr09-sf)