Βίντεο από Μουντιάλ 2018: Ο Τρίπιερ σκοράρει και... οι Βρετανοί οπαδοί πετούν τις μπύρες στον αέρα

Το γκολ στο 5ο λεπτό της Αγγλίας και η τεχνητή βροχή μπίρας από δεκάδες οπαδούς που... εκστασιάστηκαν

opadoi
Το χρονόμετρο στον ηλεκτρονικό πίνακα του Λουζνίκι δείχνει το 5ο λεπτό του ημιτελικού... Ο Τρίπιερ έχει στήσει την μπάλα. Εκτελεί το φάουλ και... 1-0 για την Αγγλία!

Οι Άγγλοι οπαδοί που δεν κατάφεραν να βρεθούν στο γήπεδο παρακολουθούν τον αγώνα κόντρα στην Κροατία από γιγαντοοθόνη, κρατώντας άπαντες από -τουλάχιστον- μία μπύρα στο χέρι.

Η μπάλα από το πόδι του Τρίπιερ τινάζει τα δίχτυα της Κροατίας... Είναι η στιγμή που οι Βρετανοί ξεσπούν, πετώντας τις μπύρες στον αέρα, δημιουργώντας ένα φαντασμαγορικό σκηνικό, το οποίο κατέγραψε ο φακός της κάμερας.

FANS ENGLAND REACTION When England score in the FIFTH minute ENGLAND vs CROATIA 2018 WORLD CUP